MZK Open €10,000 GTD - TOTAlNE FIASKO/PODVOD!

Diskusia o živom pokri v kluboch, kasínach, krčmách, doma

Re: MZK Open €10,000 GTD - TOTAlNE FIASKO/PODVOD!

Odoslaťod ramzey 26 Feb 2012 19:42

Urcite je to pravne napadnutelne!

Sa im inak cudujem, ze Vam dake peniaze dali, skorej by som ocakaval, ze vyzbieraju peniaze a potom to zrusia :D :D
ramzey
 
Príspevky: 815
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 111 krát/96 krát
Karma: 19

Re: MZK Open €10,000 GTD - TOTAlNE FIASKO/PODVOD!

Odoslaťod sudden 26 Feb 2012 20:58

pravne napadnutelne ? to myslis vazne ? :)

organizatori si imo mozu robit co chcu s turnajmi vseobecne a jedine co s tym moze hrac spravit v pripade nejakeho podvodu je, ze tam uz v zivote hrat nepojde
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: MZK Open €10,000 GTD - TOTAlNE FIASKO/PODVOD!

Odoslaťod ramzey 26 Feb 2012 21:12

Imo na prevadzkovanie hazardnych hier treba licencie a verim, ze existuju aj organy ktore kontroluju fungovanie a legitimnost tychto prevadzok.
ramzey
 
Príspevky: 815
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 111 krát/96 krát
Karma: 19

Re: MZK Open €10,000 GTD - TOTAlNE FIASKO/PODVOD!

Odoslaťod sudden 27 Feb 2012 01:56

jedine co tie organy zaujima je ci ma klub zaplatene za stoly, ak ano tak si tam kludne mozu hravat aj holdem s 6 kartami
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: MZK Open €10,000 GTD - TOTAlNE FIASKO/PODVOD!

Odoslaťod skJacob 27 Feb 2012 02:22

nj určite z toho nič nebude... maximálne tak PP by mohol byť charakter a už im nepublikovať PR články a reklamy

Za tento príspevok od skJacob poďakovali - 4:
haman, lacored, palo1973, sudden
skJacob
 
Príspevky: 89
Založený: Jún 2011
Poďakoval/li: 4 krát/14 krát
Karma: 0

Re: MZK Open €10,000 GTD - TOTAlNE FIASKO/PODVOD!

Odoslaťod ramzey 27 Feb 2012 02:42

Sudden, ok my bad :)
ramzey
 
Príspevky: 815
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 111 krát/96 krát
Karma: 19

Re: MZK Open €10,000 GTD - TOTALNE FIASKO/PODVOD!

Odoslaťod duklaak 27 Feb 2012 12:34

stranka queenspoker zazracne nefunguje :(
duklaak
 
Príspevky: 16
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 2 krát/12 krát
Karma: 0

Re: Majstrovstvá západoslovenského kraja Open €10,000 GTD

Odoslaťod hrampoker 27 Feb 2012 12:51

hegides napísal:.takze takto:

Bohuzial celkom pekny napad, skoncil totalnym fiaskom.. :bad: Vcera sa hral vo viacerych mestach na Slovensku Day 1 tohto turnaja organizovany bratislavskym Queens poker clubom (http://www.queenspoker.sk/index.php). Kvoli zaujimavej garancii - 10k€ som sa ho rozhodol zucastnit v Trencine. Ucast v TN bola dost tragicka - 11 ludi, ale napriek tomu sme sa to rozhodli odohrat, a kedze som postupil (ostali sme dvaja) dnes sme sa vybrali na Day 2 do Bratislavy.

Neviem nakolko vam je znamy tento "poker club" ale celkom nam dalo zabrat vobec ho najst, ale to by nebol az taky problem.. Prisli sme cca 5 minut po oficialnom starte (16:00) a v klube celkom prazdno - zopar skupiniek ludi s nie moc nadsenymi tvarami. Ideme k baru, "nie toto leto opalene" barmanky sa nas pytaju ze co chceme, tak vravim ze by tu mal byt pokrovy turnaj, na to k nam prichadza uplny nuts clovek - cca 120kg, typicky bulo s chybajucimi zubmi a pyta sa nas ze odkial sme a nech mu dame papiere (udaje o ucasti atd). Pozrie a vravi, ze veci sa maju tak ako sa maju, ze on s tym nic nema (zevraj je len diler lol), a majitel ma vypnuty telefon cize sa nebude hrat, ze je malo ludi atd. Dalsie frazy typu "chlapci chodte domov a rozdelte si peniaze co ste priniesli", "chlapci, aspon mate vylet" a "vsak to mate tak po tristo eur, kto vam da dnes 7500 korun".. fakt co dodat..?! totalna smelina, cigani hrajuci automaty a pochybne existencie.. cisty hnus :bad: a potom ze poker ma byt nejaky mind sport.. tazko ked sa donho budu miesat takyto ludia, a vymozitelnost hociho bude nulova.. :(

