LIVE cash v BA

Diskusia o živom pokri v kluboch, kasínach, krčmách, doma

Re: LIVE cash v BA

Odoslaťod tucniak 22 Feb 2009 20:01

nevyhoda je aj ta ze ked hras s kamaratmi a si nahodou lepsi tak nie je nejak prijemne oberat kamosov o peniaze:D
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: LIVE cash v BA

Odoslaťod Mareccc1 22 Feb 2009 20:04

Pani zdravim, rad by som prispel k tejto diskusii,pretoze mam uz nejaku tu skusenost s hranim nazivo aj online,live hravam uz asi rok vsade mozne, co sa tyka cashu tak v All Ine sa hrava skoro kazdy den 1e/1e s moznostou straddle na UTG pozicii. Dalej sa hrava cash v Excalibur bare co je v centre botova, ale tam sa hrava len dvakrat do tyzdna ,myslim ze stvrtok a nedela a minimum sa hrava 2/4 . Potom tu mame nas zlaty krasny Hron (kde mimochodom okrem hrania aj dealujem ) v Hrone sa hraje kazdy den az na par vynimiek zacina sa vacsinou okolo osmej vecer a trva niekedy aj dva tri dni.vzdy je otvoreny stol 1/2 a na vyziadanie hracov sa otvara 2/5 a ked su nejake festivaly typu ako boli tieto majstrovstva tak sa hralo aj 5/10.co sa tyka straddle tak straddle sa hraje len ak s tym suhlasi cely stol,ale prednost ma mississipy co je v podstate to iste ako straddle len to neni UTG ale na buttone.dalej co sa tyka rakov tak tam je 2% rake do vysky max 20EUR.To fajcenie je pravda ze to je moze byt neprijemne pre vela nefajciarov,ale napriek tomu ma Hron dost kvalitne odsavanie a je to prezitelne..Dalej co sa tyka cashu v Rakusku v Montesine sa hraje nonstop uz asi 4mesiace cash,1/2 stolov je vacsinou tak 4-5 ako kedy,takze je z coho vyberat,dalej je otvoreny vacsinou stol 1/2 ale unlimited buyin, dalej 2/5 a niekedy byva aj 5/10, Omaha 1/2 sa hraje pravidelne, a skoro kazdy den je otvoreny aj 7 card stud stol kde je ante 1e a je to limit 3/6 a semtam otvoria aj limit holdem 2/4.dalej v Concorde sa hraje stale a pravidelne 1/2 a 2/5 a velmi casto je otvoreny aj 5/10 cash, Co sa tyka Pokerworldu tak tam som zatial bol len raz a hralo sa zrovna Limit holdem 2/4. To je asi tak vsetko co viem o live cashy v BA a v okoli. Mimochodom keby ste hladali domacu cash gamu,tak kazdy pondelok s partiou kamaratov hravame v jednej kaviarni v centre Bratislavy,hrame len 0,25/0,50 s buyinom max 50EUR. Mame tam aj taky podomacky spraveny pokrovy stol a zetony celkom slusnej urovni aj s oznacenymi hodnotami,hravame vzdy v pondelok,zaciname okolo osmej,poldeviatej a hrame tak do druhej vnoci.kaviaren sa zatvara o desiatej ale jeden z hracov je majitel takze tam mozme byt a hrat akokolvek dlho.Dealujeme si navzajom,ale sme tam traja ktori vzdy cely vecer dealuju.Rake sa nebere ziaden a tips sa tiez nedavaju. Hladame stale novych hracov lebo velakrat sa stava ze nam chybaju 1-2hraci,tak pani ak mate niekto zaujem tak nevahajte a napiste. Mimochodom je to fajciarska kaviaren ale pri stole je zakazane fajcit..
Mareccc1
 
Príspevky: 255
Založený: Jan 2008
Poďakoval/li: 1 krát/11 krát
Karma: 3

Re: LIVE cash v BA

Odoslaťod palo1973 22 Feb 2009 20:25

tucniak napísal:nevyhoda je aj ta ze ked hras s kamaratmi a si nahodou lepsi tak nie je nejak prijemne oberat kamosov o peniaze:D


-a myslim,ze tato nevyhoda prevazi vsetky vyhody
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: LIVE cash v BA

