NOVEMBER - výsledky

grafy z cash game, dobré umiestnenie na turnaji, vyhraté kvalifikácie

Re: NOVEMBER - výsledky

Odoslaťod keso26 02 Dec 2008 18:10

hehe a kukni toto, ako Ta pretriasaju nejaky francuzi na ich fore :) ..idem si to translatnut cez ten google, celkom ma zaujima, co tam o tebe pisu :lol:

http://www.wam-poker.net/forums/viewtop ... a17cf770ad

edit : aha, takze oni nakoniec neriesia Teba, ale to ci to bolo dobry push s tym KJs
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: NOVEMBER - výsledky

Odoslaťod MiskoKvo 06 Dec 2008 16:02

jezis maria sak to je uplne jasne ze barin pouziva luckbox mark 2 dovezeny z holandska od trpazlikov...
ale fakt mi niekedy tvoje stastie ked pushujes z SB 70% ruk nici mozog :wall:
Obrázok používateľa
MiskoKvo
 
Príspevky: 350
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 12 krát/9 krát
Karma: 8

Re: NOVEMBER - výsledky

Odoslaťod Barin 06 Dec 2008 20:54

Uz by si sa mohol naucit, ze dlhodobo stastie neexistuje (teraz mam celkom good run to je pravda)...hlavne pri takom mnozstve sng ake odohrame...Na zopar stoloch co sme spolu vidis moje suckouty ( neviem ci 27 vs AK povazujes za suckout ked mam zive karty) ale ten zvysok na inych stoloch nevidis, a ja teda casto idem omnoho viac ako 70% zo SB (ak vidim, ze ma regular zacne light callovat tak proste treba trosku znizit proti nemu, pripadne sedi na BB oznaceny donk) , ak ty ides povezme posrato len top 30-50% tak sa tym pripravujes o obrovske mnozsto value a tym aj ROI.
Barin
 
Príspevky: 284
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 0 krát/4 krát
Karma: 4

Re: NOVEMBER - výsledky

Odoslaťod MiskoKvo 06 Dec 2008 21:35

si robim prdel :lol: hh viem neboj hento mam v malicku ci mas zive karty ci ne .. atd ... ja hram katastrofalne HU cize moje roi je mensie... strasne zbrklo.... taktiez este pravdepodobne niekde robim chyby bo dostat sa do penazi neni az taka vyhra ako vyhravat tie turba ... ale inak pracujem natom...hadam ta niekedy dobehnem hehe :D aspon to hranie ma niaku tu zabavnu sutazivost :D skoda ze som 4-5 mesiacov zabil na mansione ...ten rakeback je fakt super atd...

taktiez pracujem natom aby som mal na intraku net bo momentalne som na starom kde musim chodit do inej budovy... a viac ako 2hod sa mi nece sediet na stolicke niekde v ... a skolicka nasa milovana mi dava momentalne zabrat a to nevravim studentsky zivot po veceroch ... predsa len mat 250sk hod za kompom je oniecom inom ako 60sk za pokladnou...
Obrázok používateľa
MiskoKvo
 
Príspevky: 350
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 12 krát/9 krát
Karma: 8

Re: NOVEMBER - výsledky

Odoslaťod MiskoKvo 07 Dec 2008 01:18

ale k teme : (vysledky z offp. rankings))
ABI 4$ ITM 724/1789 ITM% 40% ROI 9% Profit 600$
+150$ rakeback
+25$ cash game 4 fun :)
/////////////////////////////
775$ - 18473,94 Sk/mesiac popri skole :) mnam
do buducna cem hravat 4k turnajov s roi kolo 10% alebo si kupim luckbox ako barin a upgradnem to na 12-14% hehe ale ne srandujem :)
Obrázok používateľa
MiskoKvo
 
Príspevky: 350
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 12 krát/9 krát
Karma: 8

Re: NOVEMBER - výsledky

Odoslaťod Barin 07 Dec 2008 02:53

No ja tento mesiac s 3,5kami nadobro hadam koncim a uvidi sa co dalej. Planujem dat na zaver masakralny objem tak dufam, ze to vyjde. Aspon tam budes mat volnejsie :)
Barin
 
Príspevky: 284
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 0 krát/4 krát
Karma: 4

Re: NOVEMBER - výsledky

Odoslaťod MiskoKvo 07 Dec 2008 11:57

hh diky :) tiez planujem v blizkej buducnosti zacat hravat MTT alebo SNG 22$+ speed niakych 8 naraz..na 2 monitoroch ... musim si ale zistit od regularov staty a aku hourly rate dosiahnem ... horsie to bude zvikat si na swingy pri 22$+ ale tak ak sa cem pohnut dalej tak musim :)
Obrázok používateľa
MiskoKvo
 
Príspevky: 350
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 12 krát/9 krát
Karma: 8

Predchádzajúca

Naspäť na Moje pokrové výsledky

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!