KRČMOVÝ POKER

Diskusia o živom pokri v kluboch, kasínach, krčmách, doma

Re: KRČMOVÝ POKER

Odoslaťod Zajo 21 Feb 2010 14:40

a povie mi niekto teda, či sa môže alebo nemôže hrať? na začiatku témy sa píše, že môže pokiaľ sú na stole len chipy a nie prachy, potom sa tu píše zas, že nemôže... hmm?
Zajo
 
Príspevky: 89
Založený: Dec 2008
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: KRČMOVÝ POKER

Odoslaťod pegas1975x 21 Feb 2010 14:50

Zajo napísal:a povie mi niekto teda, či sa môže alebo nemôže hrať? na začiatku témy sa píše, že môže pokiaľ sú na stole len chipy a nie prachy, potom sa tu píše zas, že nemôže... hmm?


V krcme proste poker hrat nemozes verejne. To je jedno ci je to o zetony alebo peniaze. Danovemu je pri kontrole uplne jedno ze hras len o zetony. Vzdy ked musis do hry vlozit nejake peniaze je to hazard a preto na to musi byt licencia.
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: KRČMOVÝ POKER

Odoslaťod martinique39 21 Feb 2010 15:19

pegas1975x napísal:
martinique39 napísal:ked hraju kamarati v krcme tak to ma kazdy na haku. a je jedno ci ide o peniaze alebo zetony. krcma to len nesmie organizovat a mat z toho zisk, lebo inac je to organizovanie hazardnych hier a na to plati ten novy zakon.
samozrejme zbytocne mat na stole cash a provokovat nie je moc rozumne.


Mas pravo na svoj nazor ale v tomto pripade davas nepravdive informacie co moze niekoho viest k poruseniu zakona.
Takze nabuduce ked chces nieco pisat tak si najprv prestuduj presne znenie zakona a az potom sa vyjadruj.
Toto su vazne veci a pokuty za porusenie zakona su dost vysoke.




tak mi ukaz podla ktoreho paragrafu by to tak malo byt.
martinique39
 
Príspevky: 170
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: -20

Re: KRČMOVÝ POKER

Odoslaťod martinique39 21 Feb 2010 15:21

Zajo napísal:a povie mi niekto teda, či sa môže alebo nemôže hrať? na začiatku témy sa píše, že môže pokiaľ sú na stole len chipy a nie prachy, potom sa tu píše zas, že nemôže... hmm?



samozrejme ze mozes, ale statny dozor ti moze narobit problemy (teda majitelovi krcmy) nakoniec sud vyhras, ale zase nejake problemy mozes mat.
martinique39
 
Príspevky: 170
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: -20

Re: KRČMOVÝ POKER

Odoslaťod pegas1975x 21 Feb 2010 15:29

martinique39 napísal:
pegas1975x napísal:
martinique39 napísal:ked hraju kamarati v krcme tak to ma kazdy na haku. a je jedno ci ide o peniaze alebo zetony. krcma to len nesmie organizovat a mat z toho zisk, lebo inac je to organizovanie hazardnych hier a na to plati ten novy zakon.
samozrejme zbytocne mat na stole cash a provokovat nie je moc rozumne.


Mas pravo na svoj nazor ale v tomto pripade davas nepravdive informacie co moze niekoho viest k poruseniu zakona.
Takze nabuduce ked chces nieco pisat tak si najprv prestuduj presne znenie zakona a az potom sa vyjadruj.
Toto su vazne veci a pokuty za porusenie zakona su dost vysoke.




tak mi ukaz podla ktoreho paragrafu by to tak malo byt.


