new look

Všetky návrhy na zlepšenie, pripomienky ako aj sťažnosti adresujte práve sem

new look

Odoslaťod Horsey7 05 Jún 2012 10:15

well played vlado & team :good:
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

Re: new look

Odoslaťod ramzey 05 Jún 2012 10:26

hmm zaujimavy look ale ked uz menim vzhlad tak by som zmenil komplet cely vzhlad, takto je to divne, forum je stare, uvodna stranka skoro nova, len sa prakticky zmenili obrazky a ich usporiadanie, takze podla mna nic moc.
ale snaha sa ceni, ze sa snazite aspon nieco robit :)
ramzey
 
Príspevky: 815
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 111 krát/96 krát
Karma: 19

Re: new look

Odoslaťod fekalm 05 Jún 2012 10:38

skuste opravit v sekcii "kluby a kasina" ked prekliknete na "plusko" pri danom turnaji...rollup skonci pri starting stack. - rebuy+addon+popis k turnaju uz nezobrazi
imo starsia verzia bola lepsia..
fekalm
 
Príspevky: 161
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 10 krát/15 krát
Karma: 4

Re: new look

Odoslaťod vlade 05 Jún 2012 10:41

Horsey7 napísal:well played vlado & team :good:


dik

ramzey napísal:hmm zaujimavy look ale ked uz menim vzhlad tak by som zmenil komplet cely vzhlad, takto je to divne, forum je stare, uvodna stranka skoro nova, len sa prakticky zmenili obrazky a ich usporiadanie, takze podla mna nic moc.
ale snaha sa ceni, ze sa snazite aspon nieco robit :)


Jasne ze cely vzhlad, akurat ze mi predtym ako som nahodil forum a shop odisiel HDD :D, momentalne som na NB, ked sa mi nainstaluje win tak dokoncim co som zacal, ostatne by malo uz byt ok (urcite sa nejake chyby najdu este)

No jo, aspon nieco robime, to je robota len tak na 15-20 minut, navrhnut, nakreslit, prerobit do html, naprogramovat a odladit komplet dizajn :)
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: new look

Odoslaťod vlade 05 Jún 2012 10:44

fekalm napísal:skuste opravit v sekcii "kluby a kasina" ked prekliknete na "plusko" pri danom turnaji...rollup skonci pri starting stack. - rebuy+addon+popis k turnaju uz nezobrazi
imo starsia verzia bola lepsia..


pozriem sa na to, aky pouzivas prehliadac pls?

To sa vam vazne pacil viac ten moj na kolene urobeny 5 rokov stary dizajn? :shock:
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: new look

Odoslaťod pegas1975x 05 Jún 2012 10:53

vlade napísal:
To sa vam vazne pacil viac ten moj na kolene urobeny 5 rokov stary dizajn? :shock:


Novy je dobre.Vyvoj nezastavis. :poklona:
Zvykneme si na novy.

A ci sa pacil ten stary? No bola to klasika na ktoru som si uz zvykol. Ved je to nase a sme jedna velka PP rodina. ;)
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: new look

Odoslaťod ramzey 05 Jún 2012 10:54

vlade napísal:No jo, aspon nieco robime, to je robota len tak na 15-20 minut, navrhnut, nakreslit, prerobit do html, naprogramovat a odladit komplet dizajn :)


Tak raz za rok dva na 15-20 minut daco robit nieje vyhra :)
Klidek Vlade
ramzey
 
Príspevky: 815
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 111 krát/96 krát
Karma: 19

Re: new look

Odoslaťod risenecko 05 Jún 2012 10:56

Na vsetko nove sa tazsie zvyka, ked uz clovek je zvyknuty.
Aj ked prerobia hypermarket vsetko poprehadzuju a clovek zvyknuty nadava, ze kde presunuli chleba a casom si zvykne.

Moja rada: tych co sa im nic nepaci ignorovat, tych, co maju dobre poznamky ako zlepsit vypocut.

Chvalim pracu a cas straveny nad programom, mne sa to uz len kvoli tomu paci, ak cosi nebudem vediet najst tak sa opytam :).
risenecko
 
Príspevky: 133
Založený: Jan 2011
Poďakoval/li: 0 krát/2 krát
Karma: 0

Re: new look

Odoslaťod fekalm 05 Jún 2012 10:59

vlade napísal:
fekalm napísal:skuste opravit v sekcii "kluby a kasina" ked prekliknete na "plusko" pri danom turnaji...rollup skonci pri starting stack. - rebuy+addon+popis k turnaju uz nezobrazi
imo starsia verzia bola lepsia..


pozriem sa na to, aky pouzivas prehliadac pls?

To sa vam vazne pacil viac ten moj na kolene urobeny 5 rokov stary dizajn? :shock:

mozilla otvori iba po start chip
chrome a ani explorer mi ten rollup ani neotvorili
fekalm
 
Príspevky: 161
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 10 krát/15 krát
Karma: 4

Re: new look

Odoslaťod vlade 05 Jún 2012 11:04

ramzey napísal:Tak raz za rok dva na 15-20 minut daco robit nieje vyhra :)

:good:

ramzey napísal:Klidek Vlade


Ja som kludny stale, len raz som nebol ked som treti tyzden nefajcil a myslel som si ze je to uz v pohode aj bez nikotinovych naplasti :D, vtedy som bol riadne vytoceny :)

pegas1975x napísal:Novy je dobre.Vyvoj nezastavis. :poklona:
Zvykneme si na novy.

A ci sa pacil ten stary? No bola to klasika na ktoru som si uz zvykol. Ved je to nase a sme jedna velka PP rodina.


Zvykneme, uvidite, ja konkretne s tymto dizajnom robim uz dost dlho (predtym sme este robili iny :P) a celkom som si zvykol, strasne sa mi paci, dufam ze sa bude aj vam.

risenecko napísal:Na vsetko nove sa tazsie zvyka, ked uz clovek je zvyknuty.
Aj ked prerobia hypermarket vsetko poprehadzuju a clovek zvyknuty nadava, ze kde presunuli chleba a casom si zvykne.

Moja rada: tych co sa im nic nepaci ignorovat, tych, co maju dobre poznamky ako zlepsit vypocut.


suhlasim, je to tak

risenecko napísal:Chvalim pracu a cas straveny nad programom, mne sa to uz len kvoli tomu paci, ak cosi nebudem vediet najst tak sa opytam :).


:good:
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Ďalšia

Naspäť na O PokerPortal.sk

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!