pomoc s vyberom herne

Diskusia o online pokrových herniach a ich akciách

Re: pomoc s vyberom herne

Odoslaťod A_Rimmer 26 Júl 2012 21:29

Martyxxx napísal::( tak potom skus poradiť nejaku hernu okrem bwinu tam som a paradaise tam už nechcem isť diky


Tak to je tazko poradit... Multitable turnaje sa hraju vsade, tak neviem. Vyber si taku, kde ti bude vyhovovat soft, najlepsi software ma P****Stars, ale zase tam je velmi vela hracov, co sa ti nebude pacit. Tak skus napriklad P*R.com, software to ma jedinecny a hracov dost slabych, tak tam by to mozno slo.... Alebo skus pacific poker, dobre turnaje su vraj aj na party pokri, fakt neviem, MTT nehram, tazko radit, moznosti je vela...

Hlavne sa "bezhlavo" neregistruj do vsetkych moznych herni, a ked uz sa budes registrovat tak cez linky na pokerportali, aby si potom mohol hrat tie vselijake akcie, freerolly atd.
Obrázok používateľa
A_Rimmer
 
Príspevky: 875
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 88 krát/131 krát
Karma: 23

Re: pomoc s vyberom herne

Odoslaťod Martyxxx 26 Júl 2012 21:44

a ty kde hravaš?
Martyxxx
 
Príspevky: 18
Založený: Júl 2012
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: pomoc s vyberom herne

Odoslaťod A_Rimmer 26 Júl 2012 22:25

Martyxxx napísal:a ty kde hravaš?


Ja hravam na P****Stars SNGcka, v podstate ani inu moznost nemam. Ale ty ak chces hrat multitable turnaje s mensim poctom hracov tak P****Stars urcite nebude pre teba. :)
Obrázok používateľa
A_Rimmer
 
Príspevky: 875
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 88 krát/131 krát
Karma: 23

Re: pomoc s vyberom herne

Odoslaťod Martyxxx 26 Júl 2012 22:27

prečo inu možnosť nemaš? a inak čo vraviš na U***et? tvoj nazor? diky
Martyxxx
 
Príspevky: 18
Založený: Júl 2012
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: pomoc s vyberom herne

Odoslaťod Stanley VII 26 Júl 2012 22:55

U***et je fajn voľba na turnaje s nižším počtom hráčov, traffic tam nieje tak veľký ako na bwine alebo P****Stars, takže ak máš radšej menšie štartovné pole hráčov, tak sa ti tam zrejme bude páčiť viac. SNG turnaje sa tam ale zas tak rýchlo plniť nebudú, na tie je B**n lepší. Niektorým na U***et nevyhovuje veľké množstvo anonymných stolov na cash games, ale ak hráš hlavne turnaje, toto ťa trápiť vôbec nemusí.

Za registráciu nič nedáš, takže kľudne si tam urob účet cez PokerPortal a aspoň si tam zaistíš najvyšší VIP stupeň okamžite po registrácii a to doživotne bez ohľadu nato, čo a ako často budeš v herni hrať. Nevieme ako dlho bude táto akcia pre našich hráčov platiť, takže ak ju urobíš teraz, môžeš tým do budúcna len získať :)

Okrem toho si budeš môcť zahrať 6x freeroll o 500 eur a 6x turnaj o 500 eur s nízkym buy-inom len pre nových hráčov, viac info tu:
http://www.pokerportal.info/spravodajstvo ... ych-hracov

Recenzia U***et: http://www.pokerportal.info/poker-herna/178/U***et-poker

Tento pondelok ešte bude na U***et navyše aj turnaj pre hráčov PokerPortalu o 50 eur chránený heslom, hrali sa každý júlový pondelok, ešte presne nevieme, čo prinesieme s U***et v auguste, je možné, že tieto turnaje budú pokračovať aj počas ďalšieho mesiaca :)
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: pomoc s vyberom herne

Odoslaťod Martyxxx 27 Júl 2012 07:59

diky moc :poklona: a je tam všetko aspon po česky? aj support? ak ano tak potom super :) a včera si ako obstál na freerolle o 150 dolarov? :) tam som nešiel do tej herne lebo nieje v češtine ani slovenčine :(
Martyxxx
 
Príspevky: 18
Založený: Júl 2012
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: pomoc s vyberom herne

Odoslaťod Martyxxx 27 Júl 2012 12:28

momentálne sa tam nedá registrovať na U***et maju nejaky problem :(
Martyxxx
 
Príspevky: 18
Založený: Júl 2012
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: pomoc s vyberom herne

Odoslaťod Martyxxx 27 Júl 2012 14:58

už to ide až nato že som zistil že už som sa tam niekedy registroval :wall: takže dalšia herna ktora ide mimo mna.Zmena mailu pomôže? Ostala mi ešte nejaka kde je software po česky? :( B**n,P****Stars.U***et,paradaise poker,jetbull tam už nmôžem isť :(
Martyxxx
 
Príspevky: 18
Založený: Júl 2012
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: pomoc s vyberom herne

Odoslaťod A_Rimmer 27 Júl 2012 15:09

Martyxxx napísal:už to ide až nato že som zistil že už som sa tam niekedy registroval :wall: takže dalšia herna ktora ide mimo mna.Zmena mailu pomôže? Ostala mi ešte nejaka kde je software po česky? :( B**n,P****Stars.U***et,paradaise poker,jetbull tam už nmôžem isť :(


Ty si riadny expert teda... :D Dva ucty na jednej herni si urcite nevytvaraj (ani na iny e-mail), keby na to prisli, tak bude pruser. Este ma napada B**fair, ale to je ten isty software ako B**n, takze to asi nic.. Este skus siet i-poker, napr. Titan poker, ten by mal byt aj cesky. Zaregistruj sa cez pokerportal.
Obrázok používateľa
A_Rimmer
 
Príspevky: 875
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 88 krát/131 krát
Karma: 23

Re: pomoc s vyberom herne

Odoslaťod Martyxxx 27 Júl 2012 15:19

diky a dobra je ta herna?
Martyxxx
 
Príspevky: 18
Založený: Júl 2012
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Online herne

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!