Everest poker

Diskusia o online pokrových herniach a ich akciách

Re: EVEREST POKER vyber penazi mega problem

Odoslaťod Kerbeus 02 Sep 2009 16:17

Uvediem tu jeden príklad z podvodmi zo včera v jednej nemenovanej herny. Hrali sme SnG a pri stole boli aj traja Rusi, či Ukrajinci to je jedno, ale písali si po rusky. O čom myslíš, že si asi písali? Ja ale nebudem herňu na to upozorňovať. To si ma strážiť herňa a mat pripadne aj niekoho inak ako anglicky hovoriaceho a píšuceho človeka.
Kerbeus
 
Príspevky: 17
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: EVEREST POKER vyber penazi mega problem

Odoslaťod Kerbeus 02 Sep 2009 16:34

Ďalšia vec je, že by ma herňa mohla zažalovať. Už vidím ako sa jej chce niekoľko rokov naťahovať po sudoch z neistím výsledkom, ešte ak by to malo medzinárodný charakter. Veď prečo asi majú sídla v exotických destináciách? Je to aj z daňových dôvodov, ale aj z dôvodu ľahkého podplácania miestnych úradnikou, vlády a kupovania miestnych zákonov v ich prospech. Veď ak by sa nebáli žalôb od nespokojných klientov a krachu a mali by administratívne sídlo v normálne fungujúcom štáte, tak by nestrihali chodiť na sudy a platiť pripadne kompenzácie. Veď ako by sa dala kúpiť vláda a zákony v normálne fungujúcom štáte.
Kerbeus
 
Príspevky: 17
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: EVEREST POKER vyber penazi mega problem

Odoslaťod brano172 02 Sep 2009 17:03

Kerbeus napísal:CHCELI ODO MNA 13! DOKLADOV A RAZ KED SA TO ZDALO NADEJNE A SLUBILI MI VERIFIKOVAT UCET O PAR HODIN TO UZ ZRAZU NEPLATILO A VYZADOVALI DALSIE A DALSIE DOKLADY. TAK CO SI MAM O TAKEJTO HERNY MYSLIET? ESTE BY SOM AJ TEN TYZDEN BRAL, ALE NIE 13! DOKLADOV.


Sám si niekde napísal, že nevieš dosť dobre po anglicky (alebo to tak aspoň vyznelo). Skúsil si sa niekedy zamyslieť nad tým, že si im neposlal vždy tie správne dokumenty?

Čo sa týka komunikujúcich Rusov pri stole, najlepším a najjednoduchším riešením je takéto niečo nareportovať. To, že ti to tvoja urazená hrdosť nedovolí, škodí iba tebe. Ak sa takéto podvádzanie odhalí, herňa zvykne hráčov odškodniť. Takže je to len v tvojom záujme. Aby mala herňa dozorcu pri každom SNG stole je skutočne nereálne, to iste chápeš.

OT: Mnohí tu vyčítate palovi, že reagoval prehnane, ale irónia je normálna vec, ktorou iba poukázal na absurdnosť celého príspevku. Nepostrehol som tam žiadnu škodoradosť ani vysmievanie sa, iba pobavenie nad veľmi smiešnymi a neoprávnenými obvineniami.
brano172
 
Príspevky: 161
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 3

Re: EVEREST POKER vyber penazi mega problem

Odoslaťod keso26 02 Sep 2009 17:09

Kerbeus napísal:Na druhej strane, ale neviem prečo považuješ za prehnane moje varovanie. Možno tam niekto bude chcieť skúsiť hrať, alebo sa bude po čase chcieť vrátiť, tak nech vie ten kto by tam chcel začať hrať, alebo sa tam vrátiť čo ho môže pripadne čakať.

Napíšem to ešte raz. CHCELI ODO MNA 13! DOKLADOV A RAZ KED SA TO ZDALO NADEJNE A SLUBILI MI VERIFIKOVAT UCET O PAR HODIN TO UZ ZRAZU NEPLATILO A VYZADOVALI DALSIE A DALSIE DOKLADY. TAK CO SI MAM O TAKEJTO HERNY MYSLIET? ESTE BY SOM AJ TEN TYZDEN BRAL, ALE NIE 13! DOKLADOV.

..ale ved to je v poriadku, nikto Ti neberie ani nevyvracia tvoju negativnu skusenost, ja hovorim o tej prehnanej omacke okolo toho so zlatym klincom aka cinska farma.
Kerbeus napísal:Inak gramatika je perfektná zámienka ako za niečo zvoziť človeka na ktoromkoľvek portáli. Áno neviem ju poriadne a čo ma byt?

..to bolo len upozornenie, pre tvoje dobro, pretoze jednak to strasne bije do oci, ak spravis v piatich vetach 10 chyb a za dalsie znizuje sa tym hodnota toho co si napisal.
Kerbeus napísal:Uvediem tu jeden príklad z podvodmi zo včera v jednej nemenovanej herny. Hrali sme SnG a pri stole boli aj traja Rusi, či Ukrajinci to je jedno, ale písali si po rusky. O čom myslíš, že si asi písali? Ja ale nebudem herňu na to upozorňovať. To si ma strážiť herňa a mat pripadne aj niekoho inak ako anglicky hovoriaceho a píšuceho človeka.

..tak prave toto je velkou chybou, akonahle spozorujes, ze skupina hracov pri stole podvadza a hrubo tak porusuje pravidla (collusion, chipdumping etc.), mas to herni reportnut, aby to herna vysetrila, zmrazila hracom konta a znizila tak riziko dalsich podvodov. Ak by to nikto nereportoval, tak pdoobne skupiny ludi by nadalej okradali ferovych hracov. Takze ak si nieco podobne vsimnes, okamzite na support nahlas minimalne ich screen names, najlepsie aj konkretny stol a cas, prip. hand history.
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

EVEREST POKER

Odoslaťod jajez 31 Okt 2009 14:17

Chcem sa spytat kto tu ma everest poker a hrava o skutocne peniaze, ze som robil jeden quiz za ktory mam dostat 50 dolarov ako freerol a cakam uz 6 dni a stale mi nic nedoslo.
Kto ma s tymto podobne skusenosti tak prosim napiste mi chcel by som vediet napriklad ze zakolko dni ten freerol dosiel, ked poslem z mojho konta do druheho peniaze alebo opacne ze kolko takyto prevods trva dakujem.
jajez
 
Príspevky: 15
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Everest poker

Odoslaťod pepe1111 13 Dec 2009 12:14

chcem sa opytat ci vam ide tato herna. ja som si tam dal poslat 50dolarov cez pokerstrategy a stale sa mi zobrazuje sprava ze z mojej lokacie nie je mozne hrat o realne peniaze ale len o free. neviete niekdo co je zle??? pisal som aj na help linku ale este neodpisali. Vdaka
pepe1111
 
Príspevky: 17
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Everest poker

Odoslaťod josipjs 13 Dec 2009 13:14

ide vseko, kontaktuj oba supporti, a j pokerstrategy aj Everest
Obrázok používateľa
josipjs
 
Príspevky: 544
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 34 krát/3 krát
Karma: -8

Re: Everest poker

Odoslaťod pepe1111 17 Dec 2009 21:03

ok uz mi to ide vdaka
pepe1111
 
Príspevky: 17
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Everest poker

Odoslaťod Proky 14 Jan 2010 15:16

toto mi doslo na mail:

Hello,

You're already an experienced poker player and have been a PokerStrategy.com member for a while now - and that's why we're including you in our "test group" by offering you a second starting capital of $50 at Everest Poker.

You'll receive the $50 bonus without any strings attached. You don't even need to deposit or pass any quiz! Additionally, there's a first deposit bonus of $200 waiting for you there as well - regardless of how much you actually deposit.

To receive the free $50, simply follow these 4 steps:

1. Download the Everest Poker software using this link and install the software:
http://www.pokerstrategy.com/everest-po ... d/free-50/

2. Register on Everest Poker.

3. When you're done registering, click on "Create", in order to create a real-money account. Enter your personal details at Everest Poker in order to complete the process.

4. After completing registration, enter your Everest Poker screen-name on this page:
http://www.pokerstrategy.com/home/profile/

As soon as you've done this, we'll transfer your starting capital to you as quickly as we can!

All details on the free $50 and the $200 first deposit bonus are available here, in Steps 6 & 7:
http://www.pokerstrategy.com/quiz/platform/9

Important: This offer is only valid for players who do not have an Everest Poker account as of yet. To take advantage of this offer you must download the software using the link provided in Step 1. This offer is valid until the end of the month!

Kind regards,


oplati sa ist do toho? reward program maju, ze 1USD rake dostanem 1FPP, pricom clearnut bonus mozem po nahrani 850FPP, nie je to zbytocne narocne na cas, som na FTP a tam som spokojny so SNG....
Obrázok používateľa
Proky
 
Príspevky: 575
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 13 krát/16 krát
Karma: 9

Re: Everest poker

Odoslaťod palo1973 14 Jan 2010 15:50

-vsak ti davaju zadara druhy kapital,tak preco nie?
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Online herne

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!