Ty mas kolko rokov? Ved hrat v krcme o peniaze bolo zakazane vzdy.
Tvoje rady by mali byt oznacene ako "ohrozujuce penazenku".
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: KRČMOVÝ POKER

Odoslaťod martinique39 21 Feb 2010 15:41

pegas pytam sa podla akeho paragrafu? tvoja odpoved naznacuje, ze si ten zakon ani nevide. vzdy bolo a je zakazane "organizovanie" hazardnych hier. inac by ta mohli zatvorit za to ze si sa stavil s kamaratom o flasu sampasnkeho kto prvy pretiahne krupierku 8-)


UPRAVENE 17:04

vydim ze niekto moze mat problemy s pochopenim, tak doplnam, ze nie su zakazane hazardne hry ale ich organizovanie. preto sa legalne mozete stavit o to sampanske (samozrejme za predpokladu ze slecna ma dostatocny vek :)

nelegalne by bolo organizovat tombolu kde by bolo hlavna cena sampanske. (hoci aj nad tym sa u nas prizmuruju obe oci )
Naposledy upravil martinique39 dňa 21 Feb 2010 17:06, celkovo upravené 1 krát.
martinique39
 
Príspevky: 170
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: -20

Re: KRČMOVÝ POKER

Odoslaťod pegas1975x 21 Feb 2010 16:26

martinique39 napísal:pegas pytam sa podla akeho paragrafu? tvoja odpoved naznacuje, ze si ten zakon ani nevide. vzdy bolo a je zakazane "organizovanie" hazardnych hier. inac by ta mohli zatvorit za to ze si sa stavil s kamaratom o flasu sampasnkeho kto prvy pretiahne krupierku 8-)


Chlapce tebe nemusim nic dokazovat. O tvojej inteligencii hovoria tvoje prispevky tu na fore a obraz o tebe si tu uz urobi kazdy sam.
Fakt sa mi nechce kvoli tebe prehladavat cele znenie zakona aby som ti to sem kopiroval. Ked v tom mas chaos tak si to najdi a precitaj, a pokial nemas ani sajnu o tom co v zakone je tak sa radsej nevyjadruj a nedavaj informacie ktore navadzaju k porusovaniu zakona.

Zbohom
s tebou sa uz nemam o com bavit
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: KRČMOVÝ POKER

Odoslaťod martinique39 21 Feb 2010 17:01

ked si to necital tak neoblbuj.

mne naozaj nemusis nic dokazovat, ale hlavne nerob nezmyselne narazky na moju inteligenciu, myslim ze z tejto debaty si kazdy urobi zaver sam


:Yahoo!:
martinique39
 
Príspevky: 170
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: -20

Re: KRČMOVÝ POKER

Odoslaťod Chlpo1989 21 Feb 2010 17:07

martinique39 napísal:ked si to necital tak neoblbuj.

mne naozaj nemusis nic dokazovat, ale hlavne nerob nezmyselne narazky na moju inteligenciu, myslim ze z tejto debaty si kazdy urobi zaver sam


:Yahoo!:

Ja uz som si o tebe urobil :lol4:
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: KRČMOVÝ POKER

Odoslaťod Chlpo1989 21 Feb 2010 17:27

Zajo napísal:a povie mi niekto teda, či sa môže alebo nemôže hrať? na začiatku témy sa píše, že môže pokiaľ sú na stole len chipy a nie prachy, potom sa tu píše zas, že nemôže... hmm?

Pokial hrate o peniaze:
a) nemozte hrat
b) mozte, za predpokladu, ze nebudete mat peniaze na viditelnom mieste a teda musi to vyzerat tak, ze o peniaze nehrate

Pokial nehrate o peniaze:
- mozte hrat aj na vlakovej stanici

Edit: Poker v republike nie je zakazany ako taky, cize nehra sa pri nom o peniaze, pretoze je to taka ista hra ako zolik, sedma etc. Pokial by bol v republike zakazany zolik o peniaze, takisto by ti nic nemohli keby ho hrate bez penazi. A tak isto to je s pokrom. Bez penazi je to to iste ako zolik ci ine kartove hry. Dufam, ze ma pochopis co som chcel povedat :D
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Kluby a kasína

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!