LIVE cash v BA

Diskusia o živom pokri v kluboch, kasínach, krčmách, doma

LIVE cash v BA

Odoslaťod yegon 21 Feb 2009 17:37

niekto kto chodite hrat cash v BA poradte kam sa najlepsie oplati chodit (najblizsie mam hron), chcel by som zacat 1-2x do tyzdna si chodit zahrat aby som uz nebol taka live fish :)

zaujima ma aj vsetko co by som mal vediet okolo live hry
-aky rake sa berie?
-ako sa tippuje?
-ake limity sa hravaju, ktore dni, od kolkej?
-je povolene button straddle?
etc
etc
etc

daka
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: LIVE cash v BA

Odoslaťod w4444x 21 Feb 2009 18:37

countdown do "kua live cash uz nehram najblizsi rok" !
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: LIVE cash v BA

Odoslaťod ferkan 21 Feb 2009 19:17

Hron vrelo odporucam, xodievam tam 1-2 do tyzdna, zial teraz som mimo SVK :)
Hrava sa tam cash prakticky denne 1/2, vynimocnejsie 2/5 a pri velkych podujatiach obcas aj 5/10.
Pri 1/2 sa 50% ludi buyinuje okolo 100e, 30% 200, zvysok bud viac alebo menej. Po urcitej dobe vsak vacsinou je na stole dost penazi.
Cash zacina od takej 22hej a trva niekedy aj do 8men rano, vacsinou vsak do takej 5tej.
Co sa tyka rake-u neviem presne. Button straddle a.k.a.mississipi sa hrava a ma prednost pred klasickym UTG straddle ktore sa tam uz tusim ani nehrava.
Inak prostredie je fajn, obsluha mila rychla pravidelna. Jedine co tebe moze prekazat ze sa fajci pri stoloch ale zas klimatizacia je tam celkom na urovni a niekedy to ani nepocitis.
Co sa tyka tipovania, tak vacsinou za mensie poty davam 1-2e, ked niekoho stacknem tak okolo 5 :)
Budem rad ked sa tam niekedy stretneme :)
ferkan
 
Príspevky: 901
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 5 krát/28 krát
Karma: 6

Re: LIVE cash v BA

Odoslaťod yegon 21 Feb 2009 20:45

sakra s tym fajcenim si ma pekne usadil, to ma ani vo sne nenapadlo ze nieco take je dovolene

tym padom sa moje vylety do sveta live pokru odkladaju az do schvalenia zakona zakazujuceho fajcenie v takychto podnikoch
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: LIVE cash v BA

Odoslaťod trikoza 21 Feb 2009 23:10

toto ma tiez stve, allin ma byt kvazi nefajc ale co som bol na par turnajoch tak sa to vzdy zvrhne a na final table som uz ledva dychal a oci ma paradne stipali

vo viedni nie je nejaky fajn nefajc?
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

Re: LIVE cash v BA

Odoslaťod palo1973 21 Feb 2009 23:18

trikoza napísal:toto ma tiez stve, allin ma byt kvazi nefajc ale co som bol na par turnajoch tak sa to vzdy zvrhne a na final table som uz ledva dychal a oci ma paradne stipali

vo viedni nie je nejaky fajn nefajc?



-chystam sa v utorok do ccc,tak si to vsimnem,inak v montesine a aj v pokerroyale boli na turnajoch fajciarske a nefajciarske stoly,mohol si si vybrat,a je to tam dost velke aby si necitil nejako extremne dym
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: LIVE cash v BA

Odoslaťod somNula 22 Feb 2009 00:47

ak cash v BA tak samozrejme asi viac v hrone... tiez sa dlhsie tam chystam, len skoda ze sa mi nechce cestovat v noci domov, asi si spravim vylet vratane noclahu a alkoholu :) kto sa prida?

to fajcenie mi pri cash ani moc nevadi, pri turnaji mi to leze na nervy samozrejme, ale co uz clovek si nenavybera... berem to tak ze pri cashi su vacsie nervy, tym padom sa viac fajci
somNula
 
Príspevky: 610
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: LIVE cash v BA

Odoslaťod pindo22 22 Feb 2009 09:11

asi 90% ludí pri stole fajčí, a ked nepoťahujú tak im zapálená cigareta nonstop sedí vedla Teba v ,,ašenbecheri,, a dym si nájde cestičku rovno pod Tvoj nos... :bad: vždy ked prídem odtial tak všetky veci do prania, cítim sa jak po opici a v hrdle ešte 2 dni mám hlieny... ble,ble,ble... :bad:
Obrázok používateľa
pindo22
 
Príspevky: 30
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 0

Re: LIVE cash v BA

Odoslaťod janobendik 22 Feb 2009 13:01

Ahoj yegon a všetci "Live" hráči,
no moc si sa o livepokri v BA nedozvedel. :(
Problém asi nebude v tom , že v BA alebo v iných mestách sa nehrá live - práve naopak, za posledného cca polroka je skoro 100% nárast hráčov!! Problém vidím v tom, že stránky pokerportalu sú už dlhodobo orientované na internetových hráčov, či už blogmi, alebo aktuálnou info.
Je to škoda, lebo tu na našej "domovskej" SK stránke ja ako live hráč pre seba nenáchadzam už skoro nič, nanajvýš diskúsiu "internetových myší" o fiskách, bankrole z freerolov, kolko "obrazoviek" zvládnu.....
Príspevkom nechcem nikoho zatracovať skor vyzvať všetkých live hráčov, aby posielali maximálne množstvo info o live hre na Slovensku, možno sa pokerportal stránky "oživia" a naozaj budú čitateľné.
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: LIVE cash v BA

Odoslaťod Renegade 22 Feb 2009 13:03

Njn ja som tiez fajciar, :vlade: ale pri live pokri by som nehulil, :no: je to nefer voci nefajciarom.
Na fajcenie by mali byt vyhradene priestory a ked si chce dakto zapalit mal by sa dat sitout :yegon2: ako na on-line pokri. :good:
Obrázok používateľa
Renegade
 
Príspevky: 635
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 31 krát/18 krát
Karma: 14

Ďalšia

Naspäť na Kluby a kasína

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!