FAT BET Poker

Diskusia o online pokrových herniach a ich akciách

FAT BET Poker

Odoslaťod Zajo 19 Apr 2010 22:19

Má niekto nejaké skúsenosti s touto malou herňou?
http://www.fatbetpoker.com/
Zajo
 
Príspevky: 89
Založený: Dec 2008
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: FAT BET Poker

Odoslaťod Zajo 26 Apr 2010 20:06

Vidím, že nikto nič, tak som sa do toho pustil, depozitoval, najskôr ma zaskakuje ich support, ktorý ma vyviedol z omylu.. Cez pokerspravy som si tam chcel aktivovať rakeback, oni mi na supporte v chate napísali, že nie je žiadny takyto rakeback, že oni majú svoj vlastný systém a záleží len od nich, kto rakeback dostane a kto nie, za jednu session som nahral vyše 2500 hands, za tri dni prišiel rakeback 28eur za tú session, robí to nejakých 37-40 percent z celkového rakeu.
Herňa je jedno veľké fiasko, v špičke je tam max 1500 hráčov a aj to špička znamená čas freerollu. Začal som na NL10, keďže na NL25 som nemal ANI JEDNEHO hráča, nl10 kvalita hráčov otrasná, potom sa otvoril stôl NL25 kde sme najskôr hrali len ja a taký Maďar, s ním sa mi hralo naozaj veľmi dobre, asi jediný normálny hráč. Potom však sadli za stoly fishky a tie ma zrujnovali, samozrejme, skúsil som aj NL50, však v mojom blogu mam aj Hand History... Tak či tak, všade som natrafil na nejaké fishky, najskôr mi niekto preflop pushuje AI 40eur s ATo, ja KK, turn A, potom niekto dáva all in 68eur na straightdraw, ja so setom call, samozrejme river skompletizoval straight. Úroveň to malo ako tak na NL50 a vyššie no ak sa niekomu podarí hrať vyššie tak je frajer, pretože tam je NL50 asi maximalny limit :D Turnaje žiadne, s BI 10e a garanciou 200e sa mi zdá dosť bieda :D... A na 2e turnaji hralo 12 hráčov, takže si viete obraz urobiť aj sami...
Tejto herni by som dal asi 2/10 a aj to len za ten rakeback :)
Zajo
 
Príspevky: 89
Založený: Dec 2008
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0


Naspäť na Online herne

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!