Ako rozmnozit?500+

Ak si neviete rady s niečím ohľadom pokru, opýtajte sa

Ako rozmnozit?500+

Odoslaťod slavokk 22 Júl 2009 22:01

Zdravim pokerportalistov!
Chcem sa spytat ako rozmnozit banroll akolo 400,alebo 500 dolarov aspon na 10 nasobok.Ked mam par drobnych 10,20 dolarov na 100 to rozmnozim za chvilu,ale akonahle mam vacsi bakroll mam problem.Co s tym,co hrat?Ked hram cash,pri tych vacsich limitoch,rychlo padam,ked hram male,malo vyhram,turnaje nehram a sitandgo rovnako,strata casu. :wall: Vie niekto poradit ake limity a a kym stylom hrat s takymto vacsim banrolom?Popripade co hrat?Mt,sitandgo,cash?Uvitam kazdu radu..
slavokk
 
Príspevky: 17
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 4

Re: Ako rozmnozit?500+

Odoslaťod keso26 22 Júl 2009 22:04

1. vela citat a prispievat do partii, pozerat videa a postupne napredovat ;)
2. dodrzovat bankroll managment
3. trpezlivost
4. dodrzovat bankroll managment
5. trpezlivost
6. dodrzovat bankroll managment
7. trpezlivost

:good:
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: Ako rozmnozit?500+

Odoslaťod Pepi 22 Júl 2009 22:11

pouzi kopirku... :)
Obrázok používateľa
Pepi
 
Príspevky: 798
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 7

Re: Ako rozmnozit?500+

Odoslaťod yegon 22 Júl 2009 22:12

no hlavne si treba uvedomit ze poker nie je mysleny tak ze rychlo z10nasobis svoj BR

z 10 na 100 sa mozes dostat rychlo lebo si pripraveny tych 10 stratit a nevadi ti to, proste depositnes dalsie takze nemusis dodrziavat nejaky BR management. To iste sa da spravit aj s 500USD ale psychologicky to uz je tazsie a ked budes depositovat 10-ty krat co sa kludne moze stat tak to uz moze byt pre teba problem

rataj radsej s tym ze na z10nasobenie BR pri hrani rozumnych limitov tak aby nebustol roll potrebuje dobry cash game hrac odohrat cca 100.000 az 150.000 ruk - co je u bezneho smrtelnika cca 3-5 mesiacov roboty
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Ako rozmnozit?500+

Odoslaťod mysak 22 Júl 2009 22:15

trikrat za sebou All in na cervenou ;)
Obrázok používateľa
mysak
 
Príspevky: 226
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 4

Re: Ako rozmnozit?500+

Odoslaťod APminer 22 Júl 2009 22:26

mysak napísal:trikrat za sebou All in na cervenou ;)


nebo s 45 v pikach :lol2: :lol2: :lol2:
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: Ako rozmnozit?500+

Odoslaťod APminer 22 Júl 2009 22:27

yegon napísal:... odohrat cca 100.000 az 150.000 ruk - co je u bezneho smrtelnika cca 3-5 mesiacov roboty


ja tolik ruk nenahral za 40 mesiacov :)
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: Ako rozmnozit?500+

Odoslaťod dzejkej 22 Júl 2009 23:02

Poker nie je o rychlom zarobku, pokial do toho nechces ist s velkym rizikom, ze o to prides.

Ak zhanas zazracnu formulu na par riadkov, tak toto nie je miesto pre Teba. Ak sa chces poker studovat a zlepsovat sa v nom, tak vitaj :).
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: Ako rozmnozit?500+

Odoslaťod trikoza 23 Júl 2009 01:52

bohuzial ten prvy prispevok reprezentuje vacsinovy nazor sirokej verejnosti o pokri a zarabani v nom

kazda debata o pokri s kamaratmi kamaratov a inymi mne neznamymi existenciami skonci vacsinou otazkou "a mozes ma to naucit, nech tiez nemusim chodit do roboty" s tym ze ich predstava je ze si jedno pekne popoludnie s nimi sadnem ukazem im co a ako a uz v ten vecer mozu zacat zarabat pekne chechtaky... ked sa im snazim vysvetlit ze to tak jednoducho nefunguje a ze treba citat take a take clanky a fora a knihy a sledovat videa a hrat a hrat a hrat a analyzovat a rozmyslat o svojej hre a ze to trva nejaky ten cas, nasleduje vyraz nepochopenia, mavnutie rukou a nie asi najkrajsi nazor na moju osobu

kazdy vidi ze som si kupil swifta a mozem ist na tri letne dovolenky a nemusim sa rano dakam trepat do roboty, ale to ze som tu hru popri skole a praci pol roka niekolko hodin kazdy den doslova fetoval kym som si zarobil prvych 100usd a dalsi polrok fetovania trval kym som mal mesacny zarobok porovnatelny s beznou vyplatou a ze stake tomu venujem xyz hodin mesacne a kludne sa moze stat ze aj polrok nezarobim ani vindru ze som si prezil s pokrom aj velmi nepekne az zufale chvilky a musel naozaj velmi silno pracovat na svojej trpezlivosti a discipline, to nevie/nechce pochopit takmer nik

som rad ze som sa dostal k pokru a som vdacny za moznosti a slobodu ktoru mi dava, na druhej strane zavist je naozaj nepekna vlastnost... kazdy iba kruti hlavou a tvrdi ake to je jednoduche, ale ked sa spytam preco teda nejdu do toho a vstavaju rano do roboty ktora ich nebavi a kde na nich 8 hodin ruci arogantny sef?? ked sa k tomu dopracoval taky loser ako ja, pre nich to predsa nemoze byt ziaden problem... uspokojivu odpoved mi neda nik a pri nasledujucom stretnuti radsej zamlcia fakt ze to teda parkrat vyskusali a stalo ich to zopar depositov... ale to ze na tom nieco bude nepriznaju nikdy a su dalej "nad vecou" a ja som nadalej ten k****, ach jaj

na druhej strane musim povedat ze najblizsi kamarati to aspon scasti chapu a podporuju ma... a ked som im spominal ze som vyhral kvalifikaciu na celkom pekny turnaj do prahy, tak som dokonca z nich citil nieco ako hrdost na mna (pri com teoreticky o nic velke neslo), co ma naozaj prekvapilo a potesilo

ach, je to asi offtopic a dlhe a moc osobne a asi nie moc zaujimave, ale tak slabsia nocna chvilka ma pochytila a muselo to von :) rano to asi zmaznem, dakujem za pozornost
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

Re: Ako rozmnozit?500+

Odoslaťod roche01 23 Júl 2009 07:19

trikoza napísal:ach, je to asi offtopic a dlhe a moc osobne a asi nie moc zaujimave, ale tak slabsia nocna chvilka ma pochytila a muselo to von :) rano to asi zmaznem, dakujem za pozornost


Prečo by si to mazal? Prečo offtopic?? :huh:
Ja si myslím, že si to presne odhadol a vystihol podstatu celého problému. Ľudia skutočne žijú v nejakej ilúzii o rýchlom zárobku peňazí. Pokiaľ za večer "vyhráš" pár centov po dobu niekoľkých mesiacov alebo rokov, tak o Teba nezakopne ani pes. Ale ak zrazu dáš v práci výpoveď, ideš 3x na dovolenku, kúpiš si nové auto, zrazu sa každý zaujíma, ako si to dosiahol a že oni chcú tiež. Lenže Ty im v dobrej vôli pomôcť objasníš čo je k tomu potrebné, dáš im presný návod čo a ako majú robiť.... A zrazu zistia, že je to práca (veľakrát náročnejšia ako to, čo denne robia 8 hodín). A jediná ich reakcia je - závisť. :x

slavokk napísal:Zdravim pokerportalistov!
Chcem sa spytat ako rozmnozit banroll akolo 400,alebo 500 dolarov aspon na 10 nasobok.Ked mam par drobnych 10,20 dolarov na 100 to rozmnozim za chvilu,ale akonahle mam vacsi bakroll mam problem.Co s tym,co hrat?Ked hram cash,pri tych vacsich limitoch,rychlo padam,ked hram male,malo vyhram,turnaje nehram a sitandgo rovnako,strata casu. :wall: Vie niekto poradit ake limity a a kym stylom hrat s takymto vacsim banrolom?Popripade co hrat?Mt,sitandgo,cash?Uvitam kazdu radu..


Myslím, že všetky rady, čo tu odzneli sú úplne ok a vrelo odporúčam sa ich držať. Aby si sa necítil osamotene so svojim problémom, ja sa nachádzam v podobnej situácii. Prejsť z 0 na 100-200USD nebol až taký problém, ale prejsť na vyššie limity, príp. zaznamenať väčšiu výhru (hrávam len sng a mtt) je stále pre mňa Mt. Everest. Ale ako tu písali viacerí: čítať, analyzovať svoju hru, postovať problematické partie, sledovať videá, príp. naživo online profesionálov (napr. na PS sa prakticky vždy nájde niekto z nich, kto aktuálne čosi hrá).
A ešte jednu radu: Nesleduj až tak stav svojho účtu, ale viac sa sústreď na svoju hru. Ak zahráš dobre (v rámci svojich možností a schopností) a napriek tomu prídeš o pár BI v smolných hrách, zamysli sa, či sa dalo urobiť niečo lepšie ale nejako to intenzívne nerieš. Ak v nejakej partii urobíš nejakú chybu a prídeš o svoj BI, zanalyzuj si to, aby si sa chybe nabudúce vyhol. Každá chyba, z ktorej si vezmeš niečo do budúcnosti Ťa neskutočne posúva dopredu. Len plody z tejto mravenčej práce sa niekedy ukážu až neskôr.
Takže držím palce a teším sa na Tvoje reporty z vyšších limitov. :gl:
Obrázok používateľa
roche01
 
Príspevky: 643
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 7 krát/4 krát
Karma: 1

Ďalšia

Naspäť na Otázky začiatočníkov

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!