Non Showdown ciara

Ak si neviete rady s niečím ohľadom pokru, opýtajte sa

Non Showdown ciara

Odoslaťod Brejcinho 21 Jan 2014 02:48

Ahojte,

kedze som v hrani nedosahoval vysledkov, s kt. som bol spokojny, znacne som zmenil sposob hry a teraz som spokojny. :dzejkej: Ciary net won a all in EV idu pekne hore, ale nejak ma prekvapila aj non showdown ciara. Ked som si nainstaloval HM2 pozeral som video, kde typek analyzoval hru a ukazoval graf, kde showdown isla hore a non showdown dole a hovoril, ze takto vyzera dobry graf...U mna isla doteraz dole, obcas rovno ale teraz aj tato ide hore, obcas rovno a potom zas hore...
Co z tej ciary vyplyva ? :crazy:

Za odpovede vopred dakujem :poklona:
Obrázok používateľa
Brejcinho
 
Príspevky: 704
Založený: Jún 2013
Poďakoval/li: 66 krát/41 krát
Karma: 5

Re: Non Showdown ciara

Odoslaťod nabokow 21 Jan 2014 02:57

non showdown ciara su len poty, s ktorymi si sa nedostal do showdownu. sama o sebe ale nehovori takmer nic. na micros je u regov typickejsia skor klesajuca non showdown line, keďže ľudia neradi foldujú. Zalezi, aku mas vzorku, ak ti stúpa len pár stovák rúk, nič to neznamená, obzvlášť ak vyhrávaš v showdownoch. Ak by si mal na vyššej vzorke (10k+) výrazne stúpajúcu non showdown line a naopak klesajúcu showdown, na microstakes by to mohlo znamenať, že sa príliš snažíš vytláčat ľudí z potov a/alebo zle value-betuješ.
Obrázok používateľa
nabokow
 
Príspevky: 923
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 213 krát/105 krát
Karma: 9

Re: Non Showdown ciara

Odoslaťod Brejcinho 21 Jan 2014 03:32

nabokow napísal:non showdown ciara su len poty, s ktorymi si sa nedostal do showdownu. sama o sebe ale nehovori takmer nic. na micros je u regov typickejsia skor klesajuca non showdown line, keďže ľudia neradi foldujú. Zalezi, aku mas vzorku, ak ti stúpa len pár stovák rúk, nič to neznamená, obzvlášť ak vyhrávaš v showdownoch. Ak by si mal na vyššej vzorke (10k+) výrazne stúpajúcu non showdown line a naopak klesajúcu showdown, na microstakes by to mohlo znamenať, že sa príliš snažíš vytláčat ľudí z potov a/alebo zle value-betuješ.


Je to cca 4k hands a showdown ciara je nad non showdown ciarou
Obrázok používateľa
Brejcinho
 
Príspevky: 704
Založený: Jún 2013
Poďakoval/li: 66 krát/41 krát
Karma: 5

Re: Non Showdown ciara

Odoslaťod nabokow 21 Jan 2014 03:56

vygoogli si diskusiu "the red line myth", tam to najdes pekne popisane :)
Obrázok používateľa
nabokow
 
Príspevky: 923
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 213 krát/105 krát
Karma: 9

Re: Non Showdown ciara

Odoslaťod Stanley VII 21 Jan 2014 10:02

Fungovanie red line som popisoval dávnejšie v diskusii tu, možno ti to pomôže:

post170137.html#p170137
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30


Naspäť na Otázky začiatočníkov

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!