čo si myslíte o tomto hráči ? (:

Ak si neviete rady s niečím ohľadom pokru, opýtajte sa

čo si myslíte o tomto hráči ? (:

Odoslaťod erikgerhat 25 Sep 2014 12:55

ahojte našiel som pár blogou kde tvrdia že online poker je podvod a že softvér je nastavený ako nejaký hrací automat... netvrdím že je to pravda,možno to písali len nejaky hráči kt. sa nevedia vyrovnať s badbeatom.
ale pozrite si túto stránku http://www.fuckpokerstars.com ako často sa vám stanú podobné situácie na Live pokri ? (: ja na to nemám zatial žiadny názor lebo som vela neprehral ani nevyhral :D takže uvidím ako to bude dalej ....
erikgerhat
 
Príspevky: 9
Založený: Júl 2014
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 0

Re: čo si myslíte o tomto hráči ? (:

Odoslaťod Ivo 25 Sep 2014 14:38

Zijeme v Matrixe takze cely zivot je rigged, nielen nejaky PS :crazy:
Ivo
 
Príspevky: 420
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 18 krát/11 krát
Karma: 2

Re: čo si myslíte o tomto hráči ? (:

Odoslaťod sudden 25 Sep 2014 15:55

Tak uz len nazov tej stranky a vyjadrovanie tam celkom napoveda ako vazne mozes nieco taketo brat. Ludia taketo clanky/blogy pisu vacsinou preto, ze tej hre nerozumeju a prehrali tam vela penazi, co samozrejme nemohlo byt sposobene tym, ze to nevedia hrat, ale preto, ze herne su rigged a oni to musia vysvetlit celemu svetu :D
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: čo si myslíte o tomto hráči ? (:

Odoslaťod Brejcinho 25 Sep 2014 16:25

1. ano, je to nastavene presne ako automat (vsetko je nahodne), akurat s tym rozdielom oproti automatu na ruletu napr. ze P****Stars od teba nevyhrava prachy ked prehras, ale vyhra ich niekto iny...

2. Ludia su blbi a nechapu veci ako nahoda, pravdepodobnost a podobne...

Mam k tejto veci osobitny vztah, kedze som vyse pol roka robil v BA dealera na pokri v nemenovanom kasine no a samozrejme, ze som aj ja bol rigged a nadavali mi, ze to je moja chyba ked prehrali, tak som isiel prec a dobre som spravil :D
Obrázok používateľa
Brejcinho
 
Príspevky: 704
Založený: Jún 2013
Poďakoval/li: 66 krát/41 krát
Karma: 5

Re: čo si myslíte o tomto hráči ? (:

Odoslaťod wodkasdzusom 25 Sep 2014 17:22

Tak ja nie som matematik, ale podla mna je logicke, ze pri takom obrovskom dennom objeme hands, aky je na PS, sa objavi aj viac bad beatov v porovnani s ostatnymi hernami. Tiez nevidim logiku v tom, preco by PS malo pomahat urcitemu hracovi, ovplyvnovat vyvoj handy ci dokonca nasadzovat k stolom roznych botov. Oni predsa ziju z raku a moze im byt jedno ci vyhra Jozo alebo Fero. Taktiez si nemyslim, ze by vedenie PS zbytocne riskovalo svoje postavenie na hernom trhu a takmer iste milionove zisky. Napr. tato stranka http://www.ispokerrigged.com/Is%20Poker ... igged.html dokazuje na zaklade 1 mil. hands, ze PS su ok. Je uz na tebe comu chces verit, aj ked je jasne, ze ked si tilt ci losing player tak je najpohodlnejsie verit roznym konspiraciam. Ja sice nehram az tak casto ako iny ludia, ale vacsie suck outy som zazil live ako online.
wodkasdzusom
 
Príspevky: 39
Založený: Júl 2011
Poďakoval/li: 1 krát/2 krát
Karma: 0

Re: čo si myslíte o tomto hráči ? (:

Odoslaťod DevilMayCry 25 Sep 2014 18:43

Obrázok
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: čo si myslíte o tomto hráči ? (:

Odoslaťod Magnus 26 Sep 2014 01:27

Tak toto rozlusknu uz len Koks a Mullerova
Magnus
 
Príspevky: 559
Založený: Okt 2011
Poďakoval/li: 4 krát/75 krát
Karma: -4


Naspäť na Otázky začiatočníkov

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!