PokerPortal Chess Open

Zberný kôš správ, ktoré nemajú súvis s témami

Re: PokerPortal Chess Open

Odoslaťod rafi 23 Máj 2012 20:11

tak chybaju 3 zapasy:
Magnus-Apik (vyzera to na 0:0)
roy-cicvor (0:0 a nebudem ich dalej losovat, uz druhy tyzden nie su schopni sa stretnut a hrat max 30 minut)
dom-napoleon (0:1, dom je nezvestny, neozyva sa, ani tu nebol prihlaseny)

davam poslednych 24 hodin, zajtra po skonceny ligoveho freerollu losujem a tieto 3 zapasy skontumujem v zmysle hore uvedenych komentarov
rafi
 
Príspevky: 749
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 6 krát/6 krát
Karma: 6

Re: PokerPortal Chess Open

Odoslaťod ___Mortylen___ 23 Máj 2012 22:53

rafi napísal:tak chybaju 3 zapasy:
Magnus-Apik (vyzera to na 0:0)
roy-cicvor (0:0 a nebudem ich dalej losovat, uz druhy tyzden nie su schopni sa stretnut a hrat max 30 minut)
dom-napoleon (0:1, dom je nezvestny, neozyva sa, ani tu nebol prihlaseny)

davam poslednych 24 hodin, zajtra po skonceny ligoveho freerollu losujem a tieto 3 zapasy skontumujem v zmysle hore uvedenych komentarov


Hej! Ja by som tiez rad nejake freewins, takto zas dostanem nejakeho kuzelnika :)

Spoiler:
zajtra po skonceny ligoveho

Obrázok
Obrázok používateľa
___Mortylen___
 
Príspevky: 1347
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 179 krát/139 krát
Karma: 27

Re: PokerPortal Chess Open

Odoslaťod hegides 23 Máj 2012 23:23

___Mortylen___ napísal:Hej! Ja by som tiez rad nejake freewins..


.try mafia style ;

http://stripgenerator.com/strip/568161/ ... fia-style/
Obrázok používateľa
hegides
 
Príspevky: 838
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 151 krát/108 krát
Karma: 14

Re: PokerPortal Chess Open

Odoslaťod rafi 24 Máj 2012 20:58

losovanie 6.kola spravene
rafi
 
Príspevky: 749
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 6 krát/6 krát
Karma: 6

Re: PokerPortal Chess Open

Odoslaťod Magnus 25 Máj 2012 07:38

Odhlasujem sa z turnaja, je mi to luto. Je to vsetko zdlhave, roztahane, a momentalne nemam tolko casu, kolko by som chcel. Navyse v tretom kole som tusim uz v stvrtom tahu missclickol, ked som namiesto brania figury potiahol o policko vedla, tah sa nedal bohuzial vratit. Nevyhovaram sa, len konstatujem. Takze este raz sorry
Magnus
 
Príspevky: 559
Založený: Okt 2011
Poďakoval/li: 4 krát/75 krát
Karma: -4

Re: PokerPortal Chess Open

Odoslaťod rafi 25 Máj 2012 08:22

tak nehrajte,do hodky bude novy rozpis
rafi
 
Príspevky: 749
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 6 krát/6 krát
Karma: 6

Re: PokerPortal Chess Open

Odoslaťod rafi 25 Máj 2012 09:14

Magnus napísal: Je to vsetko zdlhave, roztahane


aj mna to negativne prekvapilo :bad:
rafi
 
Príspevky: 749
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 6 krát/6 krát
Karma: 6

Re: PokerPortal Chess Open

Odoslaťod rafi 25 Máj 2012 09:14

tak 6.kolo vyzera takto:
http://chess-results.com/tnr71825.aspx?art=2&rd=6&lan=4

Prosim vsetkych, aby sme posledne 2 kola odohrali v normalnych terminoch, naozaj je to uz strasne zdlhave.
Dakujem.
rafi
 
Príspevky: 749
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 6 krát/6 krát
Karma: 6

Re: PokerPortal Chess Open

Odoslaťod Stanley VII 25 Máj 2012 10:17

Kompletné výsledky 5. kola:
Spoiler:
vysledky-5kolo.png
vysledky-5kolo.png (32.24 ) Zobrazená 3039 krát

Tabuľka po 5. kole:
Spoiler:
tabulka-5.kolo.png
tabulka-5.kolo.png (52.07 ) Zobrazená 3031 krát

Vylosovanie 6.kola:
Spoiler:
zrebovanie-6kolo.jpg
zrebovanie-6kolo.jpg (53.61 ) Zobrazená 3026 krát


Výsledky všetkých kôl a žrebovaní je možné nájsť aj tu: http://chess-results.com/tnr71825.aspx?art=2&rd=5&lan=4

Návod na vytvorenie partie:
Spoiler:
Na homepage chess.com kliknite na položku v menu Play->Live Chess a "Play Live Chess". Keď uvidíte šachovnicu, vpravo dole sú 4 záložky: Alerts/Friends/Chat/Games. Kliknite na Games, vyberte podzáložku Players a vedľa nicku hráča, s ktorým máte hrať klinite na Play a nastavte 15 min + 0s a vyberte farbu figúrok pre vás podľa vylosovania (prvý v losovaní má biele, druhý čierne).


Úprava pravidiel turnaja

Tiež som si myslel, že turnaj bude prebiehať rýchlejšie, ale aj keď beží pomaly, tak som rád, že ho hráme. Aspoň si z času načas zahrám s niekym z PP. Keďže nehráme naživo, je to neobvyklé a prvotné muchy treba vychytať. Rozmýšľal som, ako priebeh turnaja urýchliť. Na bežnom turnaji je to jasné, kto nesedí pri začiatku kola pri stole, padne na čas. My však nemáme stanovený začiatok kola a tak ťažko povedať, kto by mal byť kontumovaný, keď raz mohol jeden, inokedy druhý (aj keď 30 min fakt nieje tak veľa).

Preto stanovím presný čas 6 kola. 6.kolo sa odohrá v utorok o 18:30 (samozrejme dúfam a predpokladám, že väčšina hráčov bude kontaktovať súpera a kolo odohrajú skôr). Tento termín je stanovený len ako posledná možnosť, podľa ktorej sa bude kontumovať. Ak partia nebude do tohoto termínu odohraná, pozrieme sa kto je o 18:30 v utorok nalogovaný na chess.com a ten dostane bod. Ak nebude nalogovaný ani jeden, partia bude kontumovaná 0 0.

Dúfam, že to pomôže urýchleniu turnaja hlavne v prípadoch, keď sa súperi nevedia dohodnúť na spoločnom čase. Minimálne budú jasné pravidlá kontumácie a je jasné, že v utorok o 19:00 budú výsledky 6. kola. Uvidíme, ako sa to osvedčí.
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: PokerPortal Chess Open

Odoslaťod Stanley VII 26 Máj 2012 13:21

Stanley VII 1:0 iec (dagem) - so štastím, keďže bol iec nevyspaný a nezobral mi pešiaka so šachom, nedal mat na dva a na konci som mal o 18 sekúnd, ktoré rozhodli, viac :)
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Odveci

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!