ms-2010.sk

Zberný kôš správ, ktoré nemajú súvis s témami

Re: ms-2010.sk

Odoslaťod mmcanny 25 Okt 2010 15:13

SOI je v tomto pripade asi naozaj bezmocna, takze tadial cesta nepovedie..

kazdopadne mam za to, (aj ked tiez nemam pravnicke vzdelanie), ze odkliknutie suhlasu s VOP nezaklada ziadny pravny vztah a tym padom povinnost uhrady tohto poplatku stoji na velmi chabych zakladoch..

tiez mi posielaju postu, maily, kadeco, ale pokial mi neukazu zmluvu osetrenu mojim podpisom, na zaklade ktorej si od nich objednavam sluzby, mozu mi akurattak fukat.. 8-)
mmcanny
 
Príspevky: 78
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 55 krát/5 krát
Karma: 1

Re: ms-2010.sk

Odoslaťod DevilMayCry 25 Okt 2010 15:20

mmcanny napísal:SOI je v tomto pripade asi naozaj bezmocna, takze tadial cesta nepovedie..

kazdopadne mam za to, (aj ked tiez nemam pravnicke vzdelanie), ze odkliknutie suhlasu s VOP nezaklada ziadny pravny vztah a tym padom povinnost uhrady tohto poplatku stoji na velmi chabych zakladoch..

tiez mi posielaju postu, maily, kadeco, ale pokial mi neukazu zmluvu osetrenu mojim podpisom, na zaklade ktorej si od nich objednavam sluzby, mozu mi akurattak fukat.. 8-)


tak ale taketo zmluvy/nezmluvy sa zaskrtavaju kdekade....ked sa registrujes v nejakom e-shope kde maju rozne podmienky a povedzme ze ich nedodrzia resp. ich nedodrzis ty tak budes argumentovat ze nemaju tvoj podpis alebo ze ty nemas ich podpis ? preco ich potom dodrzujes ked s nimi mozes hociako vydrbkat, vsak nemaju tvoj podpis ;)
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Predchádzajúca

Naspäť na Odveci

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!