Víťazom DOXXbet free ligy je ratikejt122!

Diskusia ku krátkym správam

Víťazom DOXXbet free ligy je ratikejt122!

Odoslaťod admin 14 Sep 2012 00:11

Diskusia ku krátkej správe: Víťazom DOXXbet free ligy je ratikejt122!

Víťazom DOXXbet free ligy pozostávajúcej zo 16 turnajov sa po spočítaní 10 najlepších výsledkov stal hráč ratikejt122, ktorý získava €40 do herne DOXXbet a plastové karty. Ďalšie pllatené pozície v lige obsadili:



2. tholll (€25 a karty)
3. Lubos1990 (€15 a karty)
4. Waldo21588 (€10)
5. AndrewH (€5)
6. Miroslav2 (€5)
Víťazom gratulujeme a ostatným hráčom držíme palce, aby obsadili platené pozície v ďalšej lige začínajúcej už v pondelok, tentokrát na Wi****m hill Poker. Viac informácií nájdete tu.
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22193
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Víťazom DOXXbet free ligy je ratikejt122!

Odoslaťod Andrewh 14 Sep 2012 06:11

admin napísal:Diskusia ku krátkej správe: Víťazom DOXXbet free ligy je ratikejt122!

Víťazom DOXXbet free ligy pozostávajúcej zo 16 turnajov sa po spočítaní 10 najlepších výsledkov stal hráč ratikejt122, ktorý získava €40 do herne DOXXbet a plastové karty. Ďalšie pllatené pozície v lige obsadili: 2. tholll (€25 a karty)
3. Lubos1990 (€15 a karty)
4. Waldo21588 (€10)
5. AndrewH (€5)
6. Miroslav2 (€5)Víťazom gratulujeme a ostatným hráčom držíme palce, aby obsadili platené pozície v ďalšej lige začínajúcej už v pondelok, tentokrát na Wi****m hill Poker. Viac informácií nájdete tu.


Nechápem ako to počítate, ale podľa normálnej matematiky som mal skončiť na druhej pozícii, či už podľa 10 najlepších výsledkov, alebo podľa celkového poradia! Presedel som tu v16 idiotských "foldových" večerov, aby ma takto osrali! Ďakujem
Andrewh
Andrewh
 
Príspevky: 7
Založený: Jan 2012
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Víťazom DOXXbet free ligy je ratikejt122!

Odoslaťod Andrewh 14 Sep 2012 09:29

Dobrý deň milý admin,

nedá mi nenapísať vám a neposťažovať sa na vyhodnotenie včera ukončenej Free Ligy, ktorá je pod vašou hlavičkou. Presedel som tam 16 neskutočných večerov a podľa tabuľky celkového umiestnenia som mal byť na 2. mieste. Potom nejaký aktívny blbec vymyslel 10 najlepších umiestnení, kde som však tiež mal skončiť 2, max. 3. Nechápem zmysel skomplikovania spôsobu vyhodnotenia tohto turnaja, minulý rok sa počítalo celkové umiestnenie, išlo to a všetci boli spokojní. Bolo to 16 dlhých večerov čakania, kým sa vyhádžu all-inovci a iní hazardéri, normálne hrať sa začalo až po 25 mieste, tak pôžitok z hry bol značne redukovaný. Vydržal som to a dnes ste zverejnili takú "haluzovskú" tabuľku umiestnenia, že ma skoro vystrelo. Neviem, kto s kým je aký kamarát, ale aspoň v pokri by mohla ostať čistá regulérnosť. Výsledné tabuľky zmizli, priebeh a celkové tabuľky tiež, nie je možné si nič overiť, iba vypisovať v diskusii, čo stojí za ....
Verte mi, že Vám to nerobí dobré meno, tešil som sa na tento turnaj, ako minulý rok a som veľmi znechutený takýmto koncom.
Budem vám povďačný, ak mi aspoň odpoviete s nejakým uspokojivým vysvetlením. Som Vašim klientom už pomerne dlho a snáď si to zaslúžim.
S úctou
AndrewH
Andrewh
 
Príspevky: 7
Založený: Jan 2012
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Víťazom DOXXbet free ligy je ratikejt122!

Odoslaťod admin 14 Sep 2012 10:12

Mily Andrew,

nemusis sa hned tak rozculovat, kedze pises ze si tu uz nejaky ten piatok zaregistrovany tak si si mohol vsimnut ze u nas ziadne bratrickovanie nefunguje (za co nam stale APminer nadava :D). Kazdopadne mas pravdu a tie vysledky ktore som ja sam pocital vcera v noci su popletene.

Dnes sme to znova 2x preverili a vysledky su naozaj ine, prepac, je to nasa chyba, ale je to sposobene tym ze sme len ludia a urcite nie ze by sme chceli niekomu prilepsovat.

Výsledné tabuľky zmizli, priebeh a celkové tabuľky tiež, nie je možné si nič overiť, iba vypisovať v diskusii, čo stojí za ....


tomuto celkom nerozumiem, vsetky vysledky su stale nahodene na stranke ligy (http://www.pokerportal.info/poker-liga/do ... e-poradie/) a budu navzdy, nikdy sa to nemaze.

Potom nejaký aktívny blbec vymyslel 10 najlepších umiestnení

Toto nebolo "po tom" ako pises, ale hned na zaciatku ligy, pravidla ligy sa v jej priebehu samozrejme nemenia


Spravne vysledky na prvych miestach su nasledovne, samozrejme premie budu vyplatene podla spravnych vysledkov:

1. ratikejt122 - 192
2. AndrewH - 173
3. tholll - 170
4. Lubos1990 - 168
5. Waldo21588 - 161
6. Miroslav2 - 156
7. 4Ludecek4 - 152
8. Ivan6464 - 151

Ospravedlnujem sa za vzniknute problemy, je to moja chyba, jednoducho som to zle spocital a zaroven dakujem za upozornenie ze tam bola chyba.

Dufam ze vysvetlenie je uspokojujuce :good:
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22193
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Víťazom DOXXbet free ligy je ratikejt122!

Odoslaťod Andrewh 14 Sep 2012 13:02

admin napísal:Mily Andrew,

nemusis sa hned tak rozculovat, kedze pises ze si tu uz nejaky ten piatok zaregistrovany tak si si mohol vsimnut ze u nas ziadne bratrickovanie nefunguje (za co nam stale APminer nadava :D). Kazdopadne mas pravdu a tie vysledky ktore som ja sam pocital vcera v noci su popletene.

Dnes sme to znova 2x preverili a vysledky su naozaj ine, prepac, je to nasa chyba, ale je to sposobene tym ze sme len ludia a urcite nie ze by sme chceli niekomu prilepsovat.

Výsledné tabuľky zmizli, priebeh a celkové tabuľky tiež, nie je možné si nič overiť, iba vypisovať v diskusii, čo stojí za ....


tomuto celkom nerozumiem, vsetky vysledky su stale nahodene na stranke ligy (http://www.pokerportal.info/poker-liga/do ... e-poradie/) a budu navzdy, nikdy sa to nemaze.

Potom nejaký aktívny blbec vymyslel 10 najlepších umiestnení

Toto nebolo "po tom" ako pises, ale hned na zaciatku ligy, pravidla ligy sa v jej priebehu samozrejme nemenia


Spravne vysledky na prvych miestach su nasledovne, samozrejme premie budu vyplatene podla spravnych vysledkov:

1. ratikejt122 - 192
2. AndrewH - 173
3. tholll - 170
4. Lubos1990 - 168
5. Waldo21588 - 161
6. Miroslav2 - 156
7. 4Ludecek4 - 152
8. Ivan6464 - 151

Ospravedlnujem sa za vzniknute problemy, je to moja chyba, jednoducho som to zle spocital a zaroven dakujem za upozornenie ze tam bola chyba.

Dufam ze vysvetlenie je uspokojujuce :good:


Milý Admin, ospravedlnenie prijímam a zároveň sa ospravedlňujem ja, že som tak vyletel, ale spal som 2 hodiny a hneď ráno taká facka...
To "bratríčkovanie" mi len neuvážene vyletelo...sorry (bohužiaľ je to v SR v kurze...asi ma to zmiatlo)
Výsledky som priznám sa nenašiel, myslel som, že je to preč...
Hlavne, že sa to vysvetlilo, želám bezchybnú a úspešnú budúcnosť
AndrewH

Za tento príspevok od Andrewh poďakovali :
admin
Andrewh
 
Príspevky: 7
Založený: Jan 2012
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Víťazom DOXXbet free ligy je ratikejt122!

Odoslaťod LuboAK 14 Sep 2012 22:24

Mozem prosim vas vediet kedy mi pridu tie peniaze ??? dakujem :)
LuboAK
 
Príspevky: 4
Založený: Apr 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Víťazom DOXXbet free ligy je ratikejt122!

Odoslaťod vlade 14 Sep 2012 22:54

Myslim ze do 10 dni by to malo byt na ucte v herni
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: Víťazom DOXXbet free ligy je ratikejt122!

Odoslaťod LuboAK 15 Sep 2012 13:39

vlade napísal:Myslim ze do 10 dni by to malo byt na ucte v herni

diky :)
LuboAK
 
Príspevky: 4
Založený: Apr 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Víťazom DOXXbet free ligy je ratikejt122!

Odoslaťod Andrewh 07 Okt 2012 21:00

Vyhra mi dodnes neprisla. Kde je chyba?
AndrewH
Andrewh
 
Príspevky: 7
Založený: Jan 2012
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Víťazom DOXXbet free ligy je ratikejt122!

Odoslaťod Stanley VII 07 Okt 2012 22:15

Ako sme prebrali aj v našej konverzácii cez súkromné správy, napísal som do Doxxbetu a preveríme, kde sa stala chyba, či peniaze chýbajú iba tebe, alebo sú ešte peniaze na ceste ku všetkým hráčom. Snáď to čoskoro vyriešime :)
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30


Naspäť na Krátke správy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Google [Bot] a 1 hosť.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!