Dane z vyhier

Ak si neviete rady s niečím ohľadom pokru, opýtajte sa

Re: Dane z vyhier

Odoslaťod 1886er 17 Jún 2013 19:42

dik za link. musel som si to 3x prečítať, aby som z toho niečo pochopil :)
Obrázok používateľa
1886er
 
Príspevky: 995
Založený: Okt 2010
Poďakoval/li: 197 krát/125 krát
Karma: 15

Re: Dane z vyhier

Odoslaťod Axif 18 Jún 2013 10:35

Takze mozem byt kludne nezamestnany a vozit sa na BMW? (trosku prifarbujem samozrejme) :D
Axif
 
Príspevky: 23
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 5 krát/2 krát
Karma: 1

Re: Dane z vyhier

Odoslaťod ondoko 18 Jún 2013 13:10

Axif napísal:Takze mozem byt kludne nezamestnany a vozit sa na BMW? (trosku prifarbujem samozrejme) :D


viacmenej ano :) jasne z toho clanku vyplyva, ze ty dan odvadzas uz v rakeu pre hernu, cize nevidim problem :) teda len jeden, mat penaze na BMW :D
ondoko
 
Príspevky: 408
Založený: Aug 2011
Poďakoval/li: 26 krát/63 krát
Karma: 5

Re: Dane z vyhier

Odoslaťod Tvoius_Tatcotius 30 Jún 2013 22:52

ondoko napísal:
Axif napísal:Takze mozem byt kludne nezamestnany a vozit sa na BMW? (trosku prifarbujem samozrejme) :D


viacmenej ano :) jasne z toho clanku vyplyva, ze ty dan odvadzas uz v rakeu pre hernu, cize nevidim problem :) teda len jeden, mat penaze na BMW :D


Players in select countries are not required to pay taxes on their earnings from poker sites within the European Economic Area.
ahojte,
bude to snad takto: co ma headq v EU, to je super - ziadne dalsie dane, co nema headq v EU to je o inom.

PS ma headq na Isle of Man co asi nie je EU
FTP to mozno uz poriesil, to by malo znamenat, ze co EU obcan zarobi na FTP, z toho uz neodvadza dane, lebo to za neho robi FTP

pridam to aj tu, ako som to postol sem: [url]http://www.pokerportal.info/poker-diskusia/post188934.html#p188934
[/url]


Tvoius_Tatcotius napísal:
joco66 napísal:v tom clanku o tom svedovi ma zaujala tato cast
Kód: Vybrať všetko
It was there that the residing judge ruled that the Swedish poker player was correct in his assumption that he did not have to pay taxes on winnings off a poker site that was based in the Isle of Man. This was because the Isle of Man is considered part of the European Union and the taxes on his $80,000 windfall were therefore not taxable.

Isle of Man je castou EU toto mi nejak nesedi ale bolo by to fajn to by znamenalo ze nemusim platit dane z vyhier na P****Stars :Yahoo!:


este si urcite overim ci Isle of Man je v EU, ci nie, ale uz len kvoli mojmu vnutornemu pokoju. Vyzera to tak, ze to nie je sucast EU, teda ak mame verit, ze http://www.onlinepokerrooms.com/blog/eu-players-can-save-money-from-alternative-eu-poker-site/ si to poriadne overili.
Ale zas ta nosna cast clanku o FTP je pozitivna.
Obrázok používateľa
Tvoius_Tatcotius
 
Príspevky: 19
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 1

Predchádzajúca

Naspäť na Otázky začiatočníkov

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!