KAKTUS 6 PACK CHALLANGE

Zberný kôš správ, ktoré nemajú súvis s témami

KAKTUS 6 PACK CHALLANGE

Odoslaťod mr_kaktus 12 Aug 2010 09:07

Tak to teda prislo :) Inspirovany nasimi phat phuckmi som sa rozhodol skusit co to da :) Zenie ma trochu aj zvedavost lebo ked tak nad tym rozmyslam tak som este v zivote nevidel svoje brusne svaly :D (nic cim by sa dalo chvalit ale taka je realita :D )

Veci sa maju nasledovne:

Ako som pisal uz v mojom blogu cca pred 3 tyzdnami som zacal s cvicenim pri zaciatocnej vahe 101 kg. Moja sucasna hmotnost je cca 98 kg - par dni som sa nevazil takze to je len hruby odhad. Ale ked tak to bude skor menej ako viac - su mi nejake volnejsie nohavice :D a vraj sa mi zmensil zadok :D

Challenge bude trvat do zaciatku leta 2011 - 21.6.2011 a v tento den budem mat viditelne tehlicky na bruchu bez predchadzajucej dehydratacie. Ako dokaz pouzijem bud fotodokumentaciu alebo preukazem osobne :)

Koncova hmotnost ani podiel telesneho tuku nie su dolezite.

Od challenge budem mat moznost odstupit v pripade:

1. vaznej choroby/zranenia liecba ktorej/ktoreho si vyzaduje cas dlhsi ako 30 dni.
2. inych zyvaznych okolnosti, ktore mozu znemoznit alebo znemoznia splnenie challenge (napr. nastup na vykon trestu odnatia slobody :D, umrtie blizkeho rodinneho prislusnika, a pod.).

AK by mal niekto zaujem si proti mne stavit davam odds 2:1 v jeho prospech. Maximalnu sumu stavky upresnim podla zaujmu nakolko by som sa nerad priviedol na mizinu v pripade neuspechu. Taktiez mozme dohodnut presnejsie podmienky splnenia/odstupenia od challange, nakolko toto co som sem dal je len veeeeeeeelmi hruby koncept.

Tento thread budem pouzivat na priebezne informovanie o progrese/dalsich planoch a pod.

V pripade ze ma este niekto zaujem pridat sa (byvali phat phuci?? :D) budem len rad za spolubojovnika.

wish me :gl:

mr_kaktus
Obrázok používateľa
mr_kaktus
 
Príspevky: 1168
Založený: Aug 2008
Poďakoval/li: 67 krát/61 krát
Karma: 26

Re: KAKTUS 6 PACK CHALLANGE

Odoslaťod tifoslovan 12 Aug 2010 09:10

pridavam sa :)
mam 98,6 kila vyska 191 cm :poklona:
Obrázok používateľa
tifoslovan
 
Príspevky: 93
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: 1

Re: KAKTUS 6 PACK CHALLANGE

Odoslaťod dzejkej 12 Aug 2010 09:14

IMO body fat by mal byt dolezity, aby to neskoncilo nezmyselnou diskusiou, ci su tehlicky vidiet alebo nie ..

- "Aha, to je tehlicka!"
- "To, ze je tehlicka? Veda tam nie je nic vidiet .."

Pekne 10% body fat a na konci meranie cez nejaku rovnaku masinku/kaliper pre zucastnenych - moje odporucanie :). Idealne by meranie malo prebehnut na Yegonovejvahe, pretoze tak ak ukaze 10%, tak vies, ze mas tak 3% a si iba na pokraji kolapsu :-D.
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: KAKTUS 6 PACK CHALLANGE

Odoslaťod mr_kaktus 12 Aug 2010 09:18

no ako mozme to spravit aj takym sposobom v pripade ze bude zaujem, resp. zucastni sa viac ludi a zhodnu sa ze je to tak lepsie.
ja osobne mam ale v plane nieco taketo a to ak by sa niekto so mnou hadal ze nic nevidi tak by som mu musel natrhnut anus az po lopatky :D
Prílohy
6-pack-abs.jpg
6-pack-abs.jpg (17.46 ) Zobrazená 3424 krát
Obrázok používateľa
mr_kaktus
 
Príspevky: 1168
Založený: Aug 2008
Poďakoval/li: 67 krát/61 krát
Karma: 26

Re: KAKTUS 6 PACK CHALLANGE

Odoslaťod tifoslovan 12 Aug 2010 09:20

ehm na nieco take musis mat aj vlohy :)
ja by som navrhol nieco ako dal dzejkej alebo sem hodime postavy a prejde hlasovanie kto je lepsi :D
Obrázok používateľa
tifoslovan
 
Príspevky: 93
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: 1

Re: KAKTUS 6 PACK CHALLANGE

Odoslaťod dzejkej 12 Aug 2010 09:23

No take je problem v pripade, ked schudnes pol metraka a vyzeras ako

Obrázok

:ROFL:
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: KAKTUS 6 PACK CHALLANGE

Odoslaťod tifoslovan 12 Aug 2010 09:28

no a odkedy si to predstavujes vlastne nech si dame potom vsetci co sa zapoja sem bud fotky alebo presne udaje vyska kila

btw ja to mam na plane iba cvicenim a trenovanim kedze moj zivotny styl menit nebudem to je futbal cestovanie po slovenskych stadionoch pivecka klobasky :)tento vikend v Nitre :) aj ked obmedzim konzumaciu piva a namiesto povestnych osem si dam len styri :)
Obrázok používateľa
tifoslovan
 
Príspevky: 93
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: 1

Re: KAKTUS 6 PACK CHALLANGE

Odoslaťod emjayko 12 Aug 2010 09:40

wish you luck keby som nebol lenive hovado tiez sa zapojim lebo mi rasite kotlik ale nejako sa mi nechce :D
Obrázok používateľa
emjayko
 
Príspevky: 886
Založený: Mar 2009
Poďakoval/li: 35 krát/52 krát
Karma: 29

Re: KAKTUS 6 PACK CHALLANGE

Odoslaťod mr_kaktus 12 Aug 2010 09:41

no ja som viac menej uz zacal :) ak dobre ratam tak 23.7.. Ale oficialny zaciatok mozme dat aj na neskorsi datum :) Len aby som potom nebol brany ako cheater ze som zacal skor :) Kludne mozme dat aj nejake fotky. Ak chcem uvadzat hmotnosti tak by sa bolo treba vazit na jednej vahe na jednom mieste. Ale skor potom by bolo asi lepsie uvadzat ten podiel telesneho tuku. Myslim ze hmotnost je v tomto pripade nepodstatna :)

Ved pockajme den dva kolko ludi sa prida a potom to mozme podrobne dohodnut :)
Obrázok používateľa
mr_kaktus
 
Príspevky: 1168
Založený: Aug 2008
Poďakoval/li: 67 krát/61 krát
Karma: 26

Re: KAKTUS 6 PACK CHALLANGE

Odoslaťod tifoslovan 12 Aug 2010 09:50

mozme sa aj osobne stretnut aj zacat hned mne je jedno :)
Obrázok používateľa
tifoslovan
 
Príspevky: 93
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: 1

Ďalšia

Naspäť na Odveci

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!