NOVINKY na PP.sk

Všetky návrhy na zlepšenie, pripomienky ako aj sťažnosti adresujte práve sem

Re: NOVINKY na PP.sk

Odoslaťod buschle 11 Júl 2009 20:25

a ten hrac s tym srdcom jak je na tom z dlhodobeho hladiska ?
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: NOVINKY na PP.sk

Odoslaťod elesgal 11 Júl 2009 20:31

hlavne ked je to kuzelnik a flopol tu istu kartu co mal na ruke :D
elesgal
 
Príspevky: 68
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: NOVINKY na PP.sk

Odoslaťod janobendik 11 Júl 2009 20:33

v pluse, vieš nebolo to z 0 na 450 ale z 0 na 130 /pri 5 Hráčoch/ a z 130 na 450. PS. ja to s tou kartou na jeho miesto v CG tiež platím
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: NOVINKY na PP.sk

Odoslaťod janobendik 11 Júl 2009 20:37

:poklona: sorry bud na flope bola 8s alebo on mal 8s /nie 2x 9s :) :poklona: /Teši ma, že aspon pozorne čítaš , dík za upozornenie, nemám žiadnú prax v prepisovaní rúk
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: NOVINKY na PP.sk

Odoslaťod yegon 11 Júl 2009 23:09

UTG raise 45, ja A9H reraise 130, buton call, SB call, BB call, stradl fold, UTG allin 450,všetci call


wow nice action - no v takom prostredi a s hlbokymi stackmi sa urcite JTs oplati hrat i ked dat zan 100BB pred flopom mi pride uz predsa len extremne :) to uz naozaj v hre musi byt aspon zopar hodne zlych hracov s ktorymi je clovek aspon 500-600BB deep aby to malo sancu byt ziskove
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: NOVINKY na PP.sk

Odoslaťod Pepi 12 Júl 2009 07:41

Myslim, ze je jasne, na koho a na co chcel tommy a jano svojimi poslednymi prispevkami narazit. A kedze ja som podla jana provokater, tak aby bol on ten, co ma pravdu (ja ludom doprajem), rypnem si. Budem sa snazit slusne, v ramci srandy a nabudenia tommyho a jana, aby svoju energiu, ktoru vynakladaju pisanim na tomto fore posunuli produktivnejsim smerom... :-)

tommyKE napísal:Este jedna vec: Vacsina z Vas sa strasne obuva do Jana B. Je pravda ze aj on casto prileje olej do ohna (ako aj ja), ale skuste to brat inac. Je tym osobity a kludne ho berte ako napr. M.Matusowa, povie si co si mysli bez servitky. Nehovorim ze je to vzdy spravne, ale uznajte ze v kazdej sfere su aj taki ludia a maju svoj prinos. Taky Matusow by asi tiez na fore nalozil nejakemu 19 rocnemu chlapcovi co sa do neho obuva a hra pri tom freeroly.


janobendik napísal:Ináč jasné, že ma to totálne vytočí ak tu niekto nemiestne mudruje o živom pokri a pritom má také skúsenosti ako ja z golfu- tj. raz som hral na trenažéry a raz som bol pozvaný na otvorenie ihriska!


Takze po poriadku... Tommy, prial by som si (a urcite aj mnohi dalsi uzivatelia tohto fora), aby som mal este raz 19. :-)
Co sa tyka prinosu jana tu na tomto fore, tak si dovolim tvrdit, ze napriek tomu, ake ma vysledky a skusenosti, je nulovy. Jeho posobenie na fore je obmedzene iba na spochybnovanie cistoty online pokru, narazky na preferovanie online pred live pokrom a podcenovanie online hracov. A v tomto smere nema tie spravne argumenty, takze si s nim moze dovolit polemizovat naozaj kazdy.

Ine to uz je v diskusii, ktora by sa priamo tykala live pokru - skusenosti, nazory. Tu by som si dovolil (a urcite aj ini uzivatelia tohto fora) voci jeho osobe fakt malo, a uz vobec nie mudrovat, ako tu napisal jano (vid citat vyssie).
Inymi slovami... Ak by tu jano vzhladom na jeho postavenie a vysledky vo svete live pokru pravidelne, ci len obcasne prispieval nejakymi skusenostami, zazitkami z jeho live, ci online pokroveho posobenia, tak by som pri PC tisko suchal nohami a tesil sa na kazdy jeho post, tak ako sa tesim na yegonove, 7castlove, TuKeho, vladeho, dzejkejove postrehy, nazory, atd. Lebo by mi priblizil svet live pokru, ktory mne zatial blizky velmi nie je. Alebo napr. REALNE popisal rozdiely medzi live a online hrou, atd. Musim vsak ocenit, ze sme sa v tomto threade stali svedkami live hry postnutej od jana, aj ked to znovu skoncilo len pri tom, ze spravny live hrac musi mat gule. Ale aj to je urcity posun tym spravnejsim smerom vynakladania energie, o ktorom som sa zmienil na zaciatku. :D
:gl: vsetkym!
Obrázok používateľa
Pepi
 
Príspevky: 798
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 7

Re: NOVINKY na PP.sk

Odoslaťod tommyKE 12 Júl 2009 09:05

Pepi napísal:Myslim, ze je jasne, na koho a na co chcel tommy a jano svojimi poslednymi prispevkami narazit. A kedze ja som podla jana provokater, tak aby bol on ten, co ma pravdu (ja ludom doprajem), rypnem si. Budem sa snazit slusne, v ramci srandy a nabudenia tommyho a jana, aby svoju energiu, ktoru vynakladaju pisanim na tomto fore posunuli produktivnejsim smerom... :-)

tommyKE napísal:Este jedna vec: Vacsina z Vas sa strasne obuva do Jana B. Je pravda ze aj on casto prileje olej do ohna (ako aj ja), ale skuste to brat inac. Je tym osobity a kludne ho berte ako napr. M.Matusowa, povie si co si mysli bez servitky. Nehovorim ze je to vzdy spravne, ale uznajte ze v kazdej sfere su aj taki ludia a maju svoj prinos. Taky Matusow by asi tiez na fore nalozil nejakemu 19 rocnemu chlapcovi co sa do neho obuva a hra pri tom freeroly.


janobendik napísal:Ináč jasné, že ma to totálne vytočí ak tu niekto nemiestne mudruje o živom pokri a pritom má také skúsenosti ako ja z golfu- tj. raz som hral na trenažéry a raz som bol pozvaný na otvorenie ihriska!


Takze po poriadku... Tommy, prial by som si (a urcite aj mnohi dalsi uzivatelia tohto fora), aby som mal este raz 19. :-)
Co sa tyka prinosu jana tu na tomto fore, tak si dovolim tvrdit, ze napriek tomu, ake ma vysledky a skusenosti, je nulovy. Jeho posobenie na fore je obmedzene iba na spochybnovanie cistoty online pokru, narazky na preferovanie online pred live pokrom a podcenovanie online hracov. A v tomto smere nema tie spravne argumenty, takze si s nim moze dovolit polemizovat naozaj kazdy.

Ine to uz je v diskusii, ktora by sa priamo tykala live pokru - skusenosti, nazory. Tu by som si dovolil (a urcite aj ini uzivatelia tohto fora) voci jeho osobe fakt malo, a uz vobec nie mudrovat, ako tu napisal jano (vid citat vyssie).
Inymi slovami... Ak by tu jano vzhladom na jeho postavenie a vysledky vo svete live pokru pravidelne, ci len obcasne prispieval nejakymi skusenostami, zazitkami z jeho live, ci online pokroveho posobenia, tak by som pri PC tisko suchal nohami a tesil sa na kazdy jeho post, tak ako sa tesim na yegonove, 7castlove, TuKeho, vladeho, dzejkejove postrehy, nazory, atd. Lebo by mi priblizil svet live pokru, ktory mne zatial blizky velmi nie je. Alebo napr. REALNE popisal rozdiely medzi live a online hrou, atd. Musim vsak ocenit, ze sme sa v tomto threade stali svedkami live hry postnutej od jana, aj ked to znovu skoncilo len pri tom, ze spravny live hrac musi mat gule. Ale aj to je urcity posun tym spravnejsim smerom vynakladania energie, o ktorom som sa zmienil na zaciatku. :D
:gl: vsetkym!


neboj sa, nenarazal som na teba. Nie si az taky podstatny. Keby ze si sa nepripomenul, tak na teba zabudnem. Do Jana sa obuva 30 tebe podobnych. Avsak velmi nechapem na co bol dobry ten tvoj prispevok teraz. Myslim ze uz bolo povedane vsetko.
tommyKE
 
Príspevky: 215
Založený: Júl 2008
Poďakoval/li: 3 krát/4 krát
Karma: -6

Re: NOVINKY na PP.sk

Odoslaťod tommyKE 12 Júl 2009 09:22

Pepi napísal:aj ked to znovu skoncilo len pri tom, ze spravny live hrac musi mat gule.


Aspon vidis o com je live poker. Pisal ti to ako radu, nie ako frajerinu. Ide o to, ze pri danych blindoch a stakoch, musis mat fakt gule a zetony brat iba ako zetony. Inac to radsej nehraj. Priznam sa ze to 9T bolo trochu extrem, ale inac celkom slusne karty pri piatich co calluju. Taketo hry proste z casu na cas budes musiet zahrat ak chces aby si vedel byt v pluse dlhodobo. Takych co si mysleli ze s tym vybabru a pockaju si len na top 10 uz bolo dost. Terat sa venuju pexesu.
tommyKE
 
Príspevky: 215
Založený: Júl 2008
Poďakoval/li: 3 krát/4 krát
Karma: -6

Re: NOVINKY na PP.sk

Odoslaťod janobendik 12 Júl 2009 10:18

ahojte.
Pepi, ďakujem ti za upozornenie, bohužial neviem písat reporty /už pri prvej partii som pomýlil karty :wall: /. A prepáč, na teba som naozaj nemyslel, nie si ničím doležitý ani vynimočný !!/ pre mna/ PS. prečo si sa nebol odhlásit v klube???? Dnes som tam o 19.00 čakám ta :Yahoo!: .
Ovela viac , ako prispevatelia typu Pepi, má trápi admin!!!! Dal som mu otázku, myslím dost zásadnú pre live poker a nejako nereaguje?? Dakujem.
ps.k tej partii maličký detail: bolo to už okolo polnoci :) , kto hraje živý CG bežne, vie čo som tým povedal ;)
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: NOVINKY na PP.sk

Odoslaťod dzejkej 12 Júl 2009 10:38

janobendik napísal:/PS. a kto je to Matusow?/


http://www.pokerportal.info/poker-novinky ... islo-jeden :)
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na O PokerPortal.sk

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!