Na 888 stale set v alin

Diskusia o online pokrových herniach a ich akciách

Na 888 stale set v alin

Odoslaťod mazek22 23 Jan 2016 15:48

Na 888
Naposledy upravil mazek22 dňa 24 Jan 2016 23:43, celkovo upravené 1 krát.
mazek22
 
Príspevky: 10
Založený: Jan 2011
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Na 888 stale set v alin

Odoslaťod TomMolivan 23 Jan 2016 17:16

Tak samozrejme, že sety, "888" predsa nie je postupka.
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Na 888 stale set v alin

Odoslaťod DevilMayCry 23 Jan 2016 21:58

mazek22 napísal:Na 888 vo vacsine pripadov vypadavam do setu v all a to casto na river ak nevypadnem tak setnem ja tiez dost casto. Hraval som aj na inych herneiach ale to som este nevidel :wall: Dokonca ked sledujem aj tocky inych hracov to iste same sety

tak to si zjavne nehral na P*R alebo pokerstar.....humaaaaaaaaaaaaaaac ;)
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Na 888 stale set v alin

Odoslaťod nakedandfamous 26 Jan 2016 09:47

DevilMayCry napísal:
mazek22 napísal:Na 888 vo vacsine pripadov vypadavam do setu v all a to casto na river ak nevypadnem tak setnem ja tiez dost casto. Hraval som aj na inych herneiach ale to som este nevidel :wall: Dokonca ked sledujem aj tocky inych hracov to iste same sety

tak to si zjavne nehral na P*R alebo pokerstar.....humaaaaaaaaaaaaaaac ;)


Moc nerozumiem, čo tým chceš povedať. Že generátor náhodných čísel je zmanipulovaný? Dnes už nikto nič negarantuje, ale jednu vec ti garantujem, ak by generátor náhodných čísel fungoval tak, ako možno medzi riadkami špekuluješ, tak sa nájde človek s miliónom hands za rok, ktorý by si urobil jednoduchú analyzku a bol by z toho najdlhší thread na twoplustwo.

Jeden z mojich kamarátov, ktorému sa online moc nedarilo to stále dával do súvislosti s manipuláciou, ktorá mu zabraňuje vyhrať. Potom som mu ukázal na mojej hand history, ze výsledky rúk sú viac menej tam, kde by podľa pravdepodobnosti mali byť (triviálnu vec ako často hitneš set na flope si vieš urobiť aj sam).

problem bude niekde inde. Ak si stále v alline, kde ta poráža set, tak to skôr vidím tak, že precenujes dva páry alebo overpary, ak si s nimi tak často v all in a prehras so tvrdíš.
nakedandfamous
 
Príspevky: 49
Založený: Dec 2015
Poďakoval/li: 5 krát/5 krát
Karma: 0

Re: Na 888 stale set v alin

Odoslaťod DevilMayCry 26 Jan 2016 10:55

nakedandfamous napísal:Moc nerozumiem, čo tým chceš povedať. Že generátor náhodných čísel je zmanipulovaný? Dnes už nikto nič negarantuje, ale jednu vec ti garantujem, ak by generátor náhodných čísel fungoval tak, ako možno medzi riadkami špekuluješ, tak sa nájde človek s miliónom hands za rok, ktorý by si urobil jednoduchú analyzku a bol by z toho najdlhší thread na twoplustwo.

Jeden z mojich kamarátov, ktorému sa online moc nedarilo to stále dával do súvislosti s manipuláciou, ktorá mu zabraňuje vyhrať. Potom som mu ukázal na mojej hand history, ze výsledky rúk sú viac menej tam, kde by podľa pravdepodobnosti mali byť (triviálnu vec ako často hitneš set na flope si vieš urobiť aj sam).

problem bude niekde inde. Ak si stále v alline, kde ta poráža set, tak to skôr vidím tak, že precenujes dva páry alebo overpary, ak si s nimi tak často v all in a prehras so tvrdíš.

Moj post bol mysleny ironicky ;)
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Na 888 stale set v alin

Odoslaťod zamyslenie 27 Jan 2016 09:58

najlepsia rada: NEHRAJ POKER :) nemas na to a budes stale prehravat, kazdy si mysli, ze bude len random klikat a peniaze budu na jeho ucte automaticky, tie casy su uz davno prec
zamyslenie
 
Príspevky: 46
Založený: Júl 2013
Poďakoval/li: 0 krát/2 krát
Karma: -4

Re: Na 888 stale set v alin

Odoslaťod mazek22 29 Jan 2016 00:10

V PREFLOP ALL sa mi to stava dnes som hral 11 turnajov a 5 krat som vypadol do paru kde superovi dosiel set :O:
mazek22
 
Príspevky: 10
Založený: Jan 2011
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Na 888 stale set v alin

Odoslaťod nakedandfamous 29 Jan 2016 09:03

mazek22 napísal:V PREFLOP ALL sa mi to stava dnes som hral 11 turnajov a 5 krat som vypadol do paru kde superovi dosiel set :O:


Nechapem, preco sa zle veci stavaju len dobrym ludom...
nakedandfamous
 
Príspevky: 49
Založený: Dec 2015
Poďakoval/li: 5 krát/5 krát
Karma: 0

Re: Na 888 stale set v alin

Odoslaťod DevilMayCry 29 Jan 2016 09:28

mazek22 napísal:V PREFLOP ALL sa mi to stava dnes som hral 11 turnajov a 5 krat som vypadol do paru kde superovi dosiel set :O:

Videl som ta vcera hrat nejaku kvaldu alebo co a poviem ti ze chyba bude niekde inde a nie v tom ze "stale set v alin"....
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Na 888 stale set v alin

Odoslaťod mazek22 29 Jan 2016 17:17

tak vcera som hral kvaldu na 55 za 5 a to dvakrat uspesne z dvoch a potom step 3 ale tam s tymy debilmy treba hrat povacsine cez limp postflop alebo iba all, raise dabl tam neznamena nic aj pre hraca ktory ma stack 4bb on to jednoducho callne a na flope zahodi. Ano musim povedat ze niesom top online player ale roi mam pozitive samozrejme by sa zisiel coaching. :gl:
mazek22
 
Príspevky: 10
Založený: Jan 2011
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0


Naspäť na Online herne

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!