Nepisem to sem preto, aby som sa domahal garancie, alebo hociho ineho.. tito ludia su mi fakt ukradnuti, a nechcem s nimi mat absolutne nic spolocne.. Pisem to sem preto, lebo mi je luto ze takito ludia existuju, ze spinia meno tak krasnej veci ako je poker, dalej kvoli ludom ktori si vcera isli zahrat pekny turnaj, a investovali svoje peniaze kvoli niecomu co evidentne ako sme sa na mieste dozvedeli bolo uz den vopred jasne ze sa nedodrzi, kvoli postupenym ludom, ktori sa na druhy den este trtkali do BA aby im az na mieste povedali ze "chodte domov a nechajte si co ste doniesli, nic sa hrat nebude", kvoli Vam pokrovym hracom aby ste vedeli nakolko seriozni su tito ludia - celkom nuts je banner na ich stranke "VYPLACAME CELU GARANTOVANU SUMU", a mozno aj kvoli samotnemu pokerportalu, ktory ma svoj banner na ich stranke ako ich medialny partner..

Je to smutne, smiesne a nechutne, ale stavaju sa aj horsie veci.. Stacilo den vopred do klubov zavolat, ked uz na 100% vedeli ze to skonci fiaskom, ze sa turnaj neuskutocni a bud by sa hral v kazdom klube vlastny turnaj alebo by sa islo domov.. easy, kazdy si za.icuje, ale aspon sa nemusi trkat do BA, aby tam s nim jednali jak s 15 rocnym chlapcom, ktory ma byt rad ze prisiel zbytocne ale ma 7500 korun a pekny vylet lol..

Nic no, chcel som len vyjadrit svoje znechutenie, a spravit aspon nieco, kedze vzhladom na to ako sa veci maju ani nic viac urobit nemozem.. hadat sa tam s nimi, alebo im nadavat nema moc zmysel, tak aspon nejaky pokus informovat aku-taku verejnost, aby sa radsej vyvarovala hraniu v tomto klube, teda ak sa tam este vobec bude niekedy nieco hrat, okrem automatov obv (dufam ze nie)..

..queens GTFO of this..


Je to urcite neprijemna vec pre hracov ale neviem preco nadavas len na queenspoker. Bolo vela klubov kde sa to hralo (aj Trencin)
kde si hral a na nich nenadavas. Nikde nebolo napisane ze garanciu garantuje jediny klub a to queenspoker. Teda ked nadavas tak
treba asi na vsetkych (Trencin, Trnava, Nitra.....atd). Podla mna najvacsi problem bol vtom ze sa kluby nedohodli pred turnajom akym podielom doplatia garanciu ked nebude vyzbierana
hrampoker
 
Príspevky: 1
Založený: Feb 2012
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: MZK Open €10,000 GTD - TOTAlNE FIASKO/PODVOD!

Odoslaťod Magnus 27 Feb 2012 12:59

Vidno ze zapad sa nevie dohodnut ani na jednom podrbanom turnaji. Berte si priklad z Kosic a ich turnaju, kde doslo mrte ludi a mrte atmosfera. Blava a spol ide dolu vodou....v BA miznu kluby jak huby po dazdi, za to v KE to frci. Mali by si pani manazeri zapadoslovenskych klubov a najma BA vstupit do seba, alebo odist, aby nerobili hanbu pokru.
Magnus
 
Príspevky: 559
Založený: Okt 2011
Poďakoval/li: 4 krát/75 krát
Karma: -4

Re: Majstrovstvá západoslovenského kraja Open €10,000 GTD

Odoslaťod veyron2000 27 Feb 2012 13:42

hrampoker napísal:
Je to urcite neprijemna vec pre hracov ale neviem preco nadavas len na queenspoker. Bolo vela klubov kde sa to hralo (aj Trencin)
kde si hral a na nich nenadavas. Nikde nebolo napisane ze garanciu garantuje jediny klub a to queenspoker. Teda ked nadavas tak
treba asi na vsetkych (Trencin, Trnava, Nitra.....atd). Podla mna najvacsi problem bol vtom ze sa kluby nedohodli pred turnajom akym podielom doplatia garanciu ked nebude vyzbierana


Vždy som obdivoval nových užívateľov, s prvým príspevkom ako dokážu obhajovať niečie záujmy :)
Možno na tvojej myšlienke niečo pravdy je, ale turnaj organizoval podľa mojich info Queenspoker ... mali to predsa zariadiť. Vina je podľa mňa jednoznačne na nich - ak niekto nevie ako sa to má robiť, tak nech to nerobí. Ak je prúser nech sa neschováva.
veyron2000
 
Príspevky: 145
Založený: Apr 2007
Poďakoval/li: 3 krát/5 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Kluby a kasína

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!