Odoslaťod APminer 22 Feb 2009 22:36

to :vlade:

chtel bych tebe videt na "nefajciarskej" party :omg: ty by jsi byl porad sitout :lol2:
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: LIVE cash v BA

Odoslaťod wizdo 22 Feb 2009 22:37

TO Mareccc1: ja bych si niekedy rad prisiel zahrat...
Ja chodim hravat len tak freeroliky do reduty a obcas je tam aj nejake malinky freezeout ---
inak tie freezeouty su luxusne 8000 chipov a dosti pomale blindy su celkom slusne...ani mi tak nejde o tu vyhru ale o tu moznost si aj zahrat...

dnes bol freeze a letel som ako raketa...AK vs 88 flop A8 preflop raise flopcbet a turn do potu 1800 mi sotavala 1000 tak ship it in a letel som lebo je to len 2000 chipov...na freeze by som prisiel tak o tych 1800 chipov a ide sa dalej...:-)

takze ak by si potreboval hraca na cashku prisiel by som si snad skusit zahrat, aj ked live cash som uz dlho nehral...

tak ked tak posli sukromnu spravu s ICQ alebo niecim a pokecame...
wizdo
 
Príspevky: 1681
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 18 krát/28 krát
Karma: 11

Re: LIVE cash v BA

Odoslaťod Ivo 23 Feb 2009 21:35

No ja k tomu fajčeniu chcem povedať len to, že z Hronu mám chronicky podráždené oči, a musím si dlhodobo kvapkať. Na ten zákaz fajčenia čakám ako na spasenie, ale myslím, že aj tak sa s tým nič neurobí. Nebudú podávať jedlá a bude sa fajčiť. Včera som bol v concorde, po hodine som vypadol, hneď som šiel nazad do Blavy a ešte dnes mi smrdia handry aj keď som ich mal cez noc na balkóne.
Ivo
 
Príspevky: 420
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 18 krát/11 krát
Karma: 2

Re: LIVE cash v BA

Odoslaťod tento14 26 Feb 2009 16:11

wizdo napísal:Ja chodim hravat len tak freeroliky do reduty a obcas je tam aj nejake malinky freezeout ---
inak tie freezeouty su luxusne 8000 chipov a dosti pomale blindy su celkom slusne...ani mi tak nejde o tu vyhru ale o tu moznost si aj zahrat...


Da sa niekde dopatrat schedule turnajov v Redute?
Obrázok používateľa
tento14
 
Príspevky: 112
Založený: Feb 2007
Poďakoval/li: 4 krát/4 krát
Karma: 2

Re: LIVE cash v BA

Odoslaťod palo1973 26 Feb 2009 16:59

Ivo napísal:No ja k tomu fajčeniu chcem povedať len to, že z Hronu mám chronicky podráždené oči, a musím si dlhodobo kvapkať. Na ten zákaz fajčenia čakám ako na spasenie, ale myslím, že aj tak sa s tým nič neurobí. Nebudú podávať jedlá a bude sa fajčiť. Včera som bol v concorde, po hodine som vypadol, hneď som šiel nazad do Blavy a ešte dnes mi smrdia handry aj keď som ich mal cez noc na balkóne.



-ivo ale ani v konkorde to nie je bohvieco s tym fajcenim.....
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: LIVE cash v BA

Odoslaťod TexasHoldi 27 Feb 2009 10:23

Tu je rozpis turnajov v Redute: http://www.ba-poker.sk/

...ani ja som tam hodne dlho nebol, kde su tie casy ked sa hravalo v Rusovciach, Raci... 8-) Niekedy tam pojdem mrknut a zahrat :gl:
TexasHoldi
 
Príspevky: 94
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 3

Re: LIVE cash v BA

Odoslaťod DevilMayCry 27 Feb 2009 11:00

co sa tyka tej reduty tak sa mi celkom paci tento text, ktory maju na svojich strankach:
"Dôveryhodnosť: Naša spoločnosť organizuje turnaje v Pokri na základe licencie od MFSR, čím garantujeme legálnosť všetkých našich hier a na záver nie menej podstatná vec, výhry u nás nepodliehajú dani z príjmu."

..........aspon niekde sa budem citit safe ak si zahram a zhrabnem tie miliony do vrecka :D
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Kluby a kasína

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!