pokerportal budúcnosť?

Všetky návrhy na zlepšenie, pripomienky ako aj sťažnosti adresujte práve sem

pokerportal budúcnosť?

Odoslaťod ithinkim 07 Aug 2008 09:48

Ahojte, viem ze pokerportal bol ako prvy portal a myslim si ze ma este stale svoje prvenstvo, ale zacinaju pribudat dalsie nove portali, mam na mysli len SVK a CZE portali, co si myslite o buducnosti portalu? Myslite ze pp.sk bude mat stale prvenstvo a z druhej strany co si myslia admini, ako dlho planuju pokracovat. Rad by som vedel vas nazor na SVK a CZE portali.

Moj osobny nazor myslim si ze pokerportal ma svoje prvenstvo, ale za taky rok ho stratí. Alebo by som sa pokusil zmodernizovat stranku aj dizajnom aj funkciami, myslim si ze si to tento portal moze dovolit urobit ;-) GL prajem
ithinkim
 
Príspevky: 2
Založený: Aug 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: pokerportal budúcnosť?

Odoslaťod whale034 07 Aug 2008 10:11

neviem co ta presne viedlo k tejto teme...
stranka presla inovaciou a podla mna je celkom slusna...
PP ponuka turnaje,freeroly,ligy...
vela uzitocnych info...
hram poker viac ako rok a velmi mi PP pomohol a pomaha k lepsej hre...
myslim si ze PP ma urcite buducnost, pretoze v SVK/CZ rastie stale pocet hracov...
ci online alebo live...
je iba logicke ze sa mnozia poker weby...
lepsie-horsie...kazdy si moze vybrat...
PP patri podla mna urcite medzi najlepsie...dlhodobo...
sorry,ze je to bez diakritiky...
len tak dalej Vlade a spol.
*THUMBS UP**THUMBS UP**THUMBS UP*
Obrázok používateľa
whale034
 
Príspevky: 205
Založený: Apr 2007
Poďakoval/li: 24 krát/3 krát
Karma: 3

Re: Re: pokerportal budúcnosť?

Odoslaťod yegon 07 Aug 2008 10:49

taketo weby su viac o komunite ludi ktori ich navstevuju nez o dizajne a obsahu. No a partia je PP je myslim slusna - uz len keby rychlejsie rastla alebo ak rastie aby novi clenovia boli aktivnejsi :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Re: pokerportal budúcnosť?

Odoslaťod palo1973 07 Aug 2008 10:52

ja som tiez spokojny,som sice registrovany aj inde,ale z cz/sk su nr1*THUMBS UP*,v poslednej dobe sledujem dost pokerstrategy,a tie videa tam su naozaj hodnotne,maju tam aj coaching,a ine veci
napadlo ma,ze kedze citam nemecke/rakuske pokrove casopisy tak by som mohol obcas nejaky zaujimavy clanok prelozit ale neviem o co konkrektne by bol zaujem,a ci je to vobec legalne
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Re: Re: pokerportal budúcnosť?

Odoslaťod palo1973 07 Aug 2008 10:53

to yegon-mne uz rastie len brucho *DRINK*
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: pokerportal budúcnosť?

Odoslaťod 016roy 07 Aug 2008 11:12

Ahojte. Zaujimava tema, tak sa k nej vyjadrim. Dam to do bodov.

1) Dakujeme za pozitivne a povzbudzujuce nazory palo1973-mu, whale034-mu, a yegon-ovi. Vazime si ich. Ale tiez Dakujeme za kritiku, ktora nam pomaha zistit, co vam na stranke chyba.

2) Teraz zacnem od toho zakladneho - ci budeme pokracovat. Samozrejme, my budeme pokracovat aj ked vznikne X stranok. Nerobime to preto aby sme mali prvenstvo, ale preto, aby sme pomahali hracom ziskvat informacie ci uz: aktualne promo akcie herni, reportaze z turnajov, nieco o znamych hracoch, co sa deje vo svete pokru, info ktore vam pomozu vyhravat a zdokonalit svoju hru a pod. Poker proste mame radi, a preto to robime.

3) Privatne akcie - Samozrejme, ze aj preto aby komunita ktora sa tu vybudovalamala u nas vzdy istotu, ze pre nich pripravime v spolupraci s hernami privatne turnaje, freerolly...

4) K novym strankam - mozno to bude zniet cudne, ale sme radi ze pribudaju. Rastie tym padom aj popularita pokru. To ide jedno s druhym. Cim vacsia popularita pokru, tym viac stranok. A cim viac stranok, tym vacsia popularita pokru. Chalanov z inych stranok pozname, a su to fajn ludia. Samozrejme, nebudem tvrdit ze nechceme byt najlepsi. Urcite chceme, ale zaroven aj drzime palce niektorym dalsim strankam. PistaDoxx zdravim ta :)

5) novi clenovia - mame novych clenov, ale aj oni maju svoje povinnosti, tak ak maju cas pomahaju, ak nie je to horsie. Ale aj im Dakujeme za spolupracu a verime, ze bude co najdlhsia a najintenzivnejsia. Onedlho sa budeme asi zas rozrastat, kvoli comu si necham zatial pre seba :).

No proste koniec slohu a v skratke - budeme tu vzdy, sme radi za pochvalu, posnazime sa zlepsit, drzima vam palce pri hre!
016roy
 
Príspevky: 368
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 10 krát/39 krát
Karma: 3

Re: Re: pokerportal budúcnosť?

Odoslaťod yegon 07 Aug 2008 11:21

boze tito 30rocni su taki hlbavi :)

super stranka, super robota z vasej strany a pokristi su vacsinou taki nenazranci ze ak by aj bolo 10 portalov tak su v kuse na vsetkych - kam potom ale pojde slovenska ekonomika ked nikto nebude pracovat fakt neviem - co ale viem je ze to bude royova a vladeho chyba :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

admin & co.

Odoslaťod APminer 07 Aug 2008 11:26

jen tak dale *THUMBS UP* taky jsu regnuty na vice strankach, ale jednoznacne a bezkonkurencne jsou PP No. 1 ;-)
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

thumbs up

Odoslaťod Sunwu 07 Aug 2008 11:59

ja si sem chodim citat ako sa hada chipfeeder s kesom :-D to je taka moja telenovela na kazdy den :-)
a vaznejsie, na tuto stranku som raz nadabil uplnou nahodou a tak ma to zaujalo, ze som poker hravat aj zacal, takze ma mate na svedomi *THUMBS UP*:-D dobra praca
Obrázok používateľa
Sunwu
 
Príspevky: 860
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 7 krát/13 krát
Karma: 6

Re: admin & co.

Odoslaťod DEZINO 07 Aug 2008 11:59

dikes za pracu chlapi, malokto si najde cas, aby nieco urobil, cita sa lahsie, mate moju podporu a samozrejme aj uctu k vasej praci
DEZINO
 
Príspevky: 96
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 5

Ďalšia

Naspäť na O PokerPortal.sk

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!