KRČMOVÝ POKER

Diskusia o živom pokri v kluboch, kasínach, krčmách, doma

Re: KRČMOVÝ POKER

Odoslaťod martinique39 21 Feb 2010 17:38

Chlpo1989 napísal:
Zajo napísal:a povie mi niekto teda, či sa môže alebo nemôže hrať? na začiatku témy sa píše, že môže pokiaľ sú na stole len chipy a nie prachy, potom sa tu píše zas, že nemôže... hmm?

Pokial hrate o peniaze:
a) nemozte hrat
b) mozte, za predpokladu, ze nebudete mat peniaze na viditelnom mieste a teda musi to vyzerat tak, ze o peniaze nehrate

Pokial nehrate o peniaze:
- mozte hrat aj na vlakovej stanici

Edit: Poker v republike nie je zakazany ako taky, cize nehra sa pri nom o peniaze, pretoze je to taka ista hra ako zolik, sedma etc. Pokial by bol v republike zakazany zolik o peniaze, takisto by ti nic nemohli keby ho hrate bez penazi. A tak isto to je s pokrom. Bez penazi je to to iste ako zolik ci ine kartove hry. Dufam, ze ma pochopis co som chcel povedat :D



takze ked hrate poker na vlakovej stanici o peniaze, policia pride a zbali prednostu stanice ?

deti keby ste aspon rozmyslali kym nieco tresnete

:ROFL:
martinique39
 
Príspevky: 170
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: -20

Re: KRČMOVÝ POKER

Odoslaťod martinique39 21 Feb 2010 17:40

podla tej editacie mam pocit ze hlavne ty nechapes ako si to myslel :)
martinique39
 
Príspevky: 170
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: -20

Re: KRČMOVÝ POKER

Odoslaťod Chlpo1989 21 Feb 2010 17:41

martinique39 napísal:
Chlpo1989 napísal:
Zajo napísal:a povie mi niekto teda, či sa môže alebo nemôže hrať? na začiatku témy sa píše, že môže pokiaľ sú na stole len chipy a nie prachy, potom sa tu píše zas, že nemôže... hmm?

Pokial hrate o peniaze:
a) nemozte hrat
b) mozte, za predpokladu, ze nebudete mat peniaze na viditelnom mieste a teda musi to vyzerat tak, ze o peniaze nehrate

Pokial nehrate o peniaze:
- mozte hrat aj na vlakovej stanici


Edit: Poker v republike nie je zakazany ako taky, cize nehra sa pri nom o peniaze, pretoze je to taka ista hra ako zolik, sedma etc. Pokial by bol v republike zakazany zolik o peniaze, takisto by ti nic nemohli keby ho hrate bez penazi. A tak isto to je s pokrom. Bez penazi je to to iste ako zolik ci ine kartove hry. Dufam, ze ma pochopis co som chcel povedat :D



takze ked hrate poker na vlakovej stanici o peniaze, policia pride a zbali prednostu stanice ?

deti keby ste aspon rozmyslali kym nieco tresnete

:ROFL:

Ked uz nieco tresnes ty, tak si to precitaj :lol3:
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: KRČMOVÝ POKER

Odoslaťod elitepoker1 21 Feb 2010 17:44

Tak hraj na stanici ty mudrlant
elitepoker1
 
Príspevky: 77
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: KRČMOVÝ POKER

Odoslaťod Chlpo1989 21 Feb 2010 17:47

elitepoker1 napísal:Tak hraj na stanici ty mudrlant

Ak si to myslel na mna, tak neviem o co ti ide, ja som to chcel len vysvetlit polopate = obrazne. Ak nie, tak sa ospravedlnujem.
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: KRČMOVÝ POKER

Odoslaťod martinique39 21 Feb 2010 18:13

napisem to jednoducho a strucne, predpokladam, ze to budu citat aj normalny ludia a nebudu da preberat tym mnozstvom blbosti.

hry o peniaze nie su na slovensku zakazane (narozdiel od USA - kde vam moze prist razia do obyvacky kde hrate s kamosmi)
samozrejme mame zakon o hazardnych hrach.. tam patrili ruleta, black jack atd. teda hry kde hral hrac proti kasinu a to malo z toho zisk.... k tomu samozrejme patria licencie na kasina a poplatky statu

poker mal vynimocne postavenie lebo nebol oficialne "hazardna hra" a mohol si ho organizovat hocikto a hocikedy bez licencie a kontroly (bolo to kvoli tomu ze hraci nehrali proti herni ale medzi sebou a za poplatok herni)

novy zakon zmenil to ze poker stratil toto postavenie a na prevadzkovanie je treba licenciu.

inac sa nezmenilo vobec nic. takze mozete hrat v krcme aj doma o chipy aj o peniaze, len to nesmie organizovat ta krcma.

ale pokusat to velmi netreba, lebo pokutu krcme danovy urad moze dat, a potom sa krcma musi sudit a dokazovat ze oni s tym nic nemaju



8-)
martinique39
 
Príspevky: 170
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: -20

Re: KRČMOVÝ POKER

Odoslaťod pegas1975x 21 Feb 2010 18:17

martinique39 napísal:

ale pokusat to velmi netreba, lebo pokutu krcme danovy urad moze dat, a potom sa krcma musi sudit a dokazovat ze oni s tym nic nemaju



8-)


To je prva rozumna vec ktoru si napisal :D

Toto si mal napisat ako prve a tato debata by bola ukoncena.
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: KRČMOVÝ POKER

Odoslaťod 202mateo202 21 Feb 2010 18:40

elitepoker1 napísal:
202mateo202 napísal:
elitepoker1 napísal:Ano vedie ze tam hravaju kazdy vykend,Jedine sa to moze hrat na bytoch kde nema kontrola dostupnost inde je to vylucne zakazane!!!!!A na co by ste platili majitelovi nieco abz vas zamkinal,to si chod zahrat do klubu kde je to oficialne si v bezpeci viac love vyhras klub si zoberie z banku 10% a nikomu nic nemusis platit.Mas fuul servis tuto saskujes po krcmach hravat,naco Vam vzmzsleli pokrove cluby.Ci to kazdy fakt zavidi co je majitel klubu tak preto tam radsej nepojdem a zasijem sa do krcmi kde si zahras 2 eur Freez out s 30 000 deep stack ocom to je ...Toto vobec nieje o pokri,lebo kolujete same somariny...2-5 na ruke co ked pride ale v takom 100 eur FReez bz ste tieto ruky nehrali aj keby vam za to platili,

Preto si myslim a viem ze je velky rozdiel medzi klubmi a kcmami a nechapem takych ludi co chodia hrat poker do KRCMY !!!

Do krcmy chodievajte hrat MARIAS , FEERBLEY , Ale nie Poker co je Svetovy Kaliber !!!!! :(



Jasnee mas pravdu lenze ked poznasmajitela krcmi .. a dalej na som z Levic a tu nie je ziadna herna tak ze asi tak .... :wall:


Kolko hracov Vas hrava v lv ? A co tam hravate?Turnaje bol by zaujem aj o cash? :crazy: :crazy:


noo tak mi sme tak iba 5-10 hraco kamosi ale urcite by tu bol zaujem .. tak je tu jedno take ale su tam 2 stoly a hra sa len cash game a to min je 100Euro takze tak pre mne ako studena nemám tolko ... a keby sa tu neico spravi tak by sa to uchytulo urcite si myslim lebo nic nie ani v okloli sa mi zda ze najeblizsie v NR alebo NZ...
202mateo202
 
Príspevky: 136
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 16 krát/1 krát
Karma: 0

Re: KRČMOVÝ POKER

Odoslaťod elitepoker1 21 Feb 2010 19:12

Vies mi zistit kto to ma??? A kde presne to je ??? A kolky hravaju ten cash a hlavne ako casto..????

Ja by som tam robil Freerolly, 5 eur turnaje ,10 eur turnaje a max 20,30 freez.....Zisti mi to ...prosim ta...

Napis mi na icq alebo skype.Elitepoker1 :gl:
elitepoker1
 
Príspevky: 77
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: KRČMOVÝ POKER

Odoslaťod 202mateo202 21 Feb 2010 21:32

elitepoker1 napísal:Vies mi zistit kto to ma??? A kde presne to je ??? A kolky hravaju ten cash a hlavne ako casto..????

Ja by som tam robil Freerolly, 5 eur turnaje ,10 eur turnaje a max 20,30 freez.....Zisti mi to ...prosim ta...

Napis mi na icq alebo skype.Elitepoker1 :gl:


noo tak to by bolo super .. fuu no neviem pokusim sa zistit .. a dam vediet..
202mateo202
 
Príspevky: 136
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 16 krát/1 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Kluby a kasína

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!