Otazky Poker stars

Ak si neviete rady s niečím ohľadom pokru, opýtajte sa

Otazky Poker stars

Odoslaťod likenoother 11 Máj 2013 20:53

Dobry vecer prajem, prosim Vas mozete mi poradit v 3otazkach? 1.Odporucate hrat na P****Stars je to dobre? este somnikdy nehral na P****Stars, ale poker hravam od r.2009. 2.Pri registracii alebo pri vybere penazi pozaduje scan obcianskeho preukazu? 3. Mozem poslat na P****Stars moj buduci ucet peniaze priamym vkladom v banke? co vsetko k tomu potrebujem? dakujem velmi pekne .
prepacte ze som to dal sem, ale ja sa tu nevyznam zatial, vazne prepacte :(
Dakujem velmi pekne
likenoother
 
Príspevky: 11
Založený: Máj 2013
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Otazky Poker stars

Odoslaťod kubo251 11 Máj 2013 21:25

1. urcite je to najlepsia a naspolahlivejsia herna na trhu s kvalitnym supportom
2. ucet tam mam asi 2roky pravidelne cashoutujem a nic som doteraz nemusel posielat
3. ano
kubo251
 
Príspevky: 185
Založený: Jún 2010
Poďakoval/li: 3 krát/28 krát
Karma: 2

Re: Otazky Poker stars

Odoslaťod likenoother 11 Máj 2013 21:41

Dakujem velmi pekne za skoru odpoved :)
likenoother
 
Príspevky: 11
Založený: Máj 2013
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Otazky Poker stars

Odoslaťod Stanley VII 11 Máj 2013 22:24

2. myslím, že ja som už nejaké doklady na overenie na Stars posielal, ale je to v podstate bežné vo všetkých herniach, raz to pravdepodobne príde, treba to brať ako takú povinnú jazdu. Nejakú dobu sa ale bez toho zrejme na Stars zaobídu, hlavne ak nebudeš vkladať kartou, na tie su všetky herne citlivejšie :)

Tu nájdeš recenziu P****Stars: http://www.pokerportal.info/poker-herna/21/P****Stars/

Nájdeš tam popis bonusov k prvému vkladu + keď sa zaregistruješ cez odkaz v tej recenzii, budeš mať prístup do privátnych freerollov len pre hráčov PokerPortal.sc, prípadne do iných budúcich turnajov alebo akcií len pre PokerPortal hráčov :)
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Otazky Poker stars

Odoslaťod likenoother 21 Máj 2013 09:38

Dobry den,
dakujem Vam velmi pekne za odpoved.
Mal by som este par otazok ak mozem : 1. Je P****Stars naozaj overena, seriozna firma ? tj. Ak im udam moje udaje adresu ak vyzaduju nebudu zneuzite ?
2. Ak im udam moju adresu, pride mi domov nejaka posta od nich ? nechcem aby ma obtazovali nejakymi listami a podobne.
3. Ak sa zaregistrujem, ale este nepridam peniaze tj BR mam 0dollarov, mozem vtedy hrat freerolly ? viem ze freeroll je zadarmo, ale ci nevyzaduje firma uz mat poslane nejake paniaze ako prerekvizitu ?
Dakujem velmi pekne. Hram poker od r.2009 nie na profi urovni ale nestratim sa, mam za sebou uz nejake väcsie mensie vyhry.
4. Vyplaca v poriadku a na cas PS ?
Este raz velmi pekne dakujem
likenoother
 
Príspevky: 11
Založený: Máj 2013
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Otazky Poker stars

Odoslaťod nabokow 21 Máj 2013 09:53

P****Stars je najserioznejsia firma prevadzkujuca online poker. posta nepride ziadna, freerolly sa daju hrat bez vkladu, vybery su rychle - na moneybookers (skrill) este aj instant vyber do vysky predchadzajuceho vkladu.
Obrázok používateľa
nabokow
 
Príspevky: 923
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 213 krát/105 krát
Karma: 9

Re: Otazky Poker stars

Odoslaťod 1886er 21 Máj 2013 10:12

top online ginderi sa sťahujú tisíce kilometrov od svojich domovov, len aby mohli grindiť na P****Stars. myslím, že to hovorí samo za seba
Obrázok používateľa
1886er
 
Príspevky: 995
Založený: Okt 2010
Poďakoval/li: 197 krát/125 krát
Karma: 15

Re: Otazky Poker stars

Odoslaťod likenoother 21 Máj 2013 14:57

dakujem za vase odpovede, mate pravdu :)
Inak spominate moneybookers (poznam, ale len z pocutia, nemam priamu skusenost), ale ako napr. ja som spominal v prvom poste priamy vklad z banky, mozem vyberat aj priamo napr na sek, alebo na ucet ? (bez karty)
Dakujem velmi pekne.
likenoother
 
Príspevky: 11
Založený: Máj 2013
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Otazky Poker stars

Odoslaťod nabokow 21 Máj 2013 15:03

da sa vyberat aj priamo na ucet.
Obrázok používateľa
nabokow
 
Príspevky: 923
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 213 krát/105 krát
Karma: 9

Re: Otazky Poker stars

Odoslaťod likenoother 22 Máj 2013 18:51

dakujem :)
a ktoru hernu mi odporucate najviac s prihliadnutim na moznosti SNG, nejake MTT a ine turnaje ? ja vyberam medzi PS a F****Tilt a DOXX.
Dakujem
PS: je pravda ze PS je rigged lebo vela o tom citam :( vela citam o tom ze predstavitelia PS a podobnych online pokrovych herni su v problemoch a ze cely online poker je rigged
Je pravda ze program PS generuje vela cudnych a castych Action Flops ?
- vela castych ,,nerandom,, udalosti
:( Som zufaly, ze kde je pravda ked tam za hodinu padnu udalosti, ktore maju sancu padnut tak : 1:10^20 :(
dufam ze toto nie je pravda o PS, lebo ja som o PS mal velmi dobru mienku aj ich darcekove predmety sa mi pacia :)
PS2 : Ak si zalozim teraz ucet a peniaze tam pridam az o 2tyzdne dostanem bonus ?
dakujem
likenoother
 
Príspevky: 11
Založený: Máj 2013
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Ďalšia

Naspäť na Otázky začiatočníkov

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!