Aku hernu vybrat

Diskusia o online pokrových herniach a ich akciách

Aku hernu vybrat

Odoslaťod 202mateo202 22 Dec 2009 17:22

akú poker online hernu by ste mi odporuculi ..nwm ked mam hrať...dik :)
202mateo202
 
Príspevky: 136
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 16 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Aku hernu vybrat

Odoslaťod tomisumi 22 Dec 2009 17:42

omg...hore je taka zalozka ze herne a tam su asi vsetky herne recenzovane
trochu snahy by to chcelo...
tomisumi
 
Príspevky: 504
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 15 krát/10 krát
Karma: 2

Re: Aku hernu vybrat

Odoslaťod roche01 22 Dec 2009 18:19

202mateo202 napísal:akú poker online hernu by ste mi odporuculi ..nwm ked mam hrať...dik :)


...a máš predstavu, čo od herni očakávaš? CG, SNG, MTT, rakeback, limity, počet hráčov, soft...?

Ináč tomi má pravdu, chce to pozrieť príslušné recenzie, ale ak napíšeš, čo vlastne hľadáš, určite sa nájdu hráči, ktorí Ti poradia, kde nájdeš to, čo chceš...
Obrázok používateľa
roche01
 
Príspevky: 643
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 7 krát/4 krát
Karma: 1

Re: Aku hernu vybrat

Odoslaťod ropman 22 Dec 2009 19:11

P****Stars je univerzalna a najvecsia herna, nechcem robit reklamu ale tak to je... i ked v pripade sng je na istych limitoch s rakebackom vyhodnejsi asi full tilt, ale ten rozdiel nie je velky

a na P****Stars mas oproti ft aj nizsi rake na cash mikro limitoch (a to aj ked sa zarata ft rakeback), viac planovanych turnajov, aj ovela vecsie spektrum sng-cok ...
ropman
 
Príspevky: 109
Založený: Júl 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Aku hernu vybrat

Odoslaťod roche01 22 Dec 2009 19:34

súhlasím s ropmanom. A už len doplním, že spomínané dve herne majú aj veľmi dobrú štruktúru blindov či už na sng alebo mtt v porovnaní s niektorými ostatnými herňami, kde sa blindy zvyšujú podstatne strmšie. Ale to je otázka osobných preferencií. Niekomu vyhovuje pomalá štruktúra blindov, niekomu naopak rýchlejšia, aby sa čo najskôr dostal turnaj do push/fold fázy. Ale na to má PS a FT zase turbo sng a mtt.
Obrázok používateľa
roche01
 
Príspevky: 643
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 7 krát/4 krát
Karma: 1


Naspäť na Online herne

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!