nehrajte na stanjames

Diskusia o online pokrových herniach a ich akciách

nehrajte na stanjames

Odoslaťod joco66 10 Feb 2008 01:16

stanjames mi zablokoval account kvoli tzv. chip dumpingu, CZ/SK leaderbord je v haji, dolare su v haji s tym uz nic nenarobim. Tymto chcem cestne prehlasit ze som nijakym sposobom nepodvadzal, nemal som viacero uctov, neodovzdaval som nikomu zetony alebo peniaze ani ich nikto neodovzdaval mne. Hral som na SJ len CZ/SK leaderboard turnaje okrem toho bounty 501 turnaj a v piatok 5k guaranted a asi 15 minut cash game to je vsetko. Len som chcel aby ini neurobili podobnu chybu ako som urobil ja a nehrali na stan james poker. Hral som uz asi v desiatich herniach a nikde sa mi nic podobne nestalo.
joco66
 
Príspevky: 308
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: nehrajte na stanjames

Odoslaťod vlade 10 Feb 2008 01:24

no, ja by som to nevidel tak strasne, v tom maili co ti poslali bolo napisane ze niekto pri stole pri ktorom si hral aj ty podvadzal (bol to niekto iny, nie ty), pre istotu ale zamkli ucty vsetkym ktori v tej chvili sedeli pri tom stole.

Toto sa mi ale tiez vobec nepaci a je to dost drsne opatrenie ze ti blokli ucet. Tiez nesuhlasim s takymto postupom ale bohuzial asi to tak maju v nejakych pravidlach.

Viem si predstavit ako to sere, sam som mal tiez uz par krat bloknuty ucet v nejakej herni, ale ani raz to nebola moja chyba a pamatam si aky som bol vytoceny. Proste mi nezostavalo nic ine ako napisat im ze sa mi to nepaci a cakat.
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: Re: nehrajte na stanjames

Odoslaťod joco66 10 Feb 2008 01:31

vies vlade najhorsie na tom je ze som si tam posielal peniaze len kvoli CZ/SK leaderboard akcii, a teraz bohvie dokedy to budu riesit a cela akcia je v p..., a na konci ked to vyriesia mi urcite poslu nejaky email ako ich to mrzi a bla bla bla
joco66
 
Príspevky: 308
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Re: Re: nehrajte na stanjames

Odoslaťod joco66 10 Feb 2008 01:35

takyto pristup sa mi vobec nepaci nalakaju cloveka na akciu, pocas tejto akcie mu zablokuju konto, ani mu to neoznamia okamzite ze ma zablokovany ucet ale reaguju az na opatovne dotazy :-!
joco66
 
Príspevky: 308
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Re: Re: Re: nehrajte na stanjames

Odoslaťod w4444x 10 Feb 2008 01:50

joco to iste sa stalo aj mysakovi ale napisal na support a do par dni to mal vsetko vyriesene ... ako povedal vlade nevidel by som to tak cierne peniaze dostanes na spat aj vsetko pokial si nic teda nespravil (okrem toho svk/cz turnaja teda) stane sa .. co uz .. napis katarine na live chat urcite ti to pomoze co najrychlesie vybavit
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: Re: Re: Re: Re: nehrajte na stanjames

Odoslaťod joco66 10 Feb 2008 01:55

email som uz napisal a nic som nespravil teda pokial dobre rozumiem vyrazu chip dumping, podla mna je to umyselne odovzdanie zetonov konkretnemu superovi alebo naopak, za ucelom ziskania vyhody, hral som tam dokopy 6 turnajov a na nic podobne si nespominam...
joco66
 
Príspevky: 308
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Re: Re: Re: Re: Re: nehrajte na stanjames

Odoslaťod joco66 10 Feb 2008 01:57

mozno by pomohlo keby mi napisali konkretne, ktory turnaj alebo este lepsie, ktora ruka sa im zda podozriva
joco66
 
Príspevky: 308
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nehrajte na stanjames - to joco66

Odoslaťod katarina SJ 11 Feb 2008 14:58

Ospravedlnujem sa za sposobene neprijemnosti, ale boli sme nuteni zablokovat ucty hracov kvoli bezpecnosti, ktori hrali pri stole, kde bolo podozrenie na chip dumping.
V emaily, ktory sme Vam poslali bolo jasne napisane, ze sme Vam zablokovali ucet z dovodu, ze ste sa cistou nahodou zucastnil stola, kde mali podozrenie na chip dumping. Kedze sme presne nevedeli kolko hracov bolo zapojenych, tak sme museli pristupit k takymto opatreniam.
Vysetrovanie skoncilo a som Vam poslala aj email, ze Vas ucet bol uspesne odblokovany. Viem, ze ste urcite nahnevany, ale robila som co som mohla, aby sa tento problem vyriesil co najskor.
Ako kompenzaciu som sa rozhodla Vam dat stavku zdarma za 600 SK, ktora Vam bola pripisana na ucet. Viem, ze to Vas hnev neukludni a nevrati vam to sobotnajsi turnaj, ale aspon trosku potesi.
:(:)
katarina SJ
 
Príspevky: 381
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

to katarinka

Odoslaťod APminer 11 Feb 2008 15:04

*THUMBS UP* @->-- @->-- @->--

the best support :-*
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nehrajte na stanjames - to joco6

Odoslaťod joco66 11 Feb 2008 16:15

tak ako som bol v sobotu nahnevany tak teraz som prijemne prekvapeny rychlou napravou ktora bola z Vasej strany vykonana a v ramci ferovosti Vam musim velmi pekne podakovat. Len este jednu otazku preco bol zablokovany ucet aj hracom ktori od zaciatku neboli podozrivy?
joco66
 
Príspevky: 308
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Ďalšia

Naspäť na Online herne

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!