Ano Poker - vklad

Diskusia o online pokrových herniach a ich akciách

Ano Poker - vklad

Odoslaťod zodiac 23 Okt 2009 20:26

Ahojte, zkusil jsem stáhnout hernu Ano Poker a poslat peníze, klasicky, prostřednictvím karty. Přišla mi odpověď, že se jedná o první vklad danou kartou a proto bude probíhat ověření a autorizace, max. 24 hod., pak že mi dají vědět. Asi po hodině došel mail, že mám zaslat naskenovanou přední i zadní stranu karty + občanku, nebo pas... Máte někdo podobnou zkušenost s touto hernou??? Pracuji v bankovnictví a o používání karet pro internetové platby přeci jen něco vím, proto je mi velmi velmi podezřelý tento nestandardní požadavek herny... Dík za postřehy
zodiac
 
Príspevky: 11
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Ano Poker - vklad

Odoslaťod keso26 23 Okt 2009 20:37

myslim, ze je to standardne aj v inych herniach, preto nikdy nedepozitujem kreditkou. Ale ak nemas inu moznost, tak na zaciatok by som im poslal scan, kde by som zatrel dobu platnosti karty a zadne CVV cislo, ci im to nebude stacit.
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: Ano Poker - vklad

Odoslaťod TuKE 23 Okt 2009 20:51

Normálne to imo celkom nie je, teda aspoň odo mňa to na PS nepýtali. Kópiu občianskeho to hej, ale posielať nascanovanú kartu? WTF?
To len raz skúšali na U***et, chceli naskenovanú kartu, keď som vyberal. Som im napísal, že mám iba virtuálnu čo je vlastne iba číslo na papieri, tak chceli naskenovať to, tak som ich poslal do zadku a že pokiaľ to nevyriešia bez toho, poštvem na nich bulteriéra, hneď to fungovalo :)
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Re: Ano Poker - vklad

Odoslaťod zodiac 23 Okt 2009 20:56

Dík za reakci, nevím nakolik je to standardní v ostatních hernách, mám zkušenost z cca deseti jinými a nikde tyhle údaje nechtěli. Je pravda, že mi napsali, abych ponechal jen první a poslední čtyři čísla karty a ostatní třeba začernil, o zamaskování cvv kodu na druhé straně karty se nezmínili. Jen chci říct, že jde o standardní platbu kartou, jako třeba v jakémkoliv e-shopu na netu a údaje zadané při transakci (číslo karty, cvv, platnost) jsou plně dostačující. Požadavek Ano Poker mi přijde značně nestandardní... budu rád, pokud dá vědět již někdo z hráčů této herny, zda musel podstoupit stejnou proceduru
zodiac
 
Príspevky: 11
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0


Naspäť na Online herne

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!