Poker Bulharsko

Diskusia o živom pokri v kluboch, kasínach, krčmách, doma

Re: Poker Bulharsko

Odoslaťod CastlePokerClub 25 Jan 2010 16:16

1zart1 napísal:Caute, hral niekto na tom Slnecnom pobrezi poker realne? Kolko stolov je v tom vacsom kasine?


Cau, hral som v tej Hrizanteme, na vecer sa to tam plnilo celkom rychlo, boli tam tusim dva alebo tri stoly, dost domacich, hrali tak rodinkarsky proti turistom, zvacsa anglani (aspon myslim) a tusim svedi boli hojne, inak fakt asi prevladali domaci. Hra bola dost crazy, min. BI na stol bolo 100€ blindy 1/2. Potom Blackjack a milion automatov plne obsadenych dochodcami. Ciste Las Vegas.
Inak si myslim, ze v poho. Dokopy som tam naratal asi 4 casina reps. miesta kde sa dal hrat poker.
Ale bolo tam par veselych stories o zabavu tam neni nudza, nezabudnem na uja, ktory trafil fullhouse na flop a rozklepal sa tak, ze ked chytil chipy do ruky aby raisol, tak to vyzeralo ako ked sa pokazi sejacka, chipy lietali vsade po kasine.
Obrázok používateľa
CastlePokerClub
 
Príspevky: 73
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 5

Re: Poker Bulharsko

Odoslaťod yegon 25 Jan 2010 16:18

palo1973 napísal:
1zart1 napísal:Caute, hral niekto na tom Slnecnom pobrezi poker realne? Kolko stolov je v tom vacsom kasine?


gute frage,akurat tento tyzden objednavam hotel,bud druhy augustovy alebo prvy septembrovy tyzden


co to trosku posunut a vidime sa tam? :)

http://europeanmastersofpoker.com/Tourn ... garia.aspx

este sa tam hra 3.-6. juna U***et open
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Poker Bulharsko

Odoslaťod CastlePokerClub 25 Jan 2010 16:21

A este dodatok, ked tam budete hrat automaty tak si dajte pozor, aby ste sa netesili ako ja :D Ked som cakal na stol tak som si sadol k jednemu chodil tam dake levy, zatocil automat zacal blikat, vrieskat a naskakovali cisla 100,200...1700. Hovorim si bomba bude na drinky :D :D :D Dal som si to vyplatit a vtedy ked som dostal na ruku 17 leva som pochopil, ze ich automaty pracuju s tymi ich stotinkami alebo ako nazyvaju tie ich haliere. A bolo po radosti :D
Obrázok používateľa
CastlePokerClub
 
Príspevky: 73
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 5

Re: Poker Bulharsko

Odoslaťod 1zart1 25 Jan 2010 16:35

palo1973 napísal:
1zart1 napísal:Caute, hral niekto na tom Slnecnom pobrezi poker realne? Kolko stolov je v tom vacsom kasine?


gute frage,akurat tento tyzden objednavam hotel,bud druhy augustovy alebo prvy septembrovy tyzden

a budeme po veceroch hravat poker?
1zart1
 
Príspevky: 1763
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 9 krát/17 krát
Karma: 8

Predchádzajúca

Naspäť na Kluby a kasína

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!