nechápem

Ak si neviete rady s niečím ohľadom pokru, opýtajte sa

nechápem

Odoslaťod erikgerhat 12 Nov 2014 10:33

Ahojte hrávam LowBuyin turnaje na herni 8***oker teras som mal lepšie obdobie začal som viac vyhrávať lepšie sa umiestnovať a tak.
tak som pozeral aj iné herne kde by mohol byť lepší výber turnajou aj Multitable SNG, samozrejme som šiel na P****Stars pervektný výber vela možností a hlavne vela hráčou vždy mám s kým hrať to je velke plus, ale nechápem tie situácie ked mam KK a hráč vitiahne AA alebo mám QQ vitiahne KK alebo AK vs A7 a na river trafí 7, som na to zvyknutý na 888 sa mi to tieš stáva ale beriem to ako smolu ras za čas... no na P****Stars sa mi to deje už týždeň a nielen mne aj ked sledujem alliny iných hráčou vidím neuveritelne showdowny flopy atď...samozrejme občas to hrá aj v môj prospech, je to divné chcem sa spítať či mám vážne len smolu alebo či s tým niekto máte podobné skúsenosti ? prípadne nejaké názory na vec :)
erikgerhat
 
Príspevky: 9
Založený: Júl 2014
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 0

Re: nechápem

Odoslaťod kubo251 12 Nov 2014 11:06

to bude tym ze P****Stars je rigged :vlade:
kubo251
 
Príspevky: 185
Založený: Jún 2010
Poďakoval/li: 3 krát/28 krát
Karma: 2

Re: nechápem

Odoslaťod nrbanz 12 Nov 2014 11:40

erikgerhat napísal:Ahojte ....... no na P****Stars sa mi to deje už týždeň a nielen mne aj ked sledujem alliny iných hráčou vidím neuveritelne showdowny flopy atď...samozrejme občas to hrá aj v môj prospech, je to divné chcem sa spítať či mám vážne len smolu alebo či s tým niekto máte podobné skúsenosti ? prípadne nejaké názory na vec :)


Neni to divné , je to tak schvalne , mne to tak chodilo pol roka ,až som na taketo hnusne veci prehral celý bank a prestal som hrať poker celkom na 4 mesiace , lebo ma s toho už išlo je..b..nuť , presne to samé čo hovoríš pi č....iny vytočia do top paru vždy , nie je šanca normalne tam hrať , kólne ťa s A3 za celý stack , a dojde mu trojka čo ťa zareže..........Ak nechceš dójsť o nervy ,ako ja , rýchlo mazaj s tej herne preč . alebo sa nauč ,kóóólovať 64off ,aby ťa to trafilo .
PS je proste antipoker , :river:
A esá to je kapitola samá o sebe , tie rovno zahoď ked ich dostaneš , už som si to potom zapisoval ,že ich furt prehravam , z 87 krát som esá prehral 69 raz , samozrejme väčšinou proti ničomu ,ked mi to chlapec callol s uplne ničím kukal som jak puk :shock:
good luck :gl:
nrbanz
 
Príspevky: 123
Založený: Sep 2012
Poďakoval/li: 16 krát/11 krát
Karma: -20

Re: nechápem

Odoslaťod erikgerhat 12 Nov 2014 11:54

ja fakt neviem .... ale aký to ma zmysel potom..a nechápem prečo sa tam stále drží taký počet hráčou aký tam je... ked trvdite že je to rigged
erikgerhat
 
Príspevky: 9
Založený: Júl 2014
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 0

Re: nechápem

Odoslaťod erikgerhat 12 Nov 2014 11:56

kde mám ist potom hrať? :DDDD kde je množstvo low buyin turnajov a dobrá premávka hráčou ... ? F****Tilt je to isté jak P****Stars nie ? :D
erikgerhat
 
Príspevky: 9
Založený: Júl 2014
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 0

Re: nechápem

Odoslaťod erikgerhat 12 Nov 2014 12:02

nechce sa mi tomu veriť že by to mohlo byť nejako zmanipulované ....
erikgerhat
 
Príspevky: 9
Založený: Júl 2014
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 0

Re: nechápem

Odoslaťod kubo251 12 Nov 2014 12:19

jasne ze nie je, ale na takyto prispevok ktory vidim kazdy tyzden sa uz inak ako troll postom reagovat neda :D
kubo251
 
Príspevky: 185
Založený: Jún 2010
Poďakoval/li: 3 krát/28 krát
Karma: 2

Re: nechápem

Odoslaťod duklaak 12 Nov 2014 12:24

No kvoli tomuto som musel pohladat, ako sa prihlasuje na pokerportal...

Ano, P****Stars je rigged, ale skusali ste niekedy hrat live? Napriklad v BA v CCC, minule som dostal KK a proti mne bolo A10 a prislo eso, som to prehral. A raz som tiez vypadol, ze som dostal AKs a proti mne JJ, a vtedy to eso proste nepride. Som zufaly, uz som takto vypadol z troch turnajov v rade, neviem, co mam robit. Asi prestanem s pokrom.

Mier (ale nie na mna).

Za tento príspevok od duklaak poďakovali :
aNdr3Jo
duklaak
 
Príspevky: 16
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 2 krát/12 krát
Karma: 0

Re: nechápem

Odoslaťod erikgerhat 12 Nov 2014 12:28

dobre také vipadnutie s turnaja beriem normálne to sa mi stáva a nerobím si s toho nič :) ale ked ma hráč1 AKs hráč2 66 hráč3JJ
idú allin a príde flop A6J ras za týžden v pohode ale ja to vidím každý deň a to ani nehrám celé dni :D
erikgerhat
 
Príspevky: 9
Založený: Júl 2014
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 0

Re: nechápem

Odoslaťod duklaak 12 Nov 2014 14:23

Tak to v takej situacii by som si asi rovno hodil maslu - to som este nevidel!

Najhorsie podla mna je, ked mam hornika s dolnikom, z prvych troch kariet trafim najvyssi par (top par), ale moj super ma vzdy ten par s lepsim kickerom.
duklaak
 
Príspevky: 16
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 2 krát/12 krát
Karma: 0

Ďalšia

Naspäť na Otázky začiatočníkov

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!