GOLDEN VEGAS JADRAN!!!

Diskusia o živom pokri v kluboch, kasínach, krčmách, doma

Re: GOLDEN VEGAS JADRAN!!!

Odoslaťod ramzey 19 Aug 2011 11:19

Ceasears napísal:... vzdy na stole c. 1 a seat c. 1 ,ostatni si miesta losuju ...


:lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:
@skJacob, myslis, ze kazdu trash handu mu porazis? ON sa rebuyuje zadarmo, teba to stoji peniaze predsa.

Za tento príspevok od ramzey poďakovali :
caran
ramzey
 
Príspevky: 815
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 111 krát/96 krát
Karma: 19

Re: GOLDEN VEGAS JADRAN!!!

Odoslaťod ferkan 19 Aug 2011 11:30

mne sa vacsinou zdalo ze dilery to hraju docela tight a solidnejsie ako 90% hracov. Ale tiez si myslim ze aj ked to hra zadarmo tak by si taketo mohol odpustit a nespewovat for free lebo potom vznikaju tieto temy :)
ferkan
 
Príspevky: 901
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 5 krát/28 krát
Karma: 6

Re: GOLDEN VEGAS JADRAN!!!

Odoslaťod ramzey 19 Aug 2011 11:48

Feri si videl hrat Fredyho, Matka, Šukyho alebo Misa Vinsa tight? seriously
ramzey
 
Príspevky: 815
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 111 krát/96 krát
Karma: 19

Re: GOLDEN VEGAS JADRAN!!!

Odoslaťod ferkan 19 Aug 2011 11:56

tak toto zoskupenie to hra akurat trosku viac loose ale nemyslim zeby spewovali. mozno Matko kedysi, ale dnes to myslim hra ovela lepsie :) fredy zas malokedy hra turnaj ale pride mi ze nespewuje moc, obcas ma zvlastne moves ale nieco aj dava zmysel :) Ja hravam vacsinou iba CPTcka mozno na tych mensich hraju inac neviem :)
ferkan
 
Príspevky: 901
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 5 krát/28 krát
Karma: 6

Re: GOLDEN VEGAS JADRAN!!!

Odoslaťod ramzey 19 Aug 2011 12:16

Tak ja som bol po 2 mesiacoch v Hrone vcera, predtym len v retre na 80freez, ale vsade robia to iste s tymi dealermi.

Za tento príspevok od ramzey poďakovali :
caran
ramzey
 
Príspevky: 815
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 111 krát/96 krát
Karma: 19

Re: GOLDEN VEGAS JADRAN!!!

Odoslaťod caran 19 Aug 2011 14:15

ramzey napísal:
D21 napísal:Caran napisal Ramzey doplnil :

Nevidím nič zlé natom ak dealorovi padne šichta a ide si zahrať..prečo by som ako majitel šiel proti sebe a nedovolil vlastným zamestnancom hrať, florov nevynímajúc..veď si to platia z vlastného vačku a mne tým šetria.
Ja na tom vidim strasne vela zlych veci, v Hrone si ziaden dealer skoro nikdy neplati buyin, hraju na klub, rebuyuju sa donevidim, ved nehraju za svoje a klub ajtak doplaca garanciu.
Dnes sa mi cosi podobne stalo v Hrone, po brejku naskocili asi 3ja dealery co dovtedy miesali a to neratam tak dalsich 5 dealerov co to hralo od zaciatku zadarmo, tak ta hra aj vyzerala.

Dalšia vec prečo reisuješ pri BB 300 na 1800? zbytočne zvyšuješ pot, a niektorí čakajú práve nato (však majú rebuy), raz sa stacknú!
Je predsa jeho vec kolko reisne a ako hra. Nevidim dovod sa chciet stacknut s 35off aj keby mam rebuy a dakto reisne milion!
a nakoniec, Tvoj pravopis je ozaj otrasný! mal by si stým niečo robiť!
Ano pravopis je velmi zly, tie hrubky su perly, konecne sa necitim byt na tomto svete tak sam :D :D

Prid nabuduce do CCC tam sa ti taketo skusenosti nikdy nestanu



dakujem
za podporu konecne niekto normalny...samozrejme ze chodim do ccc tiez ich povazujem za najlepsich v SR :poklona:

dovi dopokru
caran
 
Príspevky: 47
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 8 krát/0 krát
Karma: 0

Re: GOLDEN VEGAS JADRAN!!!

Odoslaťod yegon 19 Aug 2011 14:23

ak turnaj nema garatnovany prizepool tak nech hraju kolko chcu ale ak je garancia a nie je naplnena tak by tam svojich hracov nasadzovat zadarmo nemali
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: GOLDEN VEGAS JADRAN!!!

Odoslaťod palo1973 19 Aug 2011 14:32

dealeri hrat mozu,v tom problem nevidim,problem je skor to,ked herna nedokaze naplnit garanciu a nasadi tam svojich ludi,podobny skandal bol pred casom v CZ,dufajme ze sa dotycny pan poucil,vela hracov hrozilo,ze sa uz nikdy nezucastni akcie nim organizovanej,teraz si vsak napravil reputaciu dobrym zorganizovnim megafestivalu

-inak najjednoduchsie je taketo herne ignorovat,onedlho tam ostanu hrat len floorman s dealermi,navrhujem zeby potom mohol hrat a zaroven dealovat :crazy:
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: GOLDEN VEGAS JADRAN!!!

Odoslaťod tomiG 20 Aug 2011 00:08

no ja som nieco podobne zazil v poker23 ci ako sa to volal ten pajzel bol to 3dnovi turnaj 100e rebuy asi 15k garant sa mi zda hra isla fajn ku koncu som mal tak 2krat avg az ma nie celkom podla pravidiel florman presadil nechcel som sa natahovat bol som tam prvy krat samozrejme na druhom stole som dostal hluche miesto tak som nieco odhodil ale aj tak do final day isiel avg z nadejou ze vsak sa zacina odznova a stoly budu rozlosovane na moj udiv ostalo vsetko tak mal som ten isty stol s tym istym obsadenim az na jednu drobnu zmenu zo stola zmyzol chipleader a nahradil ho florman z trosku mensim stackom ked som to videl chcel som sa hned postavit a ist domov ale nechcel som robit skandal tak som to tam pri prvej prilezitosti cele poslal samozrejme vyhral to florman a ja z poznatkom ze som tu prvy a posledny krat isiel domov tak ale aby zlej nalady nebolo dost od zeny som si pozical novucicke auto ze ho trosku prevetram na dialnici dostal som taky paradny suter do skla ze som ledva dosiel domov :evil: a ked som si precital tu na pp ze tam dokonca niekto dostal na cg po krku tak som si povedal zlaty rigged online :D
tomiG
 
Príspevky: 565
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 22 krát/42 krát
Karma: -3

Re: GOLDEN VEGAS JADRAN!!!

Odoslaťod SmatlakBohus 21 Aug 2011 05:36

je to tak...abśolutna ubohost.aj v 23ke toto robili aj tak dopadli...ludia skor ci neskor zistia,ze sa to nerobi a prestanu tam chodit, mne to napriklad vadi tiez, ja si zaplatim buy in, oni nie, preto to hraju tak jak to hraju ako freeroll.....manazment by to mal zakazat, raz je zamestnanec nema co hrat :bad:
SmatlakBohus
 
Príspevky: 13
Založený: Júl 2011
Poďakoval/li: 2 krát/1 krát
Karma: -2

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Kluby a kasína

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!