Ako dalej?

Ak si neviete rady s niečím ohľadom pokru, opýtajte sa

Ako dalej?

Odoslaťod lolofon 20 Jún 2009 18:15

Zdravim...
Zacal som hrat poker live s kamaratmi asi tak polrok dozadu... Online to skusam zhruba 3 mesiace, najskor cez freerolly, co ma ale omrzelo, kedze som tych par vyhratych centov onedlho prehral :D... Potom som sa cez pokerstrategy dostal k 50 dolarom zadarmo, dal som ich na Titan. Chvilu som len tak hraval hocico, bez uspechu, tak som to ako spravna :fish: buchol do rulety, ostalo mi asi 5 eur :wall: Dlho som si hovoril jaky som ja "..." a potom som sa rozhodol ze sak nejako to vytiahnem. Zacal som citat clanky a pozerat rozne videa, hlavne na pokerstrategy. Kedze nemam vela casu, hraval som tak 3 dni do tyzdna zhruba 3 hodky 0.10+0.2$ SNGs. Nejako som to zdvojnasobil asi za 2-3 tyzdne, potom som dostal aj nejaky bonus a mal som asi 23 eur. Presiel som teda na 0.50+0.10$ SNGs, ale stale sa nic nezmenilo. Stale stagnujem, niekedy sa na 4 zo 4 stolov dostanem ITM, niekedy ani na jednom. Teraz mam asi 27 eur a rozmyslam co dalej. SNGs alebo CG? Stale sa mi zda, ze "ved tieto fishky musim predsa porazit", dufam, ze aspon trochu ten poker viem hrat, ale stale sa to nejako neprejavuje na mojom BR. SNGs sa mi viac pacia ako CG, imho ich mam celkom zmaknute (ICM, hra PF aj after,...), tak ale cista smola to uz asi nebude. Nie je ICM troska nanic na tychto microlimitoch? Mal by som radsej prejst na CG alebo co by ste mi poradili? A co sa tyka pomocnych programov, stale mam nejake poondene problemy s databazou...

Dakujem
lolofon
 
Príspevky: 426
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 35 krát/14 krát
Karma: 5

Re: Ako dalej?

Odoslaťod APminer 20 Jún 2009 18:24

lolofon napísal: ..... dufam, ze aspon trochu ten poker viem hrat, ...


:omg: hram online 3,5 roku, live 2,5 roku a toto si nedovolim řict

to, co pises, naznacuje, ze nemas trpelivost a tedy jeden ze zakladnich predpokladu byt "dobrym" hracem pokru :o
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: Ako dalej?

Odoslaťod lolofon 20 Jún 2009 19:12

Vidim, ze si psycholog, ktory dokaze z jednej vety urcit kto som...

Tato veta je velmi relativna a chcel som nou len naznacit, ze zopar clankov som uz precital, nie to, ze uz som presiel X limitov a som pokrovych profik...
lolofon
 
Príspevky: 426
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 35 krát/14 krát
Karma: 5

Re: Ako dalej?

Odoslaťod wizdo 20 Jún 2009 19:49

AP ti odvedal a mal by si to brat vazne.
Ja som ziarivy priklad netrpezliveho hraca, ale robim s tym co mozem, a preto uz poker hravam dlhsie(chap kratsie vypadky medzi bustnutim BM) a zacina sa ta trpezlivost vyplacat.

AP ta nehodnotil ako psycholog z jednej vety, ale tu jedinu vypichol.
s 27eur na CG toho moc nepsravis ale mozes skusit NL2. Vyhodou ipokru su supermikro SNG. POdla mna by si mal dalej bankroll budovat cez SnG, kedze v inych herniach je minimum 1 USD/EUR na SNG tak pri 0,5 to mas celkom dost fajn a mozes pomalinky stupat, ide len o to ci sa ti chce byt natolko trpezlivy....

Na trpezlivost ti vrelo doporucam 1 usd MTT, na ipokry je taky jeden co zacina o 00:30 myslim a hrava ho okolo 700 ludi. Hraval som ho ako jediny table kvoli trpezlivosti, vsimal si hracov a podla toho hral. Po tomto som nemal problem cakat si na tie ruky a zaroven som vydrzal hravat aj 3 hodiny v kuse.

A realne ak po 3 rokoch nehras poker aspon na slusnej urovni, kup si z amazonu nejake tie knizky, kukaj videa napr aj z tadeto a zlepsuj sa. 7castle tu spravil 2 videa, tak skus si naist tu poker stenu co je tu videa-z-hrania-pokru-f95/video-stena-t2252.html a toto vsetko co sa da popozeraj....GL
wizdo
 
Príspevky: 1681
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 18 krát/28 krát
Karma: 11

Re: Ako dalej?

Odoslaťod lolofon 20 Jún 2009 20:01

ok, dakujem skusim sa teda najskor zamerat na trpezlivost

sorry...
lolofon
 
Príspevky: 426
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 35 krát/14 krát
Karma: 5

Re: Ako dalej?

Odoslaťod ropman 20 Jún 2009 20:30

obavam sa ze trpezlivost nepomoze nvm ako je to na tych 0.5+0.1$ sng, ale ja som na titane hraval chvilu 1+0.2$ a poviem ti ze na tomto byt ziskovy si vyzaduje neskutocny skill ak sa to vobec da... a to hned z 2 dovodov
1. 20% fee je nieco sialene - musis mat velmi dobry edge aby si bol ziskovy aspon s nejakym trochu zmysluplnym ROI
2. strasne tight hraci (oproti inym herniam na tychto limitoch) ktori to evidentne vedia trochu hrat... pripada mi to ako keby tam vsetci boli z pokerstrategy ci inych treningovych stranok... a myslim ze nebudem daleko od pravdy, pretoze titan sa asi v tomto angazuje najviac co som pozeral rozne training weby...

proste na tomto ziskat potrebny edge na vykrytie fee mi pride strasne tazke... ak je to podobne na tom co hras ty, tak sa tomu vobec necudujem a radim prejst do inej herne resp. na nieco ine ako tieto sngcka...
ropman
 
Príspevky: 109
Založený: Júl 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Ako dalej?

Odoslaťod palo1973 20 Jún 2009 20:39

ropman napísal:obavam sa ze trpezlivost nepomoze nvm ako je to na tych 0.5+0.1$ sng, ale ja som na titane hraval chvilu 1+0.2$ a poviem ti ze na tomto byt ziskovy si vyzaduje neskutocny skill ak sa to vobec da... a to hned z 2 dovodov
1. 20% fee je nieco sialene - musis mat velmi dobry edge aby si bol ziskovy aspon s nejakym trochu zmysluplnym ROI
2. strasne tight hraci (oproti inym herniam na tychto limitoch) ktori to evidentne vedia trochu hrat... pripada mi to ako keby tam vsetci boli z pokerstrategy ci inych treningovych stranok... a myslim ze nebudem daleko od pravdy, pretoze titan sa asi v tomto angazuje najviac co som pozeral rozne training weby...

proste na tomto ziskat potrebny edge na vykrytie fee mi pride strasne tazke... ak je to podobne na tom co hras ty, tak sa tomu vobec necudujem a radim prejst do inej herne resp. na nieco ine ako tieto sngcka...



1.suhlas
2.nesuhlas,strasne tight hraci v sng=strasne zli hraci
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Ako dalej?

Odoslaťod palo1973 20 Jún 2009 20:43

-moja rada je hravat aspon 5 $ sng,ak si v nich tak dobry ako pises,a nemal by byt problem,dalej sa vzdelavat,pozerat videa,tu a aj na ps.de,studovat clanky,na 5 $ sng by ti mal stacit bankroll nejakych 200 $,co si myslim nie je ziadny majland aby si si to nemohol depozitnut,hlavne s vyhladom,ze si dobry a budes vyhravat :gl:
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Ako dalej?

Odoslaťod roche01 20 Jún 2009 20:53

palo1973 napísal:...strasne tight hraci v sng=strasne zli hraci

Palo, môžeš to trochu rozviesť? Nie je mi to nejako zrejmé. Prečo tight hráč v sng= zlý hráč?? :wtf:
Obrázok používateľa
roche01
 
Príspevky: 643
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 7 krát/4 krát
Karma: 1

Re: Ako dalej?

Odoslaťod ropman 20 Jún 2009 20:59

palo1973 napísal:
ropman napísal:obavam sa ze trpezlivost nepomoze nvm ako je to na tych 0.5+0.1$ sng, ale ja som na titane hraval chvilu 1+0.2$ a poviem ti ze na tomto byt ziskovy si vyzaduje neskutocny skill ak sa to vobec da... a to hned z 2 dovodov
1. 20% fee je nieco sialene - musis mat velmi dobry edge aby si bol ziskovy aspon s nejakym trochu zmysluplnym ROI
2. strasne tight hraci (oproti inym herniam na tychto limitoch) ktori to evidentne vedia trochu hrat... pripada mi to ako keby tam vsetci boli z pokerstrategy ci inych treningovych stranok... a myslim ze nebudem daleko od pravdy, pretoze titan sa asi v tomto angazuje najviac co som pozeral rozne training weby...

proste na tomto ziskat potrebny edge na vykrytie fee mi pride strasne tazke... ak je to podobne na tom co hras ty, tak sa tomu vobec necudujem a radim prejst do inej herne resp. na nieco ine ako tieto sngcka...



1.suhlas
2.nesuhlas,strasne tight hraci v sng=strasne zli hraci


to som myslel samozrejme na zaciatku hry pri nizkych blindoch... tu sa proste na zaciatku hry nestane ze 7-mi limpnu, 4-ria callnu tvoj utg raise a podobne... naviac, normal sng na titane maju cca velmi podobnu strukturu ako turba na P****Stars. aspon ked som tam hraval ja tak to tak bolo...
ropman
 
Príspevky: 109
Založený: Júl 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Ďalšia

Naspäť na Otázky začiatočníkov

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Google [Bot] a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!