pomoc s vyberom herne

Diskusia o online pokrových herniach a ich akciách

Re: pomoc s vyberom herne

Odoslaťod Martyxxx 26 Júl 2012 15:10

mam 25 :D a odkial si prišiel na to že 18? :)
Martyxxx
 
Príspevky: 18
Založený: Júl 2012
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: pomoc s vyberom herne

Odoslaťod 1886er 26 Júl 2012 15:32

tiež som si to pomyslel :D
možno to bolo tým "w" v čawte a možno tým, že si moc nechcel posielať dokumenty, keďže to aj mňa za mlada odrádzalo :D
Obrázok používateľa
1886er
 
Príspevky: 995
Založený: Okt 2010
Poďakoval/li: 197 krát/125 krát
Karma: 15

Re: pomoc s vyberom herne

Odoslaťod Martyxxx 26 Júl 2012 15:50

no nechcem posielať dokumenty pre moju ochranu asi tak :) , takže ktoru hernu by ste mi poradili?
Martyxxx
 
Príspevky: 18
Založený: Júl 2012
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: pomoc s vyberom herne

Odoslaťod TomMolivan 26 Júl 2012 16:12

V drvivej väčšine prípadov žiadajú iba prefotený občiansky, je to štandardtný postup. Herne sú kontrolované a regulované rôznymi komisiami a úradmi, takže tvoje údaje budú na 99,99% v bezpečí.
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: pomoc s vyberom herne

Odoslaťod Stanley VII 26 Júl 2012 16:14

Dokumenty skôr či neskôr musíš poslať do každej herne, tomu sa jednoducho nevyhneš. Na to by som teda vôbec nehľadel. Ak chceš hrať poker online o reálne peniaze, treba sa s tým jednoducho zmieriť.

Podľa toho čo si písal ťa zaujímajú hlavne freerolly, najlepšie s nízkym počtom hráčov a nízke buy-iny na turnajoch, prípadne SNG. Mohli by ťa teda zaujať tieto herne:

P****Stars

Ak hľadáš super software, tak za taký najviac hráčov označuje software herne PokerStar, čo je najväčšia online herňa na svete a tam nájdeš turnaje akékoľvek. Sú ale skôr s obrovským počtom hráčov. Napriek tomu si tam ale môžeš pri registrácii cez PokerPortal zahrať každý pondelok freeroll o $100 (účasť cca 70 hráčov) a každú nedeľu tam PokerPortal robí aj freeroll o $50 na heslo pre SK CZ hráčov (účasť cca 160-190 hráčov).

Po vklade si tam môžeš zahrať 31 dní po sebe 4x denne freeroll o $1,000, aj keď tam bude zrejme hráčov dosť veľa. Viac info o týchto freerolloch nájdeš tu: http://www.pokerportal.info/spravodajstvo ... mo-o-100k-

SNG sa tam vďaka vysokému počtu hráčov plnia rýchlo. Ak ešte na P****Stars účet nemáš, tak nieje o čom váhať, skôr či neskôr si ho založíš aj tak ;)

Recenzia P****Stars s odkazom na stiahnutie: http://www.pokerportal.info/poker-herna/21/P****Stars

Wi****m hill Poker

Ďalšia herňa, kde by si mohol utŕžiť nejaký ten dolár pre svoj bankroll vo vývine je Wiliam Hill Poker, kde je práve dnes freeroll o $150 len pre hráčov registrovaných preklikom cez PokerPortal. Naposledy ho hralo len 17 hráčov. V tejto herni bývajú freerolly pre hráčov PokerPortalu relatívne často, občasné prestávky tam sú, ale vždy ich hrá do 20 hráčov, takže majú veľmi dobrú value.

Recenzia Wi****m hill: http://www.pokerportal.info/poker-herna/3 ... hill-poker

Paradise Poker

Píšeš, že máš rád hlavne SNG do 50 hráčov, ale možno ťa ako začínajúceho hráča zaujme aj pravidelná poker liga pre českých a slovenských hráčov na Paradise Poker. Skvelým softwarom táto herňa veľmi tiež neoplýva, ale každý deň večer si tam môžeš zahrať freeroll s mesačným leaderboardom celkovo o 12,000 eur, stačí, keď každý deň odohráš pár raked hands, čo by nemal byť problém ani pri minimálnom bankrolle. Info aj o tejto lige nájdeš v recenzii. Podľa mňa na MTT turnaj zas až taký skvelý soft netreba, skôr je potrebný pri nejakom poriadnom multitablovaní...

Recenzia Paradise Poker: http://www.pokerportal.info/poker-herna/54/paradise-poker
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: pomoc s vyberom herne

Odoslaťod Martyxxx 26 Júl 2012 18:26

mam ešte otazočku na P****Stars som už hral davnejšie,ale potom som vymazal software. ak si teraz cez vaš link nainštalujem software tak budem mať narok na freeroll o 100 dolarov? pre hračov pokerportalu? a ešte je to z rebauyom alebo bez? diky a čo vravíš na ostatné herne? okrem tých čo si mi napísal? diky viem pytam sa vela :)
Martyxxx
 
Príspevky: 18
Založený: Júl 2012
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: pomoc s vyberom herne

Odoslaťod A_Rimmer 26 Júl 2012 19:06

Martyxxx napísal:mam ešte otazočku na P****Stars som už hral davnejšie,ale potom som vymazal software. ak si teraz cez vaš link nainštalujem software tak budem mať narok na freeroll o 100 dolarov? pre hračov pokerportalu? a ešte je to z rebauyom alebo bez? diky a čo vravíš na ostatné herne? okrem tých čo si mi napísal? diky viem pytam sa vela :)


Stiahnutie softwaru znova nema nic spolocne s registraciou cez pokerportal, takze ak vtedy, ked si si vytvaral ucet na P****Stars si tam nesiel preklikom cez pokerportal, tak uz narok na ten freeroll nemas. :(
Obrázok používateľa
A_Rimmer
 
Príspevky: 875
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 88 krát/131 krát
Karma: 23

Re: pomoc s vyberom herne

Odoslaťod Martyxxx 26 Júl 2012 19:25

nešiel som cez pokerportal ale cez ich oficialnu stranku
Martyxxx
 
Príspevky: 18
Založený: Júl 2012
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: pomoc s vyberom herne

Odoslaťod A_Rimmer 26 Júl 2012 20:16

Martyxxx napísal:nešiel som cez pokerportal ale cez ich oficialnu stranku


Tak potom freeroll hrat bohuzial nemozes....
Obrázok používateľa
A_Rimmer
 
Príspevky: 875
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 88 krát/131 krát
Karma: 23

Re: pomoc s vyberom herne

Odoslaťod Martyxxx 26 Júl 2012 20:26

:( tak potom skus poradiť nejaku hernu okrem bwinu tam som a paradaise tam už nechcem isť diky
Martyxxx
 
Príspevky: 18
Založený: Júl 2012
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Online herne

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!