LuckyAcePoker

Diskusia k herni LuckyAce Poker

Re: LuckyAcePoker

Odoslaťod DevilMayCry 23 Apr 2012 18:47

uz by to malo bezat.

Mal som nedavno podobny problem ked sa viaceri hraci nemohli dostat do lobby pocas uz rozbehnuteho turnaja. Vobec nijak sa to neriesilo, proste ti stastnejsi hrali dalej, ostatni mali smolu a pripojili sa do hry az ked bol problem vyrieseny.
Dostal som od nich takyto mail cca po 30minutach vypadku a som si myslel ze ich zabijem kedze turnaj som mal velmi dobre rozohrany :crazy:

Dear Member,
Thank you for contacting us.
Please be advised that we are currently experiencing technical issues which is why you are unable to log in to your account.
We ask you kindly to try again in one hour.
Thank you for patience and understanding.
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: LuckyAcePoker

Odoslaťod emjayko 23 Apr 2012 19:31

jo uz to facha, cil uz len aby to zas nepadlo
Obrázok používateľa
emjayko
 
Príspevky: 886
Založený: Mar 2009
Poďakoval/li: 35 krát/52 krát
Karma: 29

Re: LuckyAcePoker

Odoslaťod ___Mortylen___ 24 Apr 2012 01:58

NL 50 regs:

PR_Equity & Boardslord su pravdepodobne boti a patria tomu istemu majitelovi. Maju velmi podobny herny styl (zatial iba +/- 4k ruk ale vela stats sa zatial v podstate zhoduje), vzdy hraju na stole spolu (musim pozriet v trackeri ked budem mat cas, ci vobec hraju proti sebe nejake poty), nemaju timing tells, vzdy konaju insta, resp. do 5 sekund aj vo velmi komplikovanych situaciach, nikdy nechatuju a co je najhlavnejsie, su na stoloch den/noc a objavili sa v zhruba v ronvakom case.

Pls discuss

Ok:
Maju medzi sebou 'odohranych' 60+ hands (na ilustraciu ja mam tak 600+), ziadny pot vacsi ako 20bb ( ;) ) a co je najlepsie, ziadny showdown (ake pohodlne). Navyse, veeeeelmi casto sa snazia dostat do potu spolu (samozrejme len s inym hracom uz v pote) cize to vyzera tak, ze sa snazia vy3betovat ineho hraca PF alebo ho vyfoldovat PF, pricom oni sa sami sebe vyhybaju...
Zatial iba letmy pohlad ale toto je collusion ak som nejaku niekedy videl. Som si takmer isty, ze ked si dam namahu a pozriem sa blizsie ako hraju (co som mal ostatne aj tak v plane nakolko s nimi musim hrat uplne vzdy a v kazdu moznu hodinu) tak pridem na vela 'podozrivo alarmujicich veci'.
Aj ked som tusim up s nimi, zabijaju ryby, nicia nitky (su celkom aggro, na pomery aspon) a hlavne hraju furt a blokuju stoly, a zrejme colluduju.
Obrázok používateľa
___Mortylen___
 
Príspevky: 1347
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 179 krát/139 krát
Karma: 27

Re: LuckyAcePoker

Odoslaťod mino_o 24 Apr 2012 13:41

No neviem umna su dost rozdielni, pr_equity je lepsi reg a mam ho 24.7/21.1 3b 7.9, boardlord 19.9/17.8 3b 8.5 toho mam oznaceneho ako zleho rega(umna je BE zatial co equity je v pluse) co sa tyka ich hry betovacie frekvencie, range z pozicii maju umna ine. Inak je dost mozne, ze coluduju v style, ze su v nejakom ruskom grind house, ale takych by som povedal, ze tu bude viac ako len tyto dvaja majstri. Boti urcite niesu, lebo som ich oboch videl robit velmi nebotovske veci :) Kazdopadne fuck russia a ich zamorenie 888. Je to peklo tie stoly niekedy 4-5 tavarishov na jedneho anglickeho gentlemana alebo spanielskeho toreadora.
Obrázok používateľa
mino_o
 
Príspevky: 360
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 11 krát/28 krát
Karma: 7

Re: LuckyAcePoker

Odoslaťod tucniak 24 Apr 2012 15:28

to iste si mozu vraviet o slovakoch btw :)
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: LuckyAcePoker

Odoslaťod ___Mortylen___ 24 Apr 2012 16:04

Ked sa napoji Boardsloard, printnem aj jeho. Kazdopadne minimalne navrhujem ich znicit, kedze 888 by ich nechalo hrat aj keby mali nicky bot1 & bot2 a hrali 20 hodin denne kazdy den. Cize ked budem mat volnejsi cas, tak sem postnem svoje reads, nech ich mozeme spolu znicit, kedze nemam absolutne ziadne pochybnosti, ze ti rusacki nomanneri neshareuju ruky a s mojim momentalnym runnom budem hrat NL50 asi do smrti.
Prílohy
Boardsloard.jpg
Boardsloard.jpg (93.95 ) Zobrazená 5317 krát
PR_EQUITY.jpg
PR_EQUITY.jpg (92.39 ) Zobrazená 5343 krát
Obrázok používateľa
___Mortylen___
 
Príspevky: 1347
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 179 krát/139 krát
Karma: 27

Re: LuckyAcePoker

Odoslaťod Rocky 28 Máj 2012 03:37

Uz dobre 3 hodiny mi nechce nacitat hernu , skusal som na 2 PC a nic ale niektorym ludom to ide co som sa pytal ...mali ste niekto tiez vypadok ?
Obrázok používateľa
Rocky
 
Príspevky: 188
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 23 krát/17 krát
Karma: 1

Re: LuckyAcePoker

Odoslaťod nabokow 28 Máj 2012 05:20

mne takto blbne uz 2 dni 888 Poker, musim vzdy zrusit proces cez task manager a po par pokusoch sa spusti...
Obrázok používateľa
nabokow
 
Príspevky: 923
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 213 krát/105 krát
Karma: 9

Re: LuckyAcePoker

Odoslaťod Rocky 28 Máj 2012 05:29

nabokow napísal:mne takto blbne uz 2 dni 888 Poker, musim vzdy zrusit proces cez task manager a po par pokusoch sa spusti...


Ja to ani nemam v spustenych aplikaciach iba mi to nacitava ale herna sa nespusti a neda sa ten proces ani zrusit iba restartom PC
Obrázok používateľa
Rocky
 
Príspevky: 188
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 23 krát/17 krát
Karma: 1

Re: LuckyAcePoker

Odoslaťod Stanley VII 28 Máj 2012 10:37

Treba vyskúšať uninstall, nanovo stiahnuť inštalačku a nainštalovať znova, to mi častokrát pomohlo, keď mi nejaká herňa blbla.
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na LuckyAce Poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!