Vyber Online Herne a Rakeback

Diskusia o online pokrových herniach a ich akciách

Vyber Online Herne a Rakeback

Odoslaťod saajt18 07 Máj 2013 17:11

ahojte...chcem si poslat nejake peniaze na online hernu...v minulosti som mal na bwine ale prestal som hrat a ked som si teraz pozeral novy software tak sa mi moc nepaci :) vyhovovala by mi herna P****Stars ale neviem ako je to stym rakebackom uplne presne...vedel by mi niekto ozrejmit ako je to v tejto herni a ako to nainstalovat ? niekde som sa docital ze ked uz mam spraveny starsi ucet na P****Stars cez google, tak mi ten rakeback nebude fungovat...ale neviem o tomto moc a snazim sa ziskat nejake informacie o tom :) za pomoc velmi dakujem dopredu :)
saajt18
 
Príspevky: 11
Založený: Máj 2013
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Vyber Online Herne a Rakeback

Odoslaťod nabokow 07 Máj 2013 19:42

na P****Stars nie je rakeback, ale maju svoj VIP program, cez ktore ziskavas navraty v zavislosti od toho, kolko odohras. ziadna sajta ti nie je schopna ponuknut priamy rakeback na P****Stars, cize ked uz mas P****Stars ucet, mozes veselo hrat a nevymyslat o novej registracii...
Obrázok používateľa
nabokow
 
Príspevky: 923
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 213 krát/105 krát
Karma: 9

Re: Vyber Online Herne a Rakeback

Odoslaťod saajt18 07 Máj 2013 20:17

no pisal som na support a prisla mi odpoved -
Dobrý večer,

děkujeme za Váš email.

Váš P****Stars účet bohužel není propojen s daným partnerským webém a tak nemáte nárok na jakékoli výhody vázané na toto partnerství.

Mějte prosím na paměti, že není možné Váš účet zpětně propojit s uvedenou webovou stránkou. Aby mohl být účet takto propojen, je nezbytné registraci provést prostřednictvím odkazu přímo na partnerském webu.

Dále také není možné uzavřít Váš existující účet a založit si nový, který by byl propojený s partnerskými stránkami, o něž máte zájem.

Doufáme, že Vás to neodradí od hraní u P****Stars. Máme vlastní VIP Klub s báječnými odměnami a v našem VIP obchodě si můžete za získané Body častého hráče (FPP) pořídit různé zboží jako jsou knížky, pokerové příslušenství, elektronika a další. Více informací o VIP Klubu a VIP obchodu najdete na našich webových stránkách:

http://www.P****Stars.cz/vip/

...chcel by som sa teda spytat aky je rozdiel byt zaregistrovany cez nejaku ich partnersku stranku alebo normalne ked ako pises je to jedno :) ...alebo som to zle pochopil...ja chcem hravat primarne cashku a ten rakeback sa zda byt dobra vec ked odohram vela ruk co aj planujem...ale chcel by som z toho mat realne peniaze a nie nejake tricka alebo ine bezvyznamne veci...u P****Stars to teda funguje tak ze za tie body si mozem kupit vstupenku a tu potom predat alebo ako jednoducho vymenit tie body za peniaze ? :) ...a este u akej dobrej online herni je normalny rakeback s navratnostou v peniazoch ?

ted som nasiel tuto vetu - FPP mají svou hodnotu, lze je použít ke vstupu do turnajů, nákupu zboží ve VIP obchodě nebo výměně za hotovost...cize aj ked nemam registraciu cez ziadnu stranku mozem zbierat veselo FPP body a potom ich nejako menit za realne ? ...dobre to chapem ? :)
saajt18
 
Príspevky: 11
Založený: Máj 2013
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Vyber Online Herne a Rakeback

Odoslaťod nabokow 07 Máj 2013 20:32

saajt18 napísal:cize aj ked nemam registraciu cez ziadnu stranku mozem zbierat veselo FPP body a potom ich nejako menit za realne ? ...dobre to chapem ? :)


ano

ono pri P****Stars ta nemusi mrziet, ze nie si tracknuty k nejakej stranke, kedze ich politika zakazuje affilates vyplacat akekolvek peniaze hracom mimo ich vip system, takze vyhody su maximalne nejake tie freeroly a podobne (pripadne pristup k roznym treningovym materialom u toho konkretneho affiliate)

vo vip systeme zarabas v ramci mesacnych/rocneho statusu ffp body, ktore si potom mozes premienat za cash (pripadne veci ako turnajove vstupenky, tricka, knizky, to je na tebe) + ziskavas stellar rewards za nahranie vpp pocas roka

ak by si velmi chcel hrat na nejakej herni s priamym rakebackom, pozrel by som sa tu na pokerportali po U***et a registroval sa preklikom (ostatne herne z ponuky maju vcelku tragicky traffic).
Obrázok používateľa
nabokow
 
Príspevky: 923
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 213 krát/105 krát
Karma: 9

Re: Vyber Online Herne a Rakeback

Odoslaťod saajt18 07 Máj 2013 20:37

okej tak super :) chcem si tam dat cca 200+ usd a hrat micro 0,05/0,10...myslis ze je tato herna dobra pre tieto limity ? viem ze to je subjektivne ale kazdy nazor sa hodi...doteraz som len na tom bwine hraval aj tieto a postupne vyssie blindy...

a to vpp a fpp vies nejako vysvetlit kolko napr ruk musim odohrat na tychto micro stoloch aby som ziskal 100 vpp ? :)
saajt18
 
Príspevky: 11
Založený: Máj 2013
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Vyber Online Herne a Rakeback

Odoslaťod nabokow 07 Máj 2013 20:45

P****Stars celkovo je vyborna herna, nizky rake (mnohe herne maju do NL10 vratane 6.7pct rake kym P****Stars 4.5pct a dokonca menej na NL2-5), dost ryb pre vsetkych, takze pri troche table selekcie nemas problem :)

za 1 dolar rake na NL16+ ziskas 5.5vpp, na NL10 7vpp, NL5 8.5vpp

http://www.P****Stars.com/vip/calculator/
Obrázok používateľa
nabokow
 
Príspevky: 923
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 213 krát/105 krát
Karma: 9

Re: Vyber Online Herne a Rakeback

Odoslaťod saajt18 07 Máj 2013 21:01

okej dik moc uz som si to vyratal :) co este by som mal o tam rakebacku alebo vpp a fpp vediet ? alebo aj nejake ine rady kludne napis ak mas cas a chut :)
saajt18
 
Príspevky: 11
Založený: Máj 2013
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Vyber Online Herne a Rakeback

Odoslaťod Stanley VII 07 Máj 2013 22:03

Ako ti už písal nabokow, na P****Stars nieje priamo rakeback, iba VIP program, cez ktorý P****Stars hráčom určitý rakeback vypláca. Rozdiel je tam v tom, že ak máš na nejakej herni priamo rakeback, väčšinou má rovnakú hodnotu aj pri nižšej rake, napr 30% pri rake za mesiac 100 aj 1000 eur. Ak má herňa VIP program, tak väčšinou dáva väčšie percento z rake naspäť hráčom, ktorí rakujú viac. Teda napr. 10% pri rake 100 eur a 30% pri rake 1000 eur. Preto pre hráčov, ktorí nerakujú veľké sumy je obvykle lepší priamo rakeback, než VIP program.

Aby mal hráč v herni rakeback, obvykle sa treba zaregistrovať cez nejaký špeciálny odkaz na niektorej partnerskej stránke herne, ktorá hráčom umožňuje získať rakeback. Napríklad cez PokerPortal sa dá získať rakeback v týchto herniach: RAKEBACK (ikeď je tam tiež pár VIP programov).

Na P****Stars je priamy rakeback zakázaný, takže rozdiel pri registrácii na P****Stars napr cez google, alebo najprv cez odkaz na nejakej stránke je obvykle v nejakých privátnych turnajoch alebo ligách len pre hráčov daného partnera P****Stars. Napríklad hráči registrovaní cez odkaz na PokerPortali môžu hrať každý pondelok zadarmo freeroll o $100 len pre PokerPortal hráčov.. Ak chceš mať prístup do týchto turnajov, prípadne do iných akcií, ktoré bude PokerPortal v budúcnosti na P****Stars organizovať treba sa registrovať cez odkaz v PP recenzii.

Recenzia P****Stars: http://www.pokerportal.info/poker-herna/21/P****Stars/

Čo sa týka bwinu, predtým bol na softvéri Ongame, teraz má Party. Ak ti vyhovoval starší softvér, stále ho nájdeš v herniach ako napr. Doxxbet alebo PokerIdol, ktoré stále tento softvér používajú.

Doxxbet recenzia: http://www.pokerportal.info/poker-herna/2 ... bet-poker/
PokerIdol recenzia: http://www.pokerportal.info/poker-herna/216/poker-idol/

Na Ongame však tiež nieje možné získať priamo rakeback, majú tam VIP program cca od 8 do 40%.

Aj s VIP programami sa dá veľmi dobre pracovať, keď človek robí už o niečo vyššiu rake a je v systéme trochu zbehlejší, vie akú rake cca robí a ako si vybrať podľa toho správny bonus a podobne. Pre človeka, ktorý sa v tom ešte nevyzná a nevie si takéto veci odhadnúť je dobré mať priamo rakeback a ako písal nabokow, vhodný by pre teba mohol byť práve U***et.

Sú tam síce aj anonymné stoly, ktoré niektorým môžu vadiť, ale napr. teraz bežia na blindoch 0.05/0.01 3 stoly neanonymné a kopec anonymných k tomu, takže záleží koľko chceš hrať naraz rúk a či ti budú sedieť aj anonymné stoly. Vo všeobecnosti veľa regov na anonymných stoloch hrať veľmi nechce a tak tam býva hra z pohľadu hráčskej konkurencie ľahšia.

Hlavne by si tam mohol mať ale hneď po registrácii vďaka registrácii cez odkaz na PokerPortali okamžite najvyšší doživotný VIP status Platinum a vďaka nemu 30% týždenne vyplácaný rakeback bez ohľadu na výšku rake, čo pri nižšej rake napríklad na P****Stars nedosiahneš.

Recenzia U***et: http://www.pokerportal.info/poker-herna/178/U***et-poker/

Za tento príspevok od Stanley VII poďakovali - 2:
Juura, Lucky566
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Vyber Online Herne a Rakeback

Odoslaťod saajt18 08 Máj 2013 20:09

diky moc za info :)
ako som uz pisal ucet na P****Stars uz mam a novy si nemozem urobit...
chcem hrat na zaciatku 0,05/0,10 blindy...mam skusenosti s max 12timi stolmi na tychto blindoch a celkom som to zvladal...ale dajme tomu ze by som hraval max 8 stolov a cca 80 hod mesacne...len tazk vyratam kolko odohram ruk za hodinu tak neviem aky by bol rake :) ...ten U***et neviem...aj ked je tam ten rake tak verim ze casom by som mal rovnake moznosti aj na P****Stars bez toho rakeback systemu...popripade zistim za mesiac alebo dva kolko by mi robil rakeback a ci by sa mi to oplatilo na tom U***et koli tomu priamemu raku...a este otazka...je nejaky dobry free program na "historiu" handov kde sa mi budu robit statistiky a ine veci z ktorych sa da ucit ? dakujem :)
saajt18
 
Príspevky: 11
Založený: Máj 2013
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Vyber Online Herne a Rakeback

Odoslaťod nabokow 08 Máj 2013 20:14

kedysi bol elephant, dnes uz nefunguje
zostava ti trial poker tracker 4 alebo holdem manager 2
8 stolov - 650-700 ruk/hod asi
Obrázok používateľa
nabokow
 
Príspevky: 923
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 213 krát/105 krát
Karma: 9

Ďalšia

Naspäť na Online herne

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!