called running it twice

Ak si neviete rady s niečím ohľadom pokru, opýtajte sa

called running it twice

Odoslaťod WolfiKxx 13 Júl 2008 09:52

to sa robi na cash games na high stakes poker ze ide napr tri razy river...kto vyhrava alebo preco sa to robi tomu nechapem
Obrázok používateľa
WolfiKxx
 
Príspevky: 1285
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 165 krát/42 krát
Karma: 7

Re: called running it twice

Odoslaťod keso26 13 Júl 2008 10:43

to znamena, ze ak ma napriklad jeden hrac silnu hotovu handu a druhy drawing hand, tak spravia deal, ze river sa rozda dva krat, pricom v kazdom bude polovicka potu. Cize na turne idu po tejto dohode AI a ak na river nepride hracovi s drawing hand karta, polku potu vyhrava hrac s hotovou rukou a nasleduje "dalsi river" ak ani tu neskompletizuje drawing hand, tak cely pot vyhrava hrac s hotovou rukou, tak isto aj naopak. Robi sa to pri monster potoch.

Mozno je to trochu nepresne, ak nieco tak ma niekto opravte :) ..videl som uz aj ruky, kde sa river rozdaval na 3x pricom na kazdu river kartu pripadala tretina potu. Alebo si to aj zvyknu pocitat nieco ako penalty vo futbale a ten kto vyhra "viac riverov" vyhra cely pot.
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

called running it twice

Odoslaťod WolfiKxx 13 Júl 2008 11:57

ano ano uz chapem :) to hraci sa dohodnu ze kolko razy som videl bol monster pot po turne jeden mal postupku druhy set sanca na full house ...vyhral 2:1 ten co mal set asi bral 2/3 potu... diky moc :)
Obrázok používateľa
WolfiKxx
 
Príspevky: 1285
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 165 krát/42 krát
Karma: 7

keso

Odoslaťod mysak(bon3fish) 13 Júl 2008 13:43

videl uz sem kdyz se pot delil na 1/4 :) , Farha vs. Antonius v High Stakes, Antonius bral myslim 3krat a Farha jednou. celkem slusny poty :) AI byli uz na flopu. Rozdaval se teda 4krat turn a river
mysak(bon3fish)
 
Príspevky: 562
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Re: called running it twice

Odoslaťod TuKE 13 Júl 2008 15:31

Nerobí sa to iba na turne, robí sa to v podstate kedykoľvek, dokonca aj PF sa dá dohodnúť na tomto.
Ja to veľmi rád používam pri CG, ak sa hrajú nejaké flipové situácie, napr. na flope all-in TPTK vs. FD+1over, to je situácia 50:50, tak navrhnem deal.

Hral som už aj PF KK vs. QQ alebo AQ vs. AK, proste je to podľa dohody, je to možné spraviť kedykoľvek.

Nie všade to však je dovolené, napríklad v CCC vo Viedni to dovolené nie je.
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14


Naspäť na Otázky začiatočníkov

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!