Vulgarnost/primitivnost slovenskeho live pokru

Diskusia o živom pokri v kluboch, kasínach, krčmách, doma

Re: Vulgarnost/primitivnost slovenskeho live pokru

Odoslaťod spax 31 Aug 2009 22:23

u nas to neni o moc lepsi, ikdyz musim rict NEZAZIL JSEM, ZE BY SE HRAC HADAL S DEALEREM. maximalne jednou, kdyz hrac dostal sitout, tak pak kdyz premyslel tak poklepal rukou a delaer oznamil: Check a on se na nej podival a rekl mu: ne asi, raise pi*o.
Obrázok používateľa
spax
 
Príspevky: 840
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 9 krát/24 krát
Karma: 6

Re: Vulgarnost/primitivnost slovenskeho live pokru

Odoslaťod 1zart1 01 Sep 2009 06:49

Palo42 napísal:Ja napisem svoju skusenost z Hronu zo stvrtkoveho 250e freez. Asi pri 30 ludoch som calloval s K,10 z BB all in typka na BTN, ktory mal A,Ks. Po showdowne mi zahlasil, ze ak tuto hru prehra, tak dostanem bombu, a myslel to ocividne vazne. Hru som prehral a ked si ukladal chipy a pytal sa ma ako som to mohol callnut, tak som mu len povedal, ze som v prvom rade rad, ze ma nezbil. Potom sa mi asi 4-krat ospravedlnil, ale aj tak to bolo trapne. A teraz ma na pokerzive.cz fotku ako splitovali v trojici turnaj a ako on krasne stealoval a podobne poker-pro hlasky.


Uz dlhsie sa chystam do Hronu zahrat si, ale z toho co tu pise Palo42 som sokovany, bol som vo viacerych kluboch na SR aj v Cechah, ale ani len naznak niecoho podobneho som nezazil..vyhrazanie fyzickym utokom?????? Opat sa musim opytat co robil Floorman???? Aka bola spolupraca medzi dealerom a flormanom, ze tento chrapun mohol pokracovat v turnaji a dokonca na dalsi den opat hral akoby nic!!!

Komedia a spol. naozaj to ani trochu nesuvisi s tym, ze dealeri mozu hrat v kasine kde dealuju?? Si o tom presvedceny?

Bol som par krat v Alexi v Prahe, raz tam vznikol vecny problem a jeden z hracov mierne zvysil hlas, okamzite tam bol floorman este s jednym panom a upozornili dotycneho...cely turnaj prebehol v super atmosfere a perfektne som sa zabavil...Toho sa asi v Hrone nemusim obavat, vsak?
1zart1
 
Príspevky: 1763
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 9 krát/17 krát
Karma: 8

Predchádzajúca

Naspäť na Kluby a kasína

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!