problemy s PC

Zberný kôš správ, ktoré nemajú súvis s témami

Re: problemy s PC

Odoslaťod haman 08 Dec 2010 12:45

Mlachi napísal:na Notebooku mi vyskocilo nejake okienko o prepati USB a odvtedy nejdu dve z troch USB....

Toto je dost neprijemna chyba, ktorej sa uz na vela vela percent nezbavis.
Niekedy to pise, ked mas vela zariadeni na USB, ktore vyzaduju vela napatia. Ale myska a klavesnica nie su ten pripad.
S ext. monitorom by to nemalo suvisiet. Doska by nemala odist na zaklade tejto chyby. Ale ked je v zaruke, tak nespekuluj a reklamuj to.
Keby nebol v zaruke, tak mozes zapojit do zvysneho USB portu USB port extender (taky s vlastnym AC napajanim, aby nebol velmi zatazeny) alebo do PCMCIA slotu sa da kupit karta s USB portami.
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: problemy s PC

Odoslaťod fefe13 08 Dec 2010 13:03

Urcite ak je v zaruke treba ho dat reklamovat. S doskou to nemusi suvisiet ale moze. Tak ako pise haman na 99% sa tohto problemu uz nezbavis...takze sup sup reklamovat.
fefe13
 
Príspevky: 129
Založený: Feb 2010
Poďakoval/li: 4 krát/4 krát
Karma: 0

Re: problemy s PC

Odoslaťod Zeltzn 12 Feb 2011 09:23

Zdravím,doteraz mi slúchadlá šlapali bez problémov, ale zrazu sa zvuk znížil o cca 80% a strašne slabo počujem, mám rezervné slúchadlá a na tých to šlapalo na 100%.. kde môže byť chyba???
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: problemy s PC

Odoslaťod tucniak 12 Feb 2011 10:51

podla popisu asi v sluchadlach




kiddin-nejaky nalomeny kabel mozno-ale to skor zvykne potom vypadavat kanal, skus s tym pohybat pri jacku a pri vstupe do sluchatiek a zistit, ci to nejak reaguje :)
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: problemy s PC

Odoslaťod Zeltzn 12 Feb 2011 11:11

Lebo som si kúpil nový headset a za necelé 2 týždne sa to takto ........ skúšal som to aj na inom počítači a tiež to tam šlo tak potichu, pôjdem to reklamovať niekedy, iné riešenie nevidím :)
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: problemy s PC

Odoslaťod tomisumi 06 Sep 2011 22:49

Vecer idem zapnut pc, po chvili pozeram pc zapnuty ale monitor v "standby" mode (oranzove svetielko)...tak restartujem monitor, pusti sa normalne, ale po chvile napise no signal a opat sa hodi do toho odpocinkoveho modu...ako keby bol pc vypnuty, ale nieje.
Vyskusal som odpojit - pripojit kabel, pustit pc v safe mode (monitor nenabehol ajtak).
Tak neviem - nemyslim si ze je chyba v pc kvoli tomu ze ten pracuje ako zvycajne, nemyslim si ze je chyba priamo v monitore lebo pusti aj svetielka svietia normalne, mozno ten kabel...

Any ideas?
tomisumi
 
Príspevky: 504
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 15 krát/10 krát
Karma: 2

Re: problemy s PC

Odoslaťod haman 06 Sep 2011 22:58

tomisumi napísal:Vecer idem zapnut pc, po chvili pozeram pc zapnuty ale monitor v "standby" mode (oranzove svetielko)...tak restartujem monitor, pusti sa normalne, ale po chvile napise no signal a opat sa hodi do toho odpocinkoveho modu...ako keby bol pc vypnuty, ale nieje.
Vyskusal som odpojit - pripojit kabel, pustit pc v safe mode (monitor nenabehol ajtak).
Tak neviem - nemyslim si ze je chyba v pc kvoli tomu ze ten pracuje ako zvycajne, nemyslim si ze je chyba priamo v monitore lebo pusti aj svetielka svietia normalne, mozno ten kabel...

Any ideas?

2. comp alebo 2.monitor ti da odpoved.
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: problemy s PC

Odoslaťod tomisumi 06 Sep 2011 23:29

Da ale nemam ani jedno
tomisumi
 
Príspevky: 504
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 15 krát/10 krát
Karma: 2

Re: problemy s PC

Odoslaťod haman 07 Sep 2011 00:13

tomisumi napísal:Da ale nemam ani jedno

ani sused?

ako si spustil safe mode ked ti nejde monitor? poslepiacky?
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: problemy s PC

Odoslaťod Komedia 07 Sep 2011 01:00

najpravdepodobnejsie grafika/procak/doska jedno z toho v prdeli :) Čo ale znamená že PC pracuje ako normálne? ked ti nezobrazuje obraz tak to normalne nieje :)
Obrázok používateľa
Komedia
 
Príspevky: 917
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 47 krát/38 krát
Karma: 24

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Odveci

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!