pomoc s vyberom herne

Diskusia o online pokrových herniach a ich akciách

pomoc s vyberom herne

Odoslaťod Boxer38 19 Sep 2011 23:51

caute vsetci potreboval by som poradit a pomoct s vyberom herne od skusenejsich hracov vybral som celly svoj roll t.j. 500usd zo starsu a chcem ho presunut niekam inam chcem hrat prevazne sng 30-45players a aj 6 maxi turba a sem tam nieake mtt s buy inmi od 3 do 10usd viete mi povedat kde by som na to nasiel najlepsi traffic aj s hratelnym polom??plus dolezitu rolu zohrava aj FDB a tam sa mi najvac pozdava lucky ace hlavne koli tym 25% insta je tu niekto kto hra podobne turnaje??
Boxer38
 
Príspevky: 118
Založený: Sep 2011
Poďakoval/li: 7 krát/5 krát
Karma: 0

Re: pomoc s vyberom herne

Odoslaťod Samot10 20 Sep 2011 06:56

neviem ako ostatni, ale pre mna je PS jednotka, co sa SNGs tyka...ale tak asi mas iny nazor ;)
Obrázok používateľa
Samot10
 
Príspevky: 126
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 45 krát/7 krát
Karma: 0

Re: pomoc s vyberom herne

Odoslaťod Stanley VII 20 Sep 2011 10:49

Instant bonus je na LuckyAce skvelý a uroveň hráčov tiež nič moc, ale ak si zvyknutý na Stars, tak si budeš na LA vlasy trhať, kým ti začne turnaj. Nieje to zas také strašné, ale v porovnaní so Stars sa určite načakáš viac. Hlavne ak by si chcel nejako seriózne multitabliť veľa stolov naraz, tak ti to na LA nemusí vždy ísť. Ak však budeš hrať poobede a nie doobeda, tak to bude s trafficom o niečo lepšie.

Otestovať by si ju ale mohol, ten bonus je naozaj veľmi dobrý. Koľko turnajov hrávaš naraz? Pozriem rovno herne, kde by ti to traffic splňoval.
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: pomoc s vyberom herne

Odoslaťod Boxer38 20 Sep 2011 12:01

no hram prevazne 6 stolov vsetky z vysie uvedenych turnajov po 2 plus ak je nieake slusne mtt tak si pustim aj to ale z sng tak 6 max 8 stolov....a tak isto bude teraz pre mna aj dolezity rakeback asi aj dolezitejsi nez ten insta bonus pretoze planujem hrat tak cca 5 dni v tyzdni a denne 8-10 hodin tak ten bude pre mna dost dolezity
Boxer38
 
Príspevky: 118
Založený: Sep 2011
Poďakoval/li: 7 krát/5 krát
Karma: 0

Re: pomoc s vyberom herne

Odoslaťod Stanley VII 20 Sep 2011 19:27

Čo sa týka trafficu, najlepšie sú na tom okrem P****Stars tieto siete:

  • Ongame (B**n, BetSafe)
  • iPoker (Titan Poker, Wi****m hill)
  • Party Poker

Party
Keďže píšeš, že je pre teba dôležitý aj rakeback, pozrel som sa bližšie na tieto herne zatiaľ aspoň z pohľadu ich bonusov, aké percento rakebacku cez bonus ponúkajú. U Party je to 25% a pri tvojej rake budú dosť lakomí aj čo sa týka vip programu, takže výsledné percento nebude nejako oslnivé.

iPoker
Lepšie to vyzerú u herní iPoker. Pozrel som Titan a WillHill Poker. Na Titane majú turnajoví hráči cez bonus k prvému vkladu rakeback 34% na Wi****m hill to je obrátene - 43% :) Takže ak sa budeš rozhodovať pre niektorú z herní iPoker, odporúčam Wi****m hill.

Ongame
Najlepšie to vychádza na herniach Ongame, kde majú úplne skvelý bonus k prvému vkladu, ktorý turnajoví hráči čistia rýchlosťou až 63%. Ak je pre teba dôležitá česká podpora, treba si vybrať B**n (aj keď bonus k prvému vkladu na bwine sa čistí ekvivalentom "iba" 50% rakebacku).

Úplne najlepšou voľbou na Ongame by však bola herňa BetSafe, kde sa bonus samozrejme čistí rýchlosťou ekvivalentnou 63% rakebacku pre turnajových hráčov, ako som spomínal vyššie. Navyše sa každý mesiac organizujú pre našich hráčov privátne preteky o $8000 - viac informácií o nich nájdeš tu: http://rakeback.pokerspravy.sk/promotio ... romos.html

Tu sú výsledky z minulého mesiaca, podľa ktorých by si pri rake $400 dostal odmenu cca $75, môžeš si to pozrieť sám, tie body videľ číslom 5 a získaš predstavu o potrebnej rake:
http://rakeback.pokerspravy.sk/promotio ... ml#betsafe

(ak budeš hrať 8 hodín denne každý deň 20 dní, spolu je to 160 hodín, predpokladajme, že za hodinu urobíš rake 2.5$ tak urobíš vyššie spomínanú rake $400. Je tu však niečo, čo ťa možno od Ongame môže odradiť a to že nemajú SNG turnaje so 6 hráčmi, ale 5, takže by si musel hru tomu trochu prispôsobiť.

Okrem toho je na Betsafe celkom fajn VIP program a okrem spomínanej privátnej rake race o $8000 majú naši hráči ďalšiu nezanedbateľnú výhodu, o ktorej ti ale napíšem cez súkromnú správu. Ak má niekto záujem, napíšte mi súkromnú správu a pošlem bližšie info aj vám.

Odkazy
Aby som zhrnul herne, ktoré sa ponúkajú ako alternatívy, tu sú odkazy na ich recenzie:

Party Poker: http://www.pokerportal.info/poker-herna/19/party-poker/
Titan Poker: http://www.pokerportal.info/poker-herna/29/titan-poker/
Wi****m hill Poker: http://www.pokerportal.info/poker-herna/35/wi ... ill-poker/
B**n poker: http://www.pokerportal.info/poker-herna/39/B**n-poker/
BetSafe Poker: http://rakeback.pokerspravy.sk/rakeback ... poker.html

BetSafe ťa pošle na PokerSpravy, zaťiaľ sme ju nestihli integrovať na PokerSK.eu, tak sa nezľakni, že si na "inej" stránke.
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: pomoc s vyberom herne

Odoslaťod tomisumi 20 Sep 2011 19:52

:Rose: za post

Tiež hrám na PS, tiež multi-table SnG(do 45 hráčov) a tiež niekedy možno v ďalšom roku by som sa rád presunul inde. Iba ten objem nenahrám určite taký ako kolega hore.

Tie herne ako Wi****m, BetSafe vyzerajú takto dobre, ale je tam aspoň nejaký slušný traffic?
tomisumi
 
Príspevky: 504
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 15 krát/10 krát
Karma: 2

Re: pomoc s vyberom herne

Odoslaťod Stanley VII 20 Sep 2011 20:02

Snáď ti pomôže v lepšej orientácii v trafficu toto:

BetSafe: momentálne beží 30 men SNG 5,5$ 9 klasických a 20 Turbo turnajov.

WillHill: 3x30 men SNG 5,5$ - na iPokri je strašne veľa rôznych turnajov a ten traffic sa potom dosť rozdeľuje medzi rôzne typy hry

Party: tieto multi table SNG nejako úspech neslávia, hrajú sa vlastne len 3$ keď to teraz pozerám a hrá sa jedno 30men a tri 50men
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: pomoc s vyberom herne

Odoslaťod Boxer38 20 Sep 2011 20:52

Stanley dakujem za infosky a dost si mi pomohol v tomto rozhodol som sa takymto stylom vybral som si na mb teraz tych 500 a akonahle mi to pride dufam ze do zajtra to bude to spravim asi tak ze 300 si dam na lucky ace a 300 (kilecko si dolozim z mimo pokrovych zdrojov) na bet safe...snazil som sa ti odpisat na ss ale neviem preco mi to nejde neviem kde robim chybu :wall:
od i-pokru ma odradza ich software neviem preco ale vobec sa mi nepaci a od party pokru ma odhovaralo par znamych ktory tam hravali vraj je tam otrasna podpora a aj velmi zdlhave a zlozite dostavanie sa k svojim peniazom vraj pri kazdom vybere im telefonovali a niekedy aj cakali tyzden pokial ich dostali na mb tak odtial ma odradilo to ale ako vravim dakujem za pomoc velmi si to vazim :poklona:
Boxer38
 
Príspevky: 118
Založený: Sep 2011
Poďakoval/li: 7 krát/5 krát
Karma: 0

Re: pomoc s vyberom herne

Odoslaťod Stanley VII 20 Sep 2011 22:02

Som rád, že som mohol pomôcť :)

Tú správu si asi nemohol poslať, lebo na posielanie súkromných správ je myslím potrebné minimum 10 príspevkov na fóre. Inak čo sa týka toho Party a ich podpory, pozor na slečnu z online chatu s menom Jena :D

Raz som s ňou rozprával, keď mi na stránke Party Pokru vyskočilo okno s online chatom. Zdala sa mi trošku priblblá, aj keď poslala link na vec, na ktorú som sa pýtal. Ale keď som jej po otázke "Btw, where are you from?" odpovedal "I am from Slovakia" a ona odpovedala: "Funny, we are both New Yorkers", tak som tušil, že je buď úplne mimo, alebo mne sa už sníva. Keď som to potom rozoberal s normálnym supportom na maili, povedali, že som rozprával s ich botom propagujúcim first deposit bonus :D

Tiež mohli toho bota aspoň prestaviť, dosť malá šanca, že sa s ním bude rozprávať niekto, kto je z New Yorku, keď Party ani neumožňuje hrať hráčom z USA. Ale ku cti im slúži, že ten support z mailu odpísal vcelku rýchlo :)
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: pomoc s vyberom herne

Odoslaťod Boxer38 20 Sep 2011 22:09

potom s tym rakebackom na tom bet safe mam co spravit poslat niekam mail alebo sa regnut cez nieaky special link?

edit:nasiel som to tuto: http://rakeback.pokerspravy.sk/rakeback/betsafe-poker.html ale chyba tam medzi metodami vkladu a vyberu moneybookers ozaj ho nepodporuju alebo to len na stranke neni spomenute?
Boxer38
 
Príspevky: 118
Založený: Sep 2011
Poďakoval/li: 7 krát/5 krát
Karma: 0

Ďalšia

Naspäť na Online herne

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!