EMOP Praha

Diskusia o živom pokri v kluboch, kasínach, krčmách, doma

Re: EMOP Praha

Odoslaťod yegon 06 Júl 2009 10:25

pre nas dvojmetrovych stredne vysoky = mensi :)

strapatost sedi, uces vyzeral ako baretka polozena na hlave, tmave vlasy
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: EMOP Praha

Odoslaťod blahdy 06 Júl 2009 10:26

APminer napísal:
yegon napísal:btw blahdy na cspt pobehoval taky mensi chudy chlapec vyzerajuci na 12 rokov na ktoreho mi par ludi ukazovalo ze tam strasne vybera cash a chodi domov s plnymi vreckami penazi - to si bol ty? :)


tak to nebyl on, blahdy je stredne vysoky chudy strapaty chlapec a vypada na 9,5 rokov :lol2:

ale vyberat mohol - LUCKER to je :crazy:


Nemam k tomu co dodat :D Ja tam tak akorat pobehoval a fotil a delal live report pro bulvar :)
blahdy
 
Príspevky: 29
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 5

Re: EMOP Praha

Odoslaťod blahdy 06 Júl 2009 10:26

yegon napísal:pre nas dvojmetrovych stredne vysoky = mensi :)

strapatost sedi, uces vyzeral ako baretka polozena na hlave, tmave vlasy


nemas na mysli Huspeku? Co byl treti na poslednim U***et Masters?
blahdy
 
Príspevky: 29
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 5

Re: EMOP Praha

Odoslaťod yegon 06 Júl 2009 11:27

pozrel som foto na pokerzive a mas pravdu - to je on :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: EMOP Praha

Odoslaťod tomique 06 Júl 2009 17:44

tak EMOP podla mna nic moc po organizacnej stranke v porovnani s roznymi turnajmi na takejto urovnii. ako podla mna jedine gut co tam bolo bola strukturaa. Nakoniec so mnou sli 2 friends. Tak sme hrali nakoniec day1B trajaa. Bohuzial nikto z nas nepravil day2. Asi 80% tam bolo swedov finov ....pri mojom stole 5 swedi 2 fini a 2 borci zo slovenska.
Za zmienku stoji snad iba 1 handa. utg limp KK pri blindoch 50 100 mp 500 na to dvaja ja reraise 2300 dostavam all in....ja to skladam typek ukazuje AA. potom este short mi dava all in z sb necelych 3000 moj stack bol asi 8000 ja call A8 on ukaze A7 river 7. Potom nic 2 orbity az som na CO a davam svoj prvy steal sb AQ a som von. Steal bol tusim zase s A8 :D:D:D:D Ako co som nezazil ze buffet bol spoplateny na takom turnaji ako nejde o peniaze ale o princip ved len na fee spravili 25K
Ked sme uz boli out tak sme mohli dalsi den dat cspt. Ako chvalim organizaciu mne sa pozdavala. Zase som bol von podobne ako na emop cca po 5 leveloch ked neuveritelnyy degesss inac ten rumun co spravil FT uz ked zasadal vedla mna vedel som ze zlee je(fuckin rumuni bulhari niet horsichhh calloval moj bluff so slovami myslel som si ze mas K or Q high. v skratke ja raise 44 CO on hned na gombiku call este aj BB flop A25 fd ja raise on minireraise ja skoro insta all in on tiez skoro insta call s K5..thx :)))..uz som nemal plnyy stack pred tou hrou. Tak som bol von kamosi ssa drzali tak som si dal cash ktory bol fun kde som stravil asi 4 hodinky kym opat zase vsetci out....a tak sa slooo smer zlatyy strommm celkom dobryyy podnik odporucammmm :))))
tomique
 
Príspevky: 32
Založený: Apr 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: EMOP Praha

Odoslaťod trikoza 06 Júl 2009 17:52

tomique na cspt som hral s tebou ak si spravne pamatam, table 1 vsak? mal som seat 1, hned pri dealerovi
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

Re: EMOP Praha

Odoslaťod tomique 06 Júl 2009 17:59

jj table 1 :))))....snad si dopadol lepsieeee:)) ....jemneee si ta pamatammm ....v prvom levely si bol dost aktivnyyy :))))
tomique
 
Príspevky: 32
Založený: Apr 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: EMOP Praha

Odoslaťod trikoza 06 Júl 2009 18:28

tomique napísal:jj table 1 :))))....snad si dopadol lepsieeee:)) ....jemneee si ta pamatammm ....v prvom levely si bol dost aktivnyyy :))))


jojo, potom to slo do haja... ale tak bol to prvy moj vacsi turnaj... ja si ta pamatam presne, vyzeralo ze vies co robis :) skoda toho rumuna
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

Re: EMOP Praha

Odoslaťod tomique 06 Júl 2009 18:41

skoda ze ostalo len pri tom ze vyzeralo :D:D..............snad nabuduceee to bude lepsieee :) nabuduce dame pivec ;))))
tomique
 
Príspevky: 32
Založený: Apr 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: EMOP Praha

Odoslaťod pegas1975x 12 Feb 2010 21:24

EMOP Lisabon
mam zatial rozohratu kvalifikaciu a chcem sa opytat tych co boli v Prahe.
Ma zmysel sa nejak velmi snazit sa dostat na ten turnaj?
Ale zase rad by som sa pozrel na nejaky vacsi turnaj a tento v Portugalsku by mohol byt celkom dobry.
Dakujem za nazory.
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Kluby a kasína

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!