Rednines Poker

Diskusia o online pokrových herniach a ich akciách

je to na ...

Odoslaťod HohoMan 07 Máj 2007 20:07

...tak jsem si s tim zkousel pohrat - smazal jsem v registrech co se dalo, i neco na vic :), rebootoval, preinstalovaval nekolikrat a stejne to porad nejede. Myslim si, ze je to fakt na pytel, kdyz se nekolika lidem nedari tato herna nainstalovat. Jako ACcka by me taky zajimalo kolika lidem se podarilo zaregistrovat. No ve ctvrtek uvidime.

Vlado a jsou nejake minimalni pocty prihlasenych na turnaj??? Aby vas tam nehralo treba jen 10 :)
HohoMan
 
Príspevky: 88
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: je to na ...

Odoslaťod vlade 07 Máj 2007 20:15

Prave diskutujem online s manazerom RedNines, vedia o tom probleme, riesia to s microgamingom (poskytovatel software), viem o com hovorite, sam mam tento problem na druhom pocitaci *SLZA*.

Ak sa problem nevyriesi vcas, mohli by sme skusit tento turnaj posunut, co vy na to?
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Prezijem to

Odoslaťod 1zart1 07 Máj 2007 20:28

ale nie som presvedceny o tom, ze posun by bolo spravne riesenie. Ono by sa potom na vselijake zmany nejake tie dovody vzdy nasli a poukazovalo by sa napr. aj na tento precedens
1zart1
 
Príspevky: 1763
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 9 krát/17 krát
Karma: 8

Okamzik startu

Odoslaťod acvonmilan 07 Máj 2007 20:59

Ja jsem pro - jednak se mne to tyka a hlavne se to tyka i dalsich kluku, kdyby slo jen o mne tak to nehraje roli, ale vim minimalne o ctyrech lidech, kteri jsou na tom stejne jako ja.
Pokud se zmena domluvi pred startem tak to bude fer pro vsechny. A taky jde o to, ze pokud by se hodne lidi nezucastnilo jen diky tomuto problemu, tak nakonec se muze stat ze bude hrat osm deset ucastniku a to by asi byl konec podpory tech heren... Tot muj nazor.
Obrázok používateľa
acvonmilan
 
Príspevky: 1537
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0
OPT1 - 2. miesto (2)

to Hohoman

Odoslaťod acvonmilan 07 Máj 2007 21:02

To ja to mel snadne, mam cely novy system takze registry prazdne, herny znova a poprve stazene... a stejne prd :-) Ale jak rikam, mel jsem tu registrace do heren U***et a BetWay, tak bych to pochopil ze se to nejak bije, ale neslo to ani na uplne novem PC kde se zatim z karet hral tak leda solitaire :-D
Obrázok používateľa
acvonmilan
 
Príspevky: 1537
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0
OPT1 - 2. miesto (2)

to zart

Odoslaťod HohoMan 07 Máj 2007 22:05

... a jake jine duvody mas namysli??? To, ze si nekolik lidi nemuze nainstalovat hernu a neni to jejich chyba, se mi zda DOST dobry duvod na odlozeni turnaju na teto herne, nemyslis? Nebo nerad konkurenci??? :)
HohoMan
 
Príspevky: 88
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: to zart

Odoslaťod APminer 08 Máj 2007 10:39

taky jsem to znovu zkoušel a nic - sázející z této oblasti neregistrují ! Byl bych za zrušení turnaje na Red9
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

turnaj

Odoslaťod trdlo 09 Máj 2007 09:43

O jaký turnaj jde? Dík
trdlo
 
Príspevky: 50
Založený: Apr 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

instalace

Odoslaťod trdlo 09 Máj 2007 10:08

tak jsem dopadl s instalací této herny obdobně.po stáhnutí softw. jsem se chtěl zeregistrovat a napsalalo mě to, že již účet u microgaming mám.takže nevím jak dál.hmm
trdlo
 
Príspevky: 50
Založený: Apr 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Ohladom registracie do RedNines

Odoslaťod vlade 09 Máj 2007 19:56

Priamo od manazera, v povodnom zneni bez titulkov :) :

I talked to the network again and they said this about pokerportal.sk:
"There have been a few players getting this message recently. We have tried to reproduce the error here but have had not luck. We have been following this issue closely with MGS and we are still trying to find a solution.
It appears to be a random issue and not a lot of players are affected but we will continue to work on this until we find the answer. "

Hovori este ze mame zasa poslat email na ich support, ja by som to teraz skusil tak, ze ten kto ma problem (ako citam tak skoro vsetci), nech posle na nas support(at)pokerportal.sk email so subjectom

Rednines Registracia

Svoje meno + priezvisko a email a ja im to poslem naraz, hadam im trkne v hlave :), tiez to poslem online tomu manazerovi, to je celkom fajn chlapik, urcite s tym nieco urobi...
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Online herne

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!