ELITEPOKER CLUB

Diskusia o živom pokri v kluboch, kasínach, krčmách, doma

Re: ELITEPOKER CLUB

Odoslaťod korki 16 Feb 2010 21:56

Reduta ma ETD-prepokladany prizeepooll... avsak to uz ma iny smrnc nez slovo "grt" ;)
korki
 
Príspevky: 205
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 8 krát/3 krát
Karma: -3

Re: ELITEPOKER CLUB

Odoslaťod elitepoker1 17 Feb 2010 00:25

Korki dakujem pekne mas u mna cafe ked prides k nam do RS na poker...hned to upravujem :good:

www.elitepoker.sk
elitepoker1
 
Príspevky: 77
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: ELITEPOKER CLUB

Odoslaťod elitepoker1 17 Feb 2010 00:29

martinique39 napísal:
elitepoker1 napísal:Zdravím ta Korki,s časti máš pravdu,ale vatšina pokrových klubov to robi v poslednom case a preto sme sa rozhodli to radsej poistit..Ako vydim si v tom velmi doma tak mi prosim ta porad ako takyto turnaj nazvat....Ja si osobne myslim lepsie je to napisat aj ked sa ten garant vždy splni ako doplacat na školácke chyby.

ja viem ze to nieje garant... ale určil som to preto aby hraci maly predbežne inf o banku...s uctov :D


nic nemen :) ta garancia znie velmi dobre :)
mna to velmi pobavilo a znie to tak seriozne :)

:good:
elitepoker1
 
Príspevky: 77
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: ELITEPOKER CLUB

Odoslaťod elitepoker1 17 Feb 2010 00:32

korki napísal:Reduta ma ETD-prepokladany prizeepooll... avsak to uz ma iny smrnc nez slovo "grt" ;)


Hravas v redute??? Mate tam nejake dobre cashovky????? Blidny 2/5eur???
elitepoker1
 
Príspevky: 77
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: ELITEPOKER CLUB

Odoslaťod elitepoker1 17 Feb 2010 00:37

mirolc napísal:
elitepoker1 napísal:Zdravím ta Korki,s časti máš pravdu,ale vatšina pokrových klubov to robi v poslednom case a preto sme sa rozhodli to radsej poistit..Ako vydim si v tom velmi doma tak mi prosim ta porad ako takyto turnaj nazvat....Ja si osobne myslim lepsie je to napisat aj ked sa ten garant vždy splni ako doplacat na školácke chyby.

ja viem ze to nieje garant... ale určil som to preto aby hraci maly predbežne inf o banku...s uctov :D


Treba to nazvať normalne "100 eur FREEZ OUT , Zaciatocny stack 30 000,DEEP STACK " lebo ked je niečo garantovane tak herna doplaca zbytok, lebo inak to nema nic spolocne s garantovaným prizepoolom :gl:

je to podobne ako nazvat turnaj napr. 30 euro freezout TRIPLE chance :shock: tak teraz freez alebo triple chance nie je rebuy?


Stou garanciou ste maly pravdu...ale schvalne som dnes volal do DS oni mi potrvrdili ze to robia tak....
Mas pravdu Miro..ale moze sa to aj tak brat ze klub nema stoho nic ked je tam 10 hracov...neberie stoho ani jedno percento..a tym je garant splneny ked je 10 hracov ja osobne som to bral takto..ale samozrejme mas s casti pravdu aj ty...

Vydim ze si z Lc chodievas hravat do Hot run???? www.elitepoker.sk. Skype elitepoker1
elitepoker1
 
Príspevky: 77
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: ELITEPOKER CLUB

Odoslaťod morfeusko 17 Feb 2010 00:51

nechcem rypat a mozno som trochu OT, ale imo nevyzera to prave najlepsie ako zastupca herne ktory sa snazi robit promo a prilakat novych hracov robi tak otrasne gram.chyby...samozrejme ze je to takmer nepodstatne a s kvalitou herne to nemusi mat nic spolocne...
morfeusko
 
Príspevky: 154
Založený: Máj 2009
Poďakoval/li: 1 krát/1 krát
Karma: 1

Re: ELITEPOKER CLUB

Odoslaťod korki 17 Feb 2010 09:43

V redute sa cash hra len vynimocne... "ako si sa nevedia stretnut ty spravny hraci pokope" - vyjadrenie personalu...
korki
 
Príspevky: 205
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 8 krát/3 krát
Karma: -3

Re: ELITEPOKER CLUB

Odoslaťod elitepoker1 17 Feb 2010 15:28

korki napísal:V redute sa cash hra len vynimocne... "ako si sa nevedia stretnut ty spravny hraci pokope" - vyjadrenie personalu...



A čo sa týka turnajov???? Mávate tam aj nejake vatšie freez out turnaje??? V tej Ba je to problem ze tam uz kluby rastu ako huby po daždi :D ..Kolko Vás tam chodieva na turnaje??? :good:
elitepoker1
 
Príspevky: 77
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: ELITEPOKER CLUB

Odoslaťod elitepoker1 17 Feb 2010 15:30

morfeusko napísal:nechcem rypat a mozno som trochu OT, ale imo nevyzera to prave najlepsie ako zastupca herne ktory sa snazi robit promo a prilakat novych hracov robi tak otrasne gram.chyby...samozrejme ze je to takmer nepodstatne a s kvalitou herne to nemusi mat nic spolocne...



No v škole som sa vždy flakal a teraz na to doplácam :D , čo sa týka turnajov je to v pohode tam sa chyby nerobia... :good:
Dik za upozornenie...
elitepoker1
 
Príspevky: 77
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: ELITEPOKER CLUB

Odoslaťod elitepoker1 17 Feb 2010 15:43

Pripravili sme pre Vás akciu na Cash game,dúfame že sa Vám to bude pačit a že sa zapojite do našej Cash game sútaže


BONUSY : 1, Prehraté ruky 3x za večer : 1 , AA - 200 eur

2, KK - 100 eur

3, QQ - 50 eur


[/color]

2, Každým hracím dňom sa odklada 6,63 eur
Royal Flush ... Plazma Tv od klubu v hodnote 300 eur pls Jackop z odohrate dni.




3, Najlepší bodovaný hráč za mesiac získava v stupenku na 100 eur Freez out,

(Hráč ktorý výhra od protihrača stack ziskava pri blindoch 0,50/1 eur 1 bod.)
(Pri blindoch 1/2 eur 2 body)
(Pri blindoch 2/5 eur 3 body)

4, Súťaž bude trvať 1 mesiac a bude sa hravať 2 x do týždňa Piatok , Sobotu ....


Pri blindoch 1/2 eur , 2/5 eur občerstvenie zdarma.......


Blisie inf na telefon cisle na floor managera 0904 598 594 , 0915 515 891 ....

Skype . Elitepoker1 , Icq Elitepoker1


Ak mate akekoľvek nejastnosti ohladne cash game suťaže nevahajte nás kontaktovať.

http://WWW.Elitepoker.sk :Yahoo!:


Blindy 0,50/1 eur min. 50 eur , max 100 eur
Blindy 1/2 eur min.50 eur , max 500 eur
Blindy 2/5 eur min. 100 eur , max 1000 eur 8-)
blindy 5/10 eur min.200 eur, max 2000 eur
V.I.P CASH GAME povinny BUY IN 2000 eur ...
elitepoker1
 
Príspevky: 77
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Kluby a kasína

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!