moje vysledky s ps.com

grafy z cash game, dobré umiestnenie na turnaji, vyhraté kvalifikácie

Re: moje vysledky s ps.com

Odoslaťod martinique39 27 Feb 2010 16:53

dzejkej napísal:
martinique39 napísal:ved som mu poradil... ved z toho grafu jasne vidiet ze keby si odpustil par hodin zleho hrania tak ma namieto 10$ asi 70$ .... podla tej krivky je vidiet ze ked hra normalne tak pomaly stupa nahor. ale ked mu to nejde tak dokaze spadnut strasne dole v priebehu hodinky. keby vtedy vypol PC a isiel na pivo tak by mal vysledky uplne ine. som mu len poradil nech nehra ked to nejde, nie aby nehral vobec.


No len to sa praveze presne tvrdit neda. Hrat dobre neznamena stupat, najma na malej vzorke. Ja mozem hrat dobre a padnut 6 buy-inov a taktiez mozem byt unaveny, hrat zle a nejak vsetko triafam a som v pluse niekolko buy-inov.

Neda sa z grafu povedat, kedy hral zle. Ale rozhodne radis dobre v om, ze ak si on uvedomuje, ze nie je v okej nalade, nech urcite nehra :).



myslel som to hlavne tak ze poker je velkej casti o stasti, a ked vidim ze ho v ten den nemam tak neskusam nasilu ale kaslem na to.
s tym ze ked nema ok naladu alebo si uz dal par piv tak nema hrat samozrejme suhlasim :)
martinique39
 
Príspevky: 170
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: -20

Re: moje vysledky s ps.com

Odoslaťod Chlpo1989 27 Feb 2010 16:56

martinique39 napísal:

poker je velkej casti o stasti

Nesuhlasim. Podla mna je poker rydzo skill game, pretoze "stastie" a "nestastie" sa ti dlhodobo (rozumej xxx k ruk) vynuluju a ostanu len tvoje vedomosti a tvoj skill.
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: moje vysledky s ps.com

Odoslaťod TomMolivan 27 Feb 2010 17:30


myslel som to hlavne tak ze poker je velkej casti o stasti, a ked vidim ze ho v ten den nemam tak neskusam nasilu ale kaslem na to.


Obavám sa, že to, či má človek šťastný deň alebo smolný človek môže zistiť jedine na jeho konci a nie na začiatku. Nemôžeš si predsa po pár bad beatoch povedať "aha, aha, dneska je smolný deň, radšej to vypnem, lebo by som prehrával až do večera".
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Predchádzajúca

Naspäť na Moje pokrové výsledky

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!