ROYAL Poker Klub SENICA

Diskusia o živom pokri v kluboch, kasínach, krčmách, doma

Re: ROYAL Poker Klub SENICA

Odoslaťod komo4x 09 Apr 2010 13:40

myslim že nikto podstatny pre pokrovy svet....:o) prečo sa pýtaš?
komo4x
 
Príspevky: 3
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: ROYAL Poker Klub SENICA

Odoslaťod aa-pks 09 Apr 2010 20:52

janose napísal:A kto za teba postol ten BB?


veru neviem, bola tam dobra atmoska, viackrat sa cakalo na hracov, ked sa vrati z wecka, a asi ked videli, ze idem, tak ho tam niekto dal a ked som dostal kingov tak uz vobec som na to nemyslel



odkaz pre janose :
tak to sa stat nemohlo big blind si moze dat pri cashi hrac do hry len sam az vtedy su mu rozdane karty ak nahodou jedno kolo vynechal, takze nikto to za teba tam urcite nedal aj keby si prec hodinu, a ked uz si tak silno u nas hral cash tak by som bol zvedavy kedy, pretoze naposledy co sme hrali tak si kazdeho hraca pametam co s nami hral a pochybujem ze ty si bol medzi nimi, a mimochodom pocas cash game sa hra vylucne s kartami BIELEJ FARBY, aby boli rozlisene od turnajovych kariet. A KKKK poker u nas v klube ani na cashi ani ta turnajoch este nikdy nebol ...
aa-pks
 
Príspevky: 7
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: ROYAL Poker Klub SENICA

Odoslaťod aa-pks 12 Apr 2010 12:51

Turnaje od 12.4..-19.4.2010
ROYAL poker klub

12.4. freezout 10 vklad 10 eur
14.4. 3+3 REBUY vklad 3 eura
16.4. freezout 15 vklad 15 eur , GARANCIA 200 EUR
17.4. 3+5 REBUY vklad 3 eurá, brezová pod bradlom
18.4. freezout 10 vklad 10 eur, myjava

v stredu a počas víkendu v sobotu a nedeľu garantujeme jednu vstupenku na SPT o 3000 EUR
ROYAL Poker Klub SENICA

bližsie info na http://www.aa-pks.sk/

alebo na http://www.aa-pks.sk/royal-poker-klub-senica/pokrove-turnaje/rozpis-turnajov/
aa-pks
 
Príspevky: 7
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: ROYAL Poker Klub SENICA

Odoslaťod HERNA-TEXAS 13 Apr 2010 09:42

na zaciatok by sme sa chceli ospravedlnit vsetkym citatelom tohto fora, ze ich zatuzujeme reakciou na obvinenia konkurencnej herne, ale zial musime na ich obvinenia reagovat a uviest ich na spravnu mieru....

ahoj Jozef, nezatahuj nas prosim do vasich internych problemov...

Kategoricky odmietame tvrdenie, ze sme si nesplnili povinnosti voci niektoremu z nasich dealerov! Vsetci dealeri boli a su za svoju pracu riadne plateni!
Zaplateny nebol dealer, ktory si neplnil pracovne povinosti, alebo nechodil do prace! Takisto neboli plateni dealeri pocas uvodneho kurzu, ktory poskytujeme kazdemu zaujemcovi zdarma! Skutocnost, ze tito ludia pracuju vo vasej herni, je bezna sucast fluktuacie pracovnej sily.

Ak sa vam niekto vyhraza, pozrite sa radsej do vlastnych radov nespokojnych hracov, neobvinujte prosim automaticky konkurenciu!!!! V takomto pripade by sme vam odporucili obratit sa na prislusne institucie, ako su organy cinne v trestnom konani...

Vsetky nase herne napriek finacnej a hospodarskej krize, ako aj napriek novele zakona o hazardnych hrach funguju!

Toto bola prva a predpokladam, ze aj posledna reakcia zo strany herne TEXAS, takze s kludom "anglicana" mozete pokracovat vo vymyslenych obvineniach...

s pozdravom TEXAS, www.herna-texas.sk
HERNA-TEXAS
 
Príspevky: 37
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: ROYAL Poker Klub SENICA

Odoslaťod komo4x 13 Apr 2010 11:55

no veď čas ukáže drahý Martin. želam tebe aj tvojim herniam vela uspechov. S uctov Jozef :)
komo4x
 
Príspevky: 3
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: ROYAL Poker Klub SENICA

Odoslaťod tomisumi 13 Apr 2010 16:23

No to máme už :wizdo: druhý klub v SE :good:
tomisumi
 
Príspevky: 504
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 15 krát/10 krát
Karma: 2

Re: ROYAL Poker Klub SENICA

Odoslaťod aa-pks 18 Apr 2010 08:56

zdravime všetkych pokrových fanušikov a chceli by sme týmto upozorniť na bližiaci sa velký turnaj v pokri na Záhorí priamo v SENICI s GARANCIOU 3000 EUR. V najbližšich dňoch na našej web stránke i priamo na pokerportály budete môcť najisť celý rozpis turnaja aj v rámci kvalifikačných turnajov na tento HOLDEM POKER EVENT.

MAJSTROVSTVÁ V HOLDEM TEXAS POKRI V SENCI S GARANCIOU 3000 EUR :
začiatok turnaja od 30.apríla
http://www.aa-pks.sk/royal-poker-klub-senica/senicapokertour-spt/


tešíme sa na účasť všetkých hráčov
ROYAL Poker Klub Senica

http://www.aa-pks.sk/

Na všetky otázky Vám odpovie a bližšie informácie ohľadom tohto turnaja Vám podá support ROYAL Poker Klubu na emaile aapkse@gmail.com
aa-pks
 
Príspevky: 7
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: ROYAL Poker Klub SENICA

Odoslaťod aa-pks 22 Máj 2010 14:41

Každý týždeň organizujeme štvrtky a piatky mini cash game - blindy 0,25- 0,50 c
začiatok o 20:00
pri cash game je vždy stanovený LIMIT pre max. zámenu, ten sa rovná vždy 100 násobku veľkého blindu
herňa mississippi v Senici / oproti reštaurácii mandarinka /
záruka dobrej zábavy v príjemnom prostredí s výbornou spoločnosťou
občerstvenie počas večera ZDARMA

PLAY THE POKER
Tešíme sa na všetkých hráčov
ROYAL Poker Klub SENICA

!!! každý hráč cash game v našom pokrovom klube má možnosť po 4 hodinách hrania návrat prvého vkladu high/low 7 cards !!!
možnosť sa zaregistrovať vopred aj na našom maile aapkse@gmail.com
aa-pks
 
Príspevky: 7
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: ROYAL Poker Klub SENICA

Odoslaťod p.slastan 24 Máj 2010 09:05

ako dopadol prosim turnaj s garanciou 3.000,- EUR - majstrovstva senice - hral sa vobec?

viete to niekto? pisal som im mail, ale nedostal som odpoved! vedenie klubu ma odkazovalo na manazera a nic som sa nedozvedel...

s pozdravom peter
p.slastan
 
Príspevky: 1
Založený: Máj 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Predchádzajúca

Naspäť na Kluby a kasína

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!