holdem manager 2

Ak si neviete rady s niečím ohľadom pokru, opýtajte sa

Re: holdem manager 2

Odoslaťod vlade 17 Nov 2012 12:48

Podarilo sa ti spravit vsetky kroky tak ako som ich popisal?
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: holdem manager 2

Odoslaťod nabokow 17 Nov 2012 12:49

ved si posun v hem preferred seating na inu poziciu kym to bude sediet
Obrázok používateľa
nabokow
 
Príspevky: 923
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 213 krát/105 krát
Karma: 9

Re: holdem manager 2

Odoslaťod tafasa 17 Nov 2012 15:51

vlade v HM2 --->options --> seatig preferences --- je hravam 10-max turnaje a v nastaveniach mi stlale zobrazuje 6 -max ...aj ked to manualne prehodim na 10 tak akonahle dam apply a OK ...zavriem to ,ale ked to opat otvorim je tam 6-max ...neviem ci je to v tom ze je to trial verzia alebo...na PS to slape v poho ale PP je to cele posunute tak ako vidno na o 8-) br.
tafasa
 
Príspevky: 12
Založený: Jan 2012
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: holdem manager 2

Odoslaťod vlade 17 Nov 2012 16:01

Tou trial verziou by to nemalo byt, akurat ze pozeram u mna ako to je (chcel som vyskusat to co si napisal, ci si to pamata) a zistil som ze ja tam party ani nemam v tom zozname :P

Ale ked som to skusil zmenit naprilad na P****Stars 10max, dal som apply a potom preklikol inde a naspat na seating preferences, tak to bolo uz v poriadku.

Mozno by si este mohol skusit cez settings ktore sa zobrazia v okne na ktorom hras, tam je tiez moznost posunut tie seaty az kym ti to nesedi, akurat tato moznost mi velmi nefungovala, resp. fungovala, ale nepamatalo si to potom ked sa zmenil stol
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: holdem manager 2

Odoslaťod tafasa 17 Nov 2012 16:18

hej posuvat to viem cez settings ale mne to treba vykalibrovat ,kedze to mam niekedy stale zobrazene cele posunute smerom do a von zo stola a toto je ten hlavny moj problem
:(

este skusim poslednu moznost a to odinstalovat a anono instalnut PP ....
tafasa
 
Príspevky: 12
Založený: Jan 2012
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: holdem manager 2

Odoslaťod tafasa 17 Nov 2012 17:26

tafasa napísal:hej posuvat to viem cez settings ale mne to treba vykalibrovat ,kedze to mam niekedy stale zobrazene cele posunute smerom do a von zo stola a toto je ten hlavny moj problem
:(

este skusim poslednu moznost a to odinstalovat a anono instalnut PP ....


preinstalovanie nepomohlo ...vzdavam to ...HM na PP nebude ...no co :)
tafasa
 
Príspevky: 12
Založený: Jan 2012
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: holdem manager 2

Odoslaťod Zeltzn 02 Mar 2013 18:34

Caute! Zmenil som si zafarbenie statov v pop-ups,keď si ich otvorím,aby som sa medzi nimi vedel zorientovať a na ktoré sa kedy pozerať. Odvtedy, ako som to urobil, mi HUD nezobrazuje žiadne stats na stoloch. Vyskočí mi prázdna tabuľka bez čísel. Akokeby som nemal na nikoho žiadnu hand history a nezlepší sa to,ani keď odohrám orbit. Stretli ste sa už s podobným problémom?

EDIT: Nepomohlo,ani keď som resetol HUD,ani keď som resetol pop-ups :(
Prílohy
damn.png
damn.png (347.5 ) Zobrazená 4153 krát
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: holdem manager 2

Odoslaťod Brnky 15 Aug 2013 09:08

Cavte nastavil som si všetky veci v HM2 ako potrebujem ale ked si zapnem stol tak mi nezobrazuje staty pri hracoch ani pri mne iba v pravom hornom rohu mam Holdem manager 2 a na vyber Defult2.0 atd.... v replayeri HUD funguje ale v realnej hre nie. čo s tým? dakujem.
Brnky
 
Príspevky: 10
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: holdem manager 2

Odoslaťod Stanley VII 15 Aug 2013 09:23

Aká je to herňa?
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: holdem manager 2

Odoslaťod lazosh 26 Aug 2013 09:34

Ja taká trošku retardovaná otázka ale nejdem zakladať topic nato nový...ked idem reinstalnut windows, ktoré všetky súbory resp. zložky súborov si musím uložiť? HM2 + PS.com. Minule som bol frajer a skúsil to po svojom a nemusím asi písať, aký bol výsledok.. :wall:

diky za radu.
lazosh
 
Príspevky: 14
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 2 krát/0 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Otázky začiatočníkov

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!