Vulgarnost/primitivnost slovenskeho live pokru

Diskusia o živom pokri v kluboch, kasínach, krčmách, doma

Vulgarnost/primitivnost slovenskeho live pokru

Odoslaťod 7castle 31 Aug 2009 11:56

Aktualny pohlad zvonku, autor je znamy CZ pokrovy hrac a ma toho za sebou uz dost:

http://www.abanana.cz/index.php?site=re ... anek_ID=82

Jasne ze sa neda uplne generalizovat, ale bohuzial s nim musim skoro uplne suhlasit. My co tu hravame bezne sme si tak nejako uz zvykli, a je to pre nas folklor, ale pre neznaleho veci to musi byt sok. Vulgarne urazanie superov, dilerov, "vtipne" poznamky na dilerky, netolerancia, blbe reci o cudzincoch, sovinisticke/rasisticke/nacionalisticke/homofobne poznamky, automaticke tykanie uplne kazdemu hracovi (aj vyrazne starsiemu) to vsetko je u nas akosi samozrejme - vid aj TuKeho posledny report v blogu.

Viem ze s tym nic nespravim, len som na to chcel poukazat :(
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: Vulgarnost/primitivnost slovenskeho live pokru

Odoslaťod yegon 31 Aug 2009 12:11

smutne ale pravdive
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Vulgarnost/primitivnost slovenskeho live pokru

Odoslaťod palo1973 31 Aug 2009 12:33

-zatial som to necital,ale stacia mi vase obcasne prispevky,a hlavne tukeho priklad,je to obraz nasej sucasnej spolocnosti :wall:
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Vulgarnost/primitivnost slovenskeho live pokru

Odoslaťod DevilMayCry 31 Aug 2009 12:46

ja myslim ze to je problem vsade takze asi skor takto: "Vulgarnost/primitivnost pokru" - vsade najdete debilov ktorym z toho pekne preskakuje nielen na slovensku a nielen live.......
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Vulgarnost/primitivnost slovenskeho live pokru

Odoslaťod macccho 31 Aug 2009 13:33

DevilMayCry napísal:ja myslim ze to je problem vsade takze asi skor takto: "Vulgarnost/primitivnost pokru" - vsade najdete debilov ktorym z toho pekne preskakuje nielen na slovensku a nielen live.......


nemyslim ze by to bol problem vsade toto je vec kde by mal zasiahnut klub a podobne sajrajty na stol ani nepustat alebo ich popripade rovno vyhodit na ulicu a dat im dozivotny ban
Obrázok používateľa
macccho
 
Príspevky: 180
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Vulgarnost/primitivnost slovenskeho live pokru

Odoslaťod tommyKE 31 Aug 2009 14:28

To je typicka vlsatnost slovakov, sme ako narod malo sebavedomi, a nedrzime spolu nikde v nicom. Staci ze nejaky cesky koumal napise nejaku svoju historku, uz ho beriete za siritela pravdy a robite do slovakov blbcov. Primitivi su vsade na svete, aj u nas, aj u Cechov. Ja som v Cechach zazil X problemov, ktore sposobili casto prefetovani a prepiti Cesi.

Dalsia vlastnost Cechov je, ze od kedy nasli frazu "zlate ceske rucicky" tak si myslia ze su vo vsetkom najlepsi (ked nie najlepsi, tak minimalne lepsi ako Slovaci). Ked tam hram poker, citim ako na Slovakov pozeraju z vrchu. To, co by skandinavcom pripisovali ako zdravu agresivitu, Slovakom ako donk play. Suma sumarum to nikdy nedopadlo pre bratov velmi dobre, lebo ich Super turbo tide poker je dobry akurat tak na 1/1 shortstack game.
tommyKE
 
Príspevky: 215
Založený: Júl 2008
Poďakoval/li: 3 krát/4 krát
Karma: -6

Re: Vulgarnost/primitivnost slovenskeho live pokru

Odoslaťod yegon 31 Aug 2009 14:39

co ma spolocne to aki su cesi s tym ze u nas je kopec nadavok a nepekneho spravania pri stoloch? Ked to robia ostatni tak mozeme aj my?

Tiez som sa stretol v cechach za stolmi s neprijemnymi hracmi a nemyslim ze sme na tom najhorsie na svete ale to este neznamena ze budem drzat so slovakmi proti cechom ked viem ze ani to co sa deje u nas sa mi nepaci

nastastie som nebol svedkom takeho extremneho spravania ako popisoval jelly alebo tuke, myslim ze take veci by mal okamzite riesit dealer s floorom
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Vulgarnost/primitivnost slovenskeho live pokru

Odoslaťod tommyKE 31 Aug 2009 14:47

yegon napísal:co ma spolocne to aki su cesi s tym ze u nas je kopec nadavok a nepekneho spravania pri stoloch? Ked to robia ostatni tak mozeme aj my?


Pisem niekde, ze schvalujem taketo spravanie? Tak isto pises, ze si to zazil aj inde. Mna stve to, ze nejaky kluk napise blog a robi zo slovakov debilov, a vy to este zeriete. Trosku hrdosti prosim vas
tommyKE
 
Príspevky: 215
Založený: Júl 2008
Poďakoval/li: 3 krát/4 krát
Karma: -6

Re: Vulgarnost/primitivnost slovenskeho live pokru

Odoslaťod Capolos 31 Aug 2009 15:09

ten live poker je taky preto, lebo na jednom stole casto sedi 5-6 kamaratov, a este aj s dilerom chodievaju po turnaji na pivo, co sa potom cudovat?
Capolos
 
Príspevky: 29
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Vulgarnost/primitivnost slovenskeho live pokru

Odoslaťod yegon 31 Aug 2009 15:18

tommyKE napísal:
yegon napísal:co ma spolocne to aki su cesi s tym ze u nas je kopec nadavok a nepekneho spravania pri stoloch? Ked to robia ostatni tak mozeme aj my?


Pisem niekde, ze schvalujem taketo spravanie? Tak isto pises, ze si to zazil aj inde. Mna stve to, ze nejaky kluk napise blog a robi zo slovakov debilov, a vy to este zeriete. Trosku hrdosti prosim vas


a co teda ocakavas od nas? nemame take spravanie schvalovat ale nemame proti nemu ani vystupit? Neviem ako si dospel k tomu ze robi zo slovakov debilov. Mne sa zda ze robi debilov zo zopar ludi ktorych stretol na jednom turnaji v hrone a ktori si to plne zasluzia. Mame sa ich snad zastavat len preto ze sme slovaci a mame nejaku pomylenu narodnu "hrdost" (nech uz tymto nezmyselnym a vykonstruovanym pojmom oznacujes cokolvek)?
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Ďalšia

Naspäť na Kluby a kasína

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!