P*R a jeden veľký odrb/klamstvo !!!!(prosím o radu)

Diskusia o online pokrových herniach a ich akciách

Re: P*R a jeden veľký odrb/klamstvo !!!!(prosím o radu)

Odoslaťod LukinoaNikina 08 Júl 2013 18:38

Že to mám poslať faxom ...... inak nemôžu potvrdiť moje osobné dokumenty teraz čo ?:D Nemáte kontakt niekto na hlavného manažéra tej chamrate?
LukinoaNikina
 
Príspevky: 75
Založený: Júl 2012
Poďakoval/li: 4 krát/1 krát
Karma: -7

Re: P*R a jeden veľký odrb/klamstvo !!!!(prosím o radu)

Odoslaťod LukinoaNikina 08 Júl 2013 18:42

Myslíte že by to vyšlo s trestným oznámením?

1.Nikto nenapísal prečo bol môj účet zablokovaný
2.Mám tam asi 7 tiketov za ktoré som kludne mohol ešte ďalej spenažiť
3.Ďalej tam mám 22,50$ ktorý mal byť aktivovaný 1.7
4.Napísali že mám všetko poslať cez e-mail dokonca mi dali aj to referenčné číslo a nakoniec napísali že to mám poslať faxom lebo to nemôže byť overené.
LukinoaNikina
 
Príspevky: 75
Založený: Júl 2012
Poďakoval/li: 4 krát/1 krát
Karma: -7

Re: P*R a jeden veľký odrb/klamstvo !!!!(prosím o radu)

Odoslaťod LukinoaNikina 08 Júl 2013 18:44

Mimochodom mám pofetené aj nejaké chaty čo mi písali že ešte potrebujú zaslať to a to atď. A ktomu všetkému mám aj komunikáciu cez e-mail kde mi vôbec nenapísali že by som mal niečo poslať faxom poslednom e-maili bolo že mám poslať zadnú stranu občianskeho a bude všetko poriadku už poslal som a šašovia spravia toto :D
LukinoaNikina
 
Príspevky: 75
Založený: Júl 2012
Poďakoval/li: 4 krát/1 krát
Karma: -7

Re: P*R a jeden veľký odrb/klamstvo !!!!(prosím o radu)

Odoslaťod LukinoaNikina 08 Júl 2013 18:49

A tak isto zazračné je natom to že mi sami dali referenčné číslo aby som to poslal stým na support a oni mi potom napíšu že to sa dá overiť len faxom :D
LukinoaNikina
 
Príspevky: 75
Založený: Júl 2012
Poďakoval/li: 4 krát/1 krát
Karma: -7

Re: P*R a jeden veľký odrb/klamstvo !!!!(prosím o radu)

Odoslaťod vlade 08 Júl 2013 18:54

No, kazdopadne je to cudne ze len faxom, som overeny vo vsetkych herniach a faxom som este nikdy nikde nemusel nic posielat.

Kazdopadne ak faxom tak faxom, moneybookers (skrill) ma taku sluzbu, ktora sluzi ako fax, cez ich formular tam nahras co potrebujes a oni to odfaxuju na cislo ktore zadas...
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: P*R a jeden veľký odrb/klamstvo !!!!(prosím o radu)

Odoslaťod LukinoaNikina 08 Júl 2013 19:00

V živote som nič cez fax neposielal takže som v tom jeleň ale hinto čo spravili tak to je dosť hlúpe takto sa ponížiť ešte mi napíše že mi sme vám nič nijaké referenčne číslo nedávali pritom od 28.6 mám to referenčné číslo čo mi dala ich supportertka a zázrakom im všetko chodilo a pohode odpisovali ako hovorím posledný e-mail bol že mam uz poslat len zadnu stranu občianskeho odoslal som to čakal som 5 dní nič teraz som išiel napísať na live support a oni povedali že moje dokumenty nemožu byť overené lebo sú poslané cez e-mail , a mám ich poslať faxom. A môžu oni nejako zneužiť tie dokumenty aleob stalo sa ti niečo také alebo si sa stretol s niekym kto mal takýto problém?
LukinoaNikina
 
Príspevky: 75
Založený: Júl 2012
Poďakoval/li: 4 krát/1 krát
Karma: -7

Re: P*R a jeden veľký odrb/klamstvo !!!!(prosím o radu)

Odoslaťod Stanley VII 08 Júl 2013 22:59

Ja som si overoval účet už minimálne v 20 herniach a všade viacmenej bez problémov. Zatiaľ moje údaje zneužité neboli, alebo mi aspoň zatiaľ exekútor nezavolal :D Ja keď posielam občiansky do herní, tak začiarňujem r.č. a číslo OP a červeným napíšem cez to FOR USE OF XXX ONLY. Aj keď stalo sa mi už aj to, že bolo treba poslať dokument znova nezačiernený, ale ten nápis im väčšinou nevadil.

To posielanie iba faxom je divné, to sa mi ešte nestalo a overoval som si účet aj na P*R (dosť dávno). Možno si len zle niečo pochopil, alebo si poslal nejakú prílohu, čo nevedeli otvoriť, alebo proste nejaký iný problém, nebolo vidieť celý dokument, alebo podobne.

Každopádne vždy je dobré spolupracovať a nikdy sa mi nestalo, že keď v herni dostali, čo mali, tak by som mal s odblokovaním problém. Vždy som mal účty skôr či neskôr odblokované. Samozrejme už včera je neskoro, ale keď chce hrať človek poker online, musí to brať ako "nutné zlo" a babrať sa chvíľu aj s tým overovaním.
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: P*R a jeden veľký odrb/klamstvo !!!!(prosím o radu)

Odoslaťod LukinoaNikina 09 Júl 2013 10:27

Ide o to že mne to pripadá tak že oni mi odblokujú ten účet až 21.7 vtedy mi prepadnú tikety na P*R aby som už nič vlastne nemohol zane vyhrať a ešte som zvedavý či tam budem mať aj tých 22$ :D
LukinoaNikina
 
Príspevky: 75
Založený: Júl 2012
Poďakoval/li: 4 krát/1 krát
Karma: -7

Re: P*R a jeden veľký odrb/klamstvo !!!!(prosím o radu)

Odoslaťod Stanley VII 09 Júl 2013 12:25

Nad tým, že ti to blokli kvôli nejakým ticketom alebo čomukoľvek v hodnote pár dolárov ani len nemusíš uvažovať, pre herňu sú to úplne smiešne peniaze. Viac zaplatia kartovej spoločnosti alebo moneybookersu za to, že si niekto vložil $1,000 :)
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: P*R a jeden veľký odrb/klamstvo !!!!(prosím o radu)

Odoslaťod LukinoaNikina 09 Júl 2013 12:30

Tak ja neviem teda absolútne prečo su takéto komplikácie včera som napísal e-mail znovu všetko som tam vložil a som zvedavý že jak to teraz skončí mám čakať 3-4 dni tak uvidím.
LukinoaNikina
 
Príspevky: 75
Založený: Júl 2012
Poďakoval/li: 4 krát/1 krát
Karma: -7

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Online herne

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!