Nová myš

Zberný kôš správ, ktoré nemajú súvis s témami

Re: Nová myš

Odoslaťod skJacob 28 Dec 2011 15:09

Ja mám tieto dve s úplne rôznym tvarom a často ich striedam, keď mam unavenú ruku, môžem odporučiť.

Microsoft Natural Wireless Laser Mouse 6000
Logitech MX 1000

Obe mám už veľa rokov a kvalitne slúžia.
skJacob
 
Príspevky: 89
Založený: Jún 2011
Poďakoval/li: 4 krát/14 krát
Karma: 0

Re: Nová myš

Odoslaťod A_Rimmer 28 Dec 2011 15:19

skJacob napísal:Microsoft Natural Wireless Laser Mouse 6000


No neviem, ale wireless mouse bola druha najhorsia vec co som si v zivote kupil. :D Baterky to zralo jak svina, stale problem so sparovanim s tou vecou na druhej strane. Ked sa trosku vybila baterka (co bolo v podstate stale) tak vypadaval signal niekde na "trati", aka sipka na obrazovke sa hybala ako keby sa jej nechcelo. Nikdy viac, kabel je proste kabel. :)
Obrázok používateľa
A_Rimmer
 
Príspevky: 875
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 88 krát/131 krát
Karma: 23

Re: Nová myš

Odoslaťod yegon 28 Dec 2011 15:27

A_Rimmer napísal:
skJacob napísal:Microsoft Natural Wireless Laser Mouse 6000


No neviem, ale wireless mouse bola druha najhorsia vec co som si v zivote kupil. :D Baterky to zralo jak svina, stale problem so sparovanim s tou vecou na druhej strane. Ked sa trosku vybila baterka (co bolo v podstate stale) tak vypadaval signal niekde na "trati", aka sipka na obrazovke sa hybala ako keby sa jej nechcelo. Nikdy viac, kabel je proste kabel. :)


ja som pouzival microsoft wireless klavesnicu aj mys a taketo problemy som nemal, baterku menim tak 3-4x do roka v mysi a v klavesnici este menej
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Nová myš

Odoslaťod ramzey 28 Dec 2011 15:53

Bezdrotova laserova mys je nuts :)
ramzey
 
Príspevky: 815
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 111 krát/96 krát
Karma: 19

Re: Nová myš

Odoslaťod keso26 28 Dec 2011 16:30

yegon napísal:mam cerstvo spod stromceka tuto

Obrázok



imo syn je teraz smutny, ze si mu vzal jeho darcek - transformera

Za tento príspevok od keso26 poďakovali :
sudden
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: Nová myš

Odoslaťod A_Rimmer 28 Dec 2011 16:33

yegon napísal:mam cerstvo spod stromceka tuto


Reklamuj to, je to ocividne rozbite. :D
Obrázok používateľa
A_Rimmer
 
Príspevky: 875
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 88 krát/131 krát
Karma: 23

Re: Nová myš

Odoslaťod TomMolivan 28 Dec 2011 18:08

nabokow napísal:mal som Razer Deathadder, do roka sa mi vyklikalo lave tlacidlo, nahradil som, nejakou A4Tech.
Teraz pouzivam Razer Abyssus, je lahka, mensia od spominanych dvoch a ma len 2 tlacidla + koliesko, co mi vyhovuje, kedze ostatne som vacsinou stlacal len omylom (hram na tom Battlefield a Starcraft okrem pokru) - takze skusil by som tuto azda :) 30e v pgshope, mne sa ju podarilo kupit pred pol rokom v akcii za 18 v datacomp.


Tiež som ešte donedávna používal Deathadder - ľavé tlačítko odišlo, akurát dnes som písal reklamáciu.

Najbližšie mám v pláne vyskúšať tú Logitech, vyzerá nice, reviews sú dobré a logitech mi vždy boal sympatická značka.
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Nová myš

Odoslaťod ramzey 28 Dec 2011 18:27

Ja mam uz asi rok doma toto a som extra spokojny, baterky som menil raz!


http://reviews.logitech.com/7061/5870/logitech-wireless-mouse-m505-reviews/reviews.htm
ramzey
 
Príspevky: 815
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 111 krát/96 krát
Karma: 19

Re: Nová myš

Odoslaťod skJacob 28 Dec 2011 19:10

A_Rimmer napísal:
skJacob napísal:Microsoft Natural Wireless Laser Mouse 6000


No neviem, ale wireless mouse bola druha najhorsia vec co som si v zivote kupil. :D Baterky to zralo jak svina, stale problem so sparovanim s tou vecou na druhej strane. Ked sa trosku vybila baterka (co bolo v podstate stale) tak vypadaval signal niekde na "trati", aka sipka na obrazovke sa hybala ako keby sa jej nechcelo. Nikdy viac, kabel je proste kabel. :)


S MS myšou nie sú problémy žiadne, nikdy nevypadávala ani nič, Logitech treba občas znovu spárovať, ale neni to nič hrozné. Logitech má navyše nabíjačku, takže ju do nej dám keď používam tú druhú. Kábel by som nechcel :)
skJacob
 
Príspevky: 89
Založený: Jún 2011
Poďakoval/li: 4 krát/14 krát
Karma: 0

Re: Nová myš

Odoslaťod nabokow 28 Dec 2011 19:54

TomMolivan napísal:Tiež som ešte donedávna používal Deathadder - ľavé tlačítko odišlo, akurát dnes som písal reklamáciu.


to ti nezoberu na reklamaciu asi, ja som to mal napriklad z pgshopu a oni maju v reklamacnom poriadku na stranke pisane, ze taketo veci ktore vzniknu pouzivanim nereklamuju (vyklikane tlacidla a pod)

EDIT: resp sry, pises, ze "odislo", ak ti vobec nejde tak snad nieco s tym spravia - ja som ho mal vyklikane, robilo mi skoro stale dvojkliky :(
Obrázok používateľa
nabokow
 
Príspevky: 923
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 213 krát/105 krát
Karma: 9

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Odveci

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!