ALLIN 5 000 GARANCIA

Diskusia o živom pokri v kluboch, kasínach, krčmách, doma

Re: ALLIN 5 000 GARANCIA

Odoslaťod DevilMayCry 27 Apr 2009 11:00

palo1973 napísal:-devil ja som hral sng v konkorde,vyhodenych 60 euro,je to prilis turbo,ak nehitnes nieco na zaciatku a neurobis stack zozera ta blindy,resp. musis pushnut s hocicim


tiez mam taky pocit ze to bude nieco v tom style.....ale buduci tyzden tam aj tak asi zbehnem omrknut to...... ;)
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: ALLIN 5 000 GARANCIA

Odoslaťod iggy 27 Apr 2009 13:37

DevilMayCry napísal:
palo1973 napísal:-devil ja som hral sng v konkorde,vyhodenych 60 euro,je to prilis turbo,ak nehitnes nieco na zaciatku a neurobis stack zozera ta blindy,resp. musis pushnut s hocicim


tiez mam taky pocit ze to bude nieco v tom style.....ale buduci tyzden tam aj tak asi zbehnem omrknut to...... ;)


je to trochu turbo 20 min levely ale hratelne podla mna tak na hranici co sa tyka konkurencie tak je to good dokonca by som povedal very good :)

iggy

p.s.
spravidla byvaju tie stngo plne
iggy
 
Príspevky: 121
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: ALLIN 5 000 GARANCIA

Odoslaťod DevilMayCry 27 Apr 2009 14:07

iggy napísal:je to trochu turbo 20 min levely ale hratelne podla mna tak na hranici co sa tyka konkurencie tak je to good dokonca by som povedal very good :)

iggy

p.s.
spravidla byvaju tie stngo plne

.....konkurenciou very good myslis ze su slabi......??? dobre rozumiem....v pohode mi staci rano sa tam cez net regnut alebo radsej den predtym alebo dva????
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: ALLIN 5 000 GARANCIA

Odoslaťod iggy 28 Apr 2009 10:46

DevilMayCry napísal:
iggy napísal:je to trochu turbo 20 min levely ale hratelne podla mna tak na hranici co sa tyka konkurencie tak je to good dokonca by som povedal very good :)

iggy

p.s.
spravidla byvaju tie stngo plne

.....konkurenciou very good myslis ze su slabi......??? dobre rozumiem....v pohode mi staci rano sa tam cez net regnut alebo radsej den predtym alebo dva????


jojo slabi 1. buy in su relativne male 2. ludi co mozu hrat poker o 17:00 su vatsinou ryby :)
registraciu nemusis podla mna hraci sa vzdy nejako zmestia pokial viem otvoria aj druhy stol ak treba
iggy
 
Príspevky: 121
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: ALLIN 5 000 GARANCIA

Odoslaťod DevilMayCry 23 Jún 2009 13:46

iggy napísal:jojo slabi 1. buy in su relativne male 2. ludi co mozu hrat poker o 17:00 su vatsinou ryby :)
registraciu nemusis podla mna hraci sa vzdy nejako zmestia pokial viem otvoria aj druhy stol ak treba


....ako dlho cca trva ten sng turnaj ???
....cez vikend ostavam v BA chcel by som skocit na ten 20euraocovy freezout....prida sa niekto ???? :D :D
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Predchádzajúca

Naspäť na Kluby a kasína

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!