rakeback v herni kde som uz registrovany

Diskusia o online pokrových herniach a ich akciách

Re: rakeback v herni kde som uz registrovany

Odoslaťod Stanley VII 21 Feb 2009 01:28

Zalezi na herni :) Niektore herne vracaju rakeback aj z poplatkov z turnajov, niektore nie. A su tiez tri rozne metody vypoctu zaplatenej rake, ktore herne pouzivaju...

Všetci čo dostali karty (dealt cards) : Ak vám boli rozdané karty, považujete sa za zúčastneného na pote a je vám priznaný adekvátny podiel z rake. Nezáleží, či ste prispeli do potu. Ak bola rake $3 a karty boli rozdané šiestim hráčom, každému z nich je priradená rake $0.50.

Priemer tých, ktorí prispeli do potu (Average contributed): Výpočet rake je podobný vyššie uvedenému spôsobu. Líši sa tým, že do potu musíte prispieť aspoň minimálnou čiastkou. Ak zahodíte karty bez toho, aby ste do potu vložili peniaze, priradí sa vám nulová rake. Zoberme ako príklad pot $60 a rake z potu $3. Ak prispeli do potu 4 hráči, aj keby ste prispeli len $2, priradí sa vám štvrtina vybranej rake, teda $0.75 (predpokladáme, že karty boli rozdané 6 hráčom, ale dvaja zahodili pred flopom bez prispenia do potu).

Vážený priemer tých, ktorí prispeli do potu (Weighted contributed): Rake sa vám jednoducho priradí podľa váhy vášho príspevku v pote. Zoberme ako príklad pot $60 a rake z neho $3. Ak ste prispeli do potu $2, potom sa vám pridelí rake (2/60 * $3), teda $0.10.
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: rakeback v herni kde som uz registrovany

Odoslaťod Horsey7 21 Feb 2009 14:05

dzejkej napísal:a kde sa tu uvadza, ze je to od NL25?


mno nebolo to v clanku priamo uvedene, tiez som to potom nasiel na prelinkovanom webe ale v rakeback kalkulacke bolo min NL25
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

Re: rakeback v herni kde som uz registrovany

Odoslaťod dzejkej 21 Feb 2009 14:24

Horsey7 napísal:mno nebolo to v clanku priamo uvedene, tiez som to potom nasiel na prelinkovanom webe ale v rakeback kalkulacke bolo min NL25


To nic neznamena. Niektore kalkulacky idu aj od NL50, ale neznamena to, ze rakeback nie je na nizsich limitoch :).
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: rakeback v herni kde som uz registrovany

Odoslaťod Horsey7 21 Feb 2009 15:21

vsak jasne :)
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

Re: rakeback v herni kde som uz registrovany

Odoslaťod Horsey7 21 Feb 2009 19:06

zrejme tak skoro na FT hrat nebudem, resp. pockam si na "further consideration"


Hello Peter,

Thank you for contacting Full Tilt Poker.

Full Tilt does not pay players rakeback directly. There are a number of rakeback affiliates who offer players up to 27% rakeback if they sign up to Full Tilt Poker through their site.

Please note that this is not an issue which can be solved by opening another account with Full Tilt Poker, it is against our site policy to open more than one account. Though you could cease using your account, we do not remove it from our system, nor do we freeze accounts in order for players to create new ones.

However, we do value your continued support of Full Tilt Poker, and we are currently looking into organizing something that will help players who are not already attached to an affiliate. We have added your username to our files for further consideration. Please be patient.

If there's anything else we can help you with, please don't hesitate to ask.

Best of luck on the tables!

Kind Regards

Mark
Full Tilt Poker Support
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

Re: rakeback v herni kde som uz registrovany

Odoslaťod dzejkej 21 Feb 2009 20:24

No minimalne par tyzdnov casu asik aj mas :).
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: rakeback v herni kde som uz registrovany

Odoslaťod Horsey7 21 Feb 2009 20:47

indeed :)
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

Re: rakeback v herni kde som uz registrovany

Odoslaťod matiapag 26 Feb 2011 20:47

Zdravim, chcel by som sa syptat - neviete, ci sa to za tie dva roky zmenilo? :) Nebolo by mozne si nejako vymazat account, v ktorom mam sice vyplnene udaje, ale nikdy som tam nic nedepositol + nenahral ani jeden FTP? Pokial ma pamat neklame, tak som tam regnuty cez pokerstrategy, ale nie som si isty... Je to presne ten isty pripad, ako Horseyho - FTP account ;)

Neriesili ste niekto nieco podobne za tie 2 roky?
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: rakeback v herni kde som uz registrovany

Odoslaťod pakroc 26 Feb 2011 23:27

Ja som sa tam tiez regol len tak na freeroly asi pred 2 rokmi potom depositol par dolarov ktore som aj prehral.
Potom som im napisal asi pred pol rokom ci by som mohol mat rakeback,

Hello ,

Thanks for getting in contact with us about rakeback.

Although Full Tilt Poker does not offer rakeback directly to players, our preferred affiliate partner RakeBackPros.com offers rakeback to players who sign up through their website with Full Tilt Poker.

We've sent your player details to RakeBackPros.com and they will be in direct contact with you.

Regards,

Trevor
Full Tilt Poker Support

potom priseil mail od RB Pros ze ok :)

Congratulations.

We are delighted to inform you that you are now a RakeBackPros player and you will receive 27% rakeback on all your future play at Full Tilt Poker!

We will pay you rakeback directly into your Full Tilt Poker account every Friday. The transfer that you will receive on Fridays will account for the rakeback you have accumulated the previous week, counting from Tuesday through Monday.
....

Tak zvlastne to maju riesene ze jednemu daju RB a druhemu nie.
Obrázok používateľa
pakroc
 
Príspevky: 148
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 9 krát/5 krát
Karma: -2

Re: rakeback v herni kde som uz registrovany

Odoslaťod corgonNR 26 Feb 2011 23:57

Ja mam tiez podobny problem....hravam na pacifiku a tiez som si nikdy nedepozitoval...momentalne hravam na nl50 a tiez nemam raceback tak sa chcem spytat ci je vobec mozne si ho nejak vybavit ci sa mi oplati im pisat... :)
corgonNR
 
Príspevky: 51
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 5 krát/0 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Online herne

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!