Dag Palovič je z najhoršieho vonku a rehabilituje

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Dag Palovič je z najhoršieho vonku a rehabilituje

Odoslaťod admin 30 Sep 2022 07:30

Diskusia k článku: Dag Palovič je z najhoršieho vonku a rehabilituje

Začiatkom augusta sa stala na ceste medzi Šahami a Preseľanmi nad Ipľom vážna dopravná nehoda, pri ktorej nepozorný vodič nabral zozadu motocyklistu. Na Yamahe vtedy sedel Dag Palovič, ktorý bol následne vrtuľníkom prevezený do nemocnice, kde bojoval o život.


Ťažké zranenia spôsobené nehodou mali za následok amputáciu ľavej nohy a nikto nevedel, či sa Dag preberie z umelého spánku. Našťastie, po dvoch týždňoch Dag otvoril oči a prebudil sa.

"Odkedy som sa prebral z dvojtýždňového umelého spánku každý deň som si zvyšoval energiu sebe a celému oddeleniu v nemocnici hudbou skupiny IMT Smile," napísal na svojom Instagrame, kde rozhodol so svojimi priaznivcami zdieľať drvivé následky stretu s osobným autom.

Vyzerá to, že Daga aj napriek neľahkému osudu neopúšťa zmysel pre humor a je pripravený popasovať sa o ťažkým životným údelom s úsmevom na tvári: "44 dni po nehode som dokázal po 2 týždňoch rehabilitácii sám sedieť pár minutiek...a môj kýptik pozdravuje všetkých tiež..."

Všetky podstatné informácie zo svetovej a domácej pokrovej scény pravidelne nájdete na našej facebook stránke PokerPortálu.
...

Celý článok => Dag Palovič je z najhoršieho vonku a rehabilituje
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22144
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 14 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!