ROYAL Poker Klub SENICA

Diskusia o živom pokri v kluboch, kasínach, krčmách, doma

ROYAL Poker Klub SENICA

Odoslaťod aa-pks 30 Mar 2010 22:31

od 19.3.2010 znovu rozbiehame pokrové turnaje v našom pokrovom klube ROYAL v Senici. Snažili sme sa pozmeniť štruktúru turnajov tak, aby boli dostupnejšie širšej skupine hráčov, ktorý by sa pokru chceli venovať častejšie. Chceme, aby sa v našom pokrovom klube hrávali predovšetkým kvalitné turnaje, s dobrým PRICE POOLOM, nie s príliš vysokým buy in a hlavne vždy s dostatočným počtom hráčov. Preto sme sa rozhodli tomuto všetkému prispôsobiť aj turnaje, ktoré chceme pre hráčov každý týždeň organizovať. Chceme vytvoriť s nášho pokrového klubu miesto, kde sa budú môcť stretávať priatelia a tráviť čas spoločným záujmom, ktorým je POKER. Budeme sa snažíť presadzovať filozofiu príjemne stráveného voľného času a vždy brať ohľad na názory každého z našich hráčov. Kladieme veľký dôraz na to, aby ste sa u nás cítili ako vo svojom pokrovom klube plnom priateľov a milých ľudí.
bližšie info o organizovaných turnajoch nájdete na našej web stránke
http://www.aa-pks.sk
aa-pks
 
Príspevky: 7
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

majstrovstva zahoria v texas holdem pokri,GARANCIA 3000 EUR

Odoslaťod aa-pks 02 Apr 2010 15:31

Naposledy upravil aa-pks dňa 08 Apr 2010 16:27, celkovo upravené 1 krát.
aa-pks
 
Príspevky: 7
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: ROYAL Poker Klub SENICA

Odoslaťod janose 06 Apr 2010 19:47

caute vsetci,

dovolte mi par poznamok k tomuto klubu:

bol som si tam zahrat minuly tyzden cash, hrali sa blindy 50/1, pri stole 4 hraci, kazdy pred sebou ca 150,- , hovorim si, bude fajn

kedze nie som zo senice, a chodim tam obcas za rodinou, nevadilo mi, ze nikoho nepoznam, ved senicane su fajn ludia

asi po hodine hry som si zacal vsimat zvlastne spravanie hracov - vsetci sa dobre poznali, jeden sa spraval ako majitel, ktoremu vsetko patri, a hlavne hrali vsetci proti mne za kazdu cenu, ked som nebol v hre, tak ziadne divociny, akonahle som sa zapojil, tak zacal kolotoc, ale hovorim si nevadi, ved ich raz chytim... aj sa stalo a zrazu som sa striploval

potom som siel na zachod, a ked som sa vratil dostal som krasnu ruku KK, jasne ze tlacim flop KK7 - hovorim si, neda sa prehrat, turn J, river 10 - a co mal super? zeby SF? spravne, tak som vsetko odovzdal!!!!!

az potom som si vsimol, ze prave v tom case, ked som bol na zachode diler vymenil balik a hralo sa s inou farbou! zeby nahoda? uz ste niekto zazil studeny balik?

potom som si vsimol, ze pri 80 pote zobral diler 5,- pri pote 140 zobral 10,- rake pre klub a to sa mi zdalo byt fakt vela, potom co som to reklamoval, som si daval zacat pozor, a este vacsi pozor si davali dileri! 7 % je aj na mna vela, hlavne ze zarobil klub, no nie

odporucenie pre vsetkych - davajte si pozor s kym tam budete hrat, a kolko vam budu brat!

ja tam uz nikdy nevkrocim!
janose
 
Príspevky: 3
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: ROYAL Poker Klub SENICA

Odoslaťod Chlpo1989 06 Apr 2010 20:04

janose napísal:
potom som siel na zachod, a ked som sa vratil dostal som krasnu ruku KK, jasne ze tlacim flop KK7 - hovorim si, neda sa prehrat, turn J, river 10 - a co mal super? zeby SF? spravne, tak som vsetko odovzdal!!!!!

az potom som si vsimol, ze prave v tom case, ked som bol na zachode diler vymenil balik a hralo sa s inou farbou! zeby nahoda? uz ste niekto zazil studeny balik?

Karty sa miesali pred tebou?
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: ROYAL Poker Klub SENICA

Odoslaťod aa-pks 06 Apr 2010 22:51

som si isty janose ze sme sa u nas v nasom pokrovom klube nevideli ani nestretli, to ze si bol u nas hrat cash sa ti urcite len zdalo alebo si bol v tej pokrovej herni, ktora v Senici je v byvalej arkadii. Mimochodom rake pri cash game v nasom klube je 3%, mame to aj na web stranke a takisto i v klube na nastenke aby nasi hraci boli o vsetkom informovany a myslim si ze to je prijatelna vyska, pokial poznas zakon o hazardnych hrach. V cechach sa neplati za stoly nic a poplatky pri turnajoch aj cash game su ovela vecsie ako mame mi v nasom klube a vecsina herni na SR. A mimochodom ked uz si taky matematik rake 10 eur zo 140 by nebolo 7% ale 14%. A 5 eur z 80 by bolo az 16%. Myslim si ze to mas vsetko trocha pomylene a okrem ineho nevies ani pocitat. To ze sa ludia u nas poznaju si myslim ze nieje nic nezvycajne nie sme v bratislave ani prahe, a nas klub organizuje turnaje a cash game na ktorych sa zucastnuju hlavne senicki hraci, nasi priatelia, znami a ludia z okolia, ktori preferuju lacnejsie turnaje z vecsim poctom hracov a ktori maju radi poker a neradi ho hravaju v cudzom prostredi. A mi to akceptujeme nakolko hraju o ich peniaze. A je samozrejme ze vela z nich sa pozna aj priamo z pokru ktory si u nas mozu kazdotyzdenne zahrat. Som si isty ze minuly tyzden sme sa pri stole nevideli to by som si ta urcite pametal nakolko som hral cash aj ja. Bolo nas asi 7 a ty si nebol urcite ani jeden z nich, nakolko som vsetkych ktori hrali poznal minimalne z videnia.
Naposledy upravil aa-pks dňa 09 Apr 2010 20:47, celkovo upravené 2 krát.
aa-pks
 
Príspevky: 7
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: ROYAL Poker Klub SENICA

Odoslaťod janose 08 Apr 2010 19:10

vazeny klub,

nie je nic lahsie, ako schovavat vlastne chyby za konkurenciu!!!!

neviem kto je vasa konkurencia, ja urcite nie, nikdy som nerozmyslal otvorit klub a pravdepodobne ani nebudem!

radsej si priznajte chyby a nieco s tym spravte!

a mimichodom 10 zo 140 je skutocne 7 %!!!!!!!!!!!!! 6 z 80 je 7,5 % !!!!!!!!!!!!!!!!!!

naucte radsej dilerov ratat poplatky pre hernu a nie klamat hracov!!!


odkaz pre CHLPO1989: uz si presne nepamatam, kedy boli karty miesane, netvrdim to s istotou, ale mam taky dojem, ze sa zacali rozdavat, ked som sa blizil, ja som bol vtedy BB
janose
 
Príspevky: 3
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: ROYAL Poker Klub SENICA

Odoslaťod Chlpo1989 08 Apr 2010 19:29

janose napísal:odkaz pre CHLPO1989: uz si presne nepamatam, kedy boli karty miesane, netvrdim to s istotou, ale mam taky dojem, ze sa zacali rozdavat, ked som sa blizil, ja som bol vtedy BB

A kto za teba postol ten BB?

Edit:
aa-pks napísal: A mimochodom ked uz si taky matematik rake 10 eur zo 140 by nebolo 7% ale 14%. A 5 eur z 80 by bolo az 16%. Myslim si ze to mas vsetko trocha pomylene a okrem ineho nevies ani pocitat.

Lol az teraz som si to vsimol...
Odkedy sa % pocitaju 140/10 a 80/5 ? :D
Alebo ja som chodil na nejaku inu skolu? :shock:
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: ROYAL Poker Klub SENICA

Odoslaťod janose 08 Apr 2010 20:54

A kto za teba postol ten BB?


veru neviem, bola tam dobra atmoska, viackrat sa cakalo na hracov, ked sa vrati z wecka, a asi ked videli, ze idem, tak ho tam niekto dal a ked som dostal kingov tak uz vobec som na to nemyslel
janose
 
Príspevky: 3
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: ROYAL Poker Klub SENICA

Odoslaťod komo4x 09 Apr 2010 09:40

Ahoj janose resp MArtin. Pisem ako majitel royal klubu Senica. Jedno velke nedorozumenie s tvojej strany. Ak to skusas touto cestou tak ma to velmi mrzi ako si klesol. NA cash si bol u nas naposledy pred tym co si sa vyhrazal fyzicky krupierom ze ich das zlikvidovať. Ak das verejne ze ti boli blindy polozene alebo ze boli vymenene baliky tak kazdy kto u nas za posledne 2 mesiace hral cash game ti potvrdi ze sa hra s BIELYMI KARTAMI. Nepotrebujeme tvojich hračov pretože si myslim ze ty si dovod prečo upada konkurencia ktora musim podotknuť ma zdravo naštartovala a vdala tebe. Neplatiš krupierov ktory ma oslovuju a chcu pracovať u mna. A su velmi šikovny. Položil si Piešťany, Skalicu a už ti pada aj Senica. Tak NEchaj pracovať tých čo maju poker radi. Turnaje nam idú velmi dobre a KKKK na stole nebolo ešte u nas nikdy. Zučastnujem sa vždy a zatial len poker malych hodnot. PRajem ti vela šťastia a uspechov zo studenymi balikmi..take koniny :o)))))
komo4x
 
Príspevky: 3
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: ROYAL Poker Klub SENICA

Odoslaťod maho00 09 Apr 2010 12:00

kto to je ten janose alias martin???? polozil Piestany??? kto to je????
maho00
 
Príspevky: 10
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 0

Ďalšia

Naspäť na Kluby a kasína

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!