Freeroli pre cloveka ktory zacina s online pokrom

Ak si neviete rady s niečím ohľadom pokru, opýtajte sa

Freeroli pre cloveka ktory zacina s online pokrom

Odoslaťod Ghost135 01 Feb 2009 13:37

Poker hravam nejaku tu dobu ale len nazivo no chcel by som zacat online. Mozete mi poradit nejake dobre spolahlive stranky na hranie freerolov s nejakou tou slusnou vyhrou. Ido o to ze neviem ktorej stranke mozem verit a nechcem hocikde davat osobne udaje ako je adresa a phone.
Ghost135
 
Príspevky: 11
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Freeroli pre cloveka ktory zacina s online pokrom

Odoslaťod igy94 01 Feb 2009 13:47

mozes 'verit' vsetkym hernam ktore su tu na pokerportali ;-)
Kód: Vybrať všetko
http://www.pokerportal.sc/pokrove-herne/

pp organizuje seriu freerollov na U***et kazdu nedelu vecer (nevierm o jakej) o 100$ tak mozes zahrat :)
Obrázok používateľa
igy94
 
Príspevky: 791
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 4 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Freeroli pre cloveka ktory zacina s online pokrom

Odoslaťod jakali 01 Feb 2009 14:52

Ghost135 napísal:Poker hravam nejaku tu dobu ale len nazivo no chcel by som zacat online. Mozete mi poradit nejake dobre spolahlive stranky na hranie freerolov s nejakou tou slusnou vyhrou. Ido o to ze neviem ktorej stranke mozem verit a nechcem hocikde davat osobne udaje ako je adresa a phone.


ja ti odporucam absolute poker, tam mas kazde dve hodiny freerolly o 50$ hlasi sa tam sice vela ludi ale pri troske trpezlivosti sa to da zvladnut :), dalej ti odporucam fatbet poker kde je malo ludi a freerolly o 50 euro 15 alebo 10. a aj betmost je fajn kde mas 1000 ludi o 50$- mozes hrat 4 krat do tyzdna je to pre novacikov. a asi co je naj tak to su freerolly na bodogu o 500$. tak dufam ze ti to aspon trosku pomohlo :) a samozrejme privatne freerolly ktore poskytuju niektore stranky. ;)
jakali
 
Príspevky: 56
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 2

Re: Freeroli pre cloveka ktory zacina s online pokrom

Odoslaťod trikoza 01 Feb 2009 15:27

20:40 Bodog Poker 500$ - tam som 2x skoncil druhy (a to som moc netusil ako sa ten poker vlastne hra) a zarobil svoj prvy online cash
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

Re: Freeroli pre cloveka ktory zacina s online pokrom

Odoslaťod barth3z 01 Feb 2009 15:44

popripade na NOIQ tam je toho hodne, ale vysoka ucast (ak sa to da nazvat)
barth3z
 
Príspevky: 61
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Freeroli pre cloveka ktory zacina s online pokrom

Odoslaťod Ghost135 03 Feb 2009 09:32

Zacal som s U***et najprv. som skoncil 456 a potom 164 z 4500 hracov. Neviem ci to mam pokladat za uspech.
Ghost135
 
Príspevky: 11
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Freeroli pre cloveka ktory zacina s online pokrom

Odoslaťod jakali 03 Feb 2009 11:33

Ghost135 napísal:Zacal som s U***et najprv. som skoncil 456 a potom 164 z 4500 hracov. Neviem ci to mam pokladat za uspech.

ja ti mozem povedat ako hravam freerolly ja. Na zaciatku hraj ultra tight. Pri AA KK AK QQ sa snaz dostat superov do allinu uz preflop, ale myslim ze to by na zaciatku nemal byt problem. JJ a menej skor len limpuj a calluj bet a uvidis ci flopnes trips, alebo budes mat overcards. V neskorych poziciach ako je CO a dealer, ja limpujem suited connectors aj unsuited connectors a ked vsetci limpuju tak limpnem aj horsie karty lebo viem ze ked ma pekne trafi flop tak mi to nieto zaplati. V neskorsich fazach turnaja ked su uz blindy vysoke sa ich snazim co najviac kradnut a najma ked sa blizime k platenym poziciam, vtedy vacsina hracov zacne hrat ultra tight a ja sa snazim hrat co najviac agresivne a nakradnute blindy vyuzit v neskorsich fazach turnaja. Toz takto to hram ja, neviem ci je to spravne ale uz som sa umiestnil parkrat na platenych poziciach, tak ti zelam :gl: .
jakali
 
Príspevky: 56
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 2

Re: Freeroli pre cloveka ktory zacina s online pokrom

Odoslaťod ropman 04 Feb 2009 14:27

radsej sa regni na pokerstrategy.com urob quiz a dostanes 50$, freeroly nema vyznam hrat... mozno nejake mensie, alebo pre CZ/sk ako je tu freeroll liga alebo na P****Stars som si vcera vsimol ze je tiez celkom slusny freeroll kazdu nedelu pre cz/sk...
ropman
 
Príspevky: 109
Založený: Júl 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Freeroli pre cloveka ktory zacina s online pokrom

Odoslaťod 9Imike9 04 Feb 2009 16:22

nepomoze mi niekto s tym quizom? icq:405817927..... EDIT:/// kviz som spravil.. dokedy mi dojdu peniaze ?
Naposledy upravil 9Imike9 dňa 04 Feb 2009 17:59, celkovo upravené 1 krát.
9Imike9
 
Príspevky: 48
Založený: Okt 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Freeroli pre cloveka ktory zacina s online pokrom

Odoslaťod expekt 04 Feb 2009 16:29

Pre novych hracov je pocas februara na expekt.com dostupny freeroll kazdu hodinu od 14.00 az do 02.00 hod. a vstsup je len pre hracov zaregistrovanych maximalne 90 dni. Cize nizka ucast a velka sanca na vyhru, a moznost zahrat si skutocne az do vycerpania. Viac info tu na pokerportaly http://www.pokerportal.info/akcie/588/fre ... na-expekte

gl expekt
expekt
 
Príspevky: 876
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Ďalšia

Naspäť na Otázky začiatočníkov